tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kratos1990 a sprzeda za 50. Jak można pozwolić by szmaciaki przez miesiąc grzały temat, że Barca musi sprzedać do czerwca za tyle i tyle. Każdy to wykorzysta. Banda idiotow
12
Najważniejsze by osoba była kompetentna, a nie co ma w gaciach. Chory świat
0
@Forsyth Poczekaj nie zrozumiem, Po lewej Lewaki z Centrum Po prawej Lewaki z Centrum. Widzisz różnice ?
0
@cinero1996 Szybciej wrócisz niz nasze orły pod egidą najlepszych lekarzy swiata.
0
@Kozinho. Ale my rozmawiamy o Dudzie. Wiec gdzie widzisz ugodowość? Może jak robi swoje wystąpienia z Kaczorem na ścianie? Jak strzela w nowa partie w tych wystapieniach, czego poprzednio nie robił?
0
@Kozinho. Ciekawe, PIS przejal wszystko co chciał, TK, Sady, TVP, propagande z kosmosu. Ale to obecna władza zła, tamta spoko :D Wysyła swojego przydupasa do TV, który drwi z wszystkich :) Masz ostro zryty łeb mistrzu.
7
@Kozinho. Ugodowy? W którym miejscu?
0
@Blanco16 Na Ps5 pewnie zagra.
6
Ale to bedzie szopka. Coś czuje, że Dudziuś coś odprdl, by pokazać wielkość swojego Ego. Bo na jego punkcie mam wrażenie mocno mu ostatnio urosło, a się tylko błaźni.
0
@supraomnes1 spokojnie, poczytaj o dna Barcy i od razu lepiej. To jest ważniejsze.
1
@daniel32778 jak można mówić że trener wskoczy to piłkarz pokroju mbappe to nie problem. To bardzo jakościowy piłkarz i zqwze będzie z nim problem. Jeśli w Barcie nie będzie jakościowych piłkarzy to nikt ci tu nie pomoże. Nie mówiąc o przygotowaniu fizycznym które jest z dupy.
2
@zaky274 zaległe pensje. My w Ch. Byliśmy winni jeszcze
1
@MESSIah16 co nie robił :) przecież Kur. Wały na wizach robili, oczywiście że przyjęli tylko w pl nikt oprócz UA nie chce zostać, ze względu na socjal. A turasy w Dojcze są od dziesiecioleci
0
@Worny a faktycznie, sorki. Juz myslalem że kolejni z nas Lacha dra.
1
Kolejny pocisk w syf dookoła Barcy
5
Lacha dra z nas. Ale nie ma się co dziwić, trzeba pogratulować Lapciowi, że nawet darmowego piłkarza nie możemy nic zrobić.
16
Perez majstersztyk. Nie dość że za darmo to jeszcze zjechali z pensja.
1
@FcPortoFan1999 odnoszę się do twojego argumentu że Molee majstra nie miało
1
@Arys raczej Rodrygo wypadnie jak już. Mbappe pójdzie na 9-tke
1
@Arden Jest jeden co każdy mecz ogląda. @FcPortoFan1999 jestem trochę zmartwiony jego zdrowiem psychicznym, że ogląda każdy mecz.
1
@FcPortoFan1999 bo za to w legii są mistrzowie. Nie oglądam tej polskiej padaki, ale Legia chyba też mistrza nie zdobyła?
0
@MESSIah16 No trochę takie z dupy porównanie. Mbappe ciągnął i Francję i PSG, koleś jest prze zajebisty.
0
Pewnie zaszalelismy. Poszliśmy z propozycją do mbappe, że mamy dla niego kontrakt na grube miliony, ale płacić mu będziemy w ratach przez 20lat.zawsze to pewna pensja na emeryturze
12
@Arden siedzą stare kutafony sobie za biurkami i decydują kto i kiedy ma ginąc. No bo tak.
6
@osa91 w tenisie raczej doping to rzadkość.
1
@Pedri16Future nie, nie, nie i nie ma takiej opcji. Piłka LE to prechistoryczny bełkot oparty o milion podań. Arteta, Pep, Klop pokazuje w jaką stronę idzie piłka. Patrz wysoki presing cały mecz, mocne przygotowanie fizyczne, a nie miliardy podań.
0
@Barcelonka070 a do tych naszych procent PKB na wojsko . Wiesz ze wojskowe uposazenia emerytalne są wbite? A nie w same kupowanie sprzętu itd?
4
@takisobiektos Francja ma bardzo nowoczesna i dobra armie. Ale wiesz wszyscy sie wielkie Trumpa boja.
0
@Felipe_PL Wpisz w google, poszły juz 2 transze.
0
@MesQueUnClub22 Różnie, ja rok temu dostalem chyba do miesiaca.