5

@Kratos1990 a sprzeda za 50. Jak można pozwolić by szmaciaki przez miesiąc grzały temat, że Barca musi sprzedać do czerwca za tyle i tyle. Każdy to wykorzysta. Banda idiotow

12

Najważniejsze by osoba była kompetentna, a nie co ma w gaciach. Chory świat

0

@Forsyth Poczekaj nie zrozumiem, Po lewej Lewaki z Centrum Po prawej Lewaki z Centrum. Widzisz różnice ?

0

@cinero1996 Szybciej wrócisz niz nasze orły pod egidą najlepszych lekarzy swiata.

0

@Kozinho. Ale my rozmawiamy o Dudzie. Wiec gdzie widzisz ugodowość? Może jak robi swoje wystąpienia z Kaczorem na ścianie? Jak strzela w nowa partie w tych wystapieniach, czego poprzednio nie robił?

0

@Kozinho. Ciekawe, PIS przejal wszystko co chciał, TK, Sady, TVP, propagande z kosmosu. Ale to obecna władza zła, tamta spoko :D Wysyła swojego przydupasa do TV, który drwi z wszystkich :) Masz ostro zryty łeb mistrzu.

7

@Kozinho. Ugodowy? W którym miejscu?

0

@Blanco16 Na Ps5 pewnie zagra.

6



Ale to bedzie szopka. Coś czuje, że Dudziuś coś odprdl, by pokazać wielkość swojego Ego. Bo na jego punkcie mam wrażenie mocno mu ostatnio urosło, a się tylko błaźni.


0

@supraomnes1 spokojnie, poczytaj o dna Barcy i od razu lepiej. To jest ważniejsze.

1

@daniel32778 jak można mówić że trener wskoczy to piłkarz pokroju mbappe to nie problem. To bardzo jakościowy piłkarz i zqwze będzie z nim problem. Jeśli w Barcie nie będzie jakościowych piłkarzy to nikt ci tu nie pomoże. Nie mówiąc o przygotowaniu fizycznym które jest z dupy.

2

@zaky274 zaległe pensje. My w Ch. Byliśmy winni jeszcze

1

@MESSIah16 co nie robił :) przecież Kur. Wały na wizach robili, oczywiście że przyjęli tylko w pl nikt oprócz UA nie chce zostać, ze względu na socjal. A turasy w Dojcze są od dziesiecioleci

0

@Worny a faktycznie, sorki. Juz myslalem że kolejni z nas Lacha dra.

1



Kolejny pocisk w syf dookoła Barcy

5



Lacha dra z nas. Ale nie ma się co dziwić, trzeba pogratulować Lapciowi, że nawet darmowego piłkarza nie możemy nic zrobić.

16

Perez majstersztyk. Nie dość że za darmo to jeszcze zjechali z pensja.

1

@FcPortoFan1999 odnoszę się do twojego argumentu że Molee majstra nie miało

1

@Arys raczej Rodrygo wypadnie jak już. Mbappe pójdzie na 9-tke

1

@Arden Jest jeden co każdy mecz ogląda. @FcPortoFan1999 jestem trochę zmartwiony jego zdrowiem psychicznym, że ogląda każdy mecz.

1

@FcPortoFan1999 bo za to w legii są mistrzowie. Nie oglądam tej polskiej padaki, ale Legia chyba też mistrza nie zdobyła?

0

@MESSIah16 No trochę takie z dupy porównanie. Mbappe ciągnął i Francję i PSG, koleś jest prze zajebisty.

0

Pewnie zaszalelismy. Poszliśmy z propozycją do mbappe, że mamy dla niego kontrakt na grube miliony, ale płacić mu będziemy w ratach przez 20lat.zawsze to pewna pensja na emeryturze

12

@Arden siedzą stare kutafony sobie za biurkami i decydują kto i kiedy ma ginąc. No bo tak.

6

@osa91 w tenisie raczej doping to rzadkość.

1

@Pedri16Future nie, nie, nie i nie ma takiej opcji. Piłka LE to prechistoryczny bełkot oparty o milion podań. Arteta, Pep, Klop pokazuje w jaką stronę idzie piłka. Patrz wysoki presing cały mecz, mocne przygotowanie fizyczne, a nie miliardy podań.

0

@Barcelonka070 a do tych naszych procent PKB na wojsko . Wiesz ze wojskowe uposazenia emerytalne są wbite? A nie w same kupowanie sprzętu itd?

4

@takisobiektos Francja ma bardzo nowoczesna i dobra armie. Ale wiesz wszyscy sie wielkie Trumpa boja.

0

@Felipe_PL Wpisz w google, poszły juz 2 transze.

0

@MesQueUnClub22 Różnie, ja rok temu dostalem chyba do miesiaca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?