tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peciak A wiesz ze to jest w tych 100 propozycjach Koalicji mistrzu :)
7
Dobre wieści
0
@Destroyer_of_Worlds a widzisz by napisał o sprzedazy FDJ.
5
@Destroyer_of_Worlds Mistrzu my jestesmy na zasadzie 1:4. Czyli sprzedajac pilkarza mozemy wydac tylko 25% tego za co sprzedaliśmy. Do tego dochodzi brak rejestracji nadal az 4 pilkarzy. Pogratuluj Lapciowi za uruchomienie dźwigni która sie ciagnie bo ani złotówki z niej nie wpłyneło.
0
@BorzyKrzys faktycznie Romeo i Julia genialna. Nastolatki się zakochują, ludzie się tłuką, giną, a na końcu popełniają samobójstwo, jakie to piękne
0
@wojtekfcb79 kto ci broni obchodzić tamte święta
0
@Forsyth ta już biznesmen leci i ujawnia aferki swoich sponsorów
4
@macio_944 wywracają stoliki. Oni się na nie chcą dostac, a nie wywrócić.
1
@JarekS Dzieki za elaborat. Odpowiedz na pytanie, na kogo głosujesz zatem? Dodam, że mam tyle lat, że doskonale pamietam czasy jeszcze przed PO. Skoro bywałeś, mieszkałeś w różnych krajach to wybitnie widzisz rozwój Polski od lat 90-tych.
1
@michal26 Najważniejsze, że społeczeństwo ma wpływ. Tak to powinno wyglądać. Nagłaśniać to co społeczeństwo uważa za ważne. Dla mnie powinny byc referenda, z wykorzystaniem Internetu itd. Pokazanie na czym CPK takie wyglada, polega, co da, ile kosztuje, ryzyka itd. I niech społeczeństwo decyduje, a nie politycy.
1
@kynio302 Wiadomo, że na Konfe. Ciekawe co powie, że Konfa właśnie idzie wspólnie do wyborów z PISEM w Bydgoszczy :) O taka wielka rewolucja i zmiana stołów u Prawicy.
5
@mientusek1407 A jak im poszło w LM? Wiesz to, że Xavi nie dostanie kolejnego sezonu nie wynika tylko z porażek, ale z bardzo duzego zjazdu, w sczególnosci w obronie. Tłuka nas miernoty z dołu tabeli.
1
@Onlikox No właśnie robia to co ten świat oczekuje. Plotek, bzdur, gówno burzy, krytyki itd.
1
@cules100pro Jedno słowo Sport.
1
@michal26 zaorał propagandę, oranie Pereiry którego wszystkie strony nie trawią. Każdy wie do czego TVP było, nic to nie zmienia że romansuje z Pisem na polu biznesowym, a w szczególności Mazurek. Gdzie zapłacą tam pójdą obaj, to mądry koleś, który doskonale wie gdzie i jak zagrać.
@JarekS wszedzie idioci, polmozgi, debile. Rozumiem, że ty jesteś ta strona inteligenta, która nie daje się manipulować. Czyli która? Chciałbym jednak nie być debilem jak twierdzisz to na kogo powinienem głosować? Przestawię się skoro tak radzisz
2
@Mixtape to chyba jedyny ratunek. Słabo AM, AB I RSS idzie ostatnio
1
@Romario87 ZA CO? Jak kogoś oglądają to za darmo i z pensja 4 ligowca
3
@Aragorn33 cokolwiek dla prawicy nie zrobi Tusk będzie źle i odwrotnie. Z tym nie ma co się kopać. Poprostu.
4
@Aragorn33 ale chociaż zaczęli budować. Nie to co Tfusk
1
@FutureFCBarcelona ale dziennikarze robią zła robotę. Zespół nie gra dobrze, ale wiecznie gazeciarze krytykują, sprzedają piłkarzy, ujawniają kontrakty i wymyślają bzdury co dookoła klubu robi wieczny syf
0
https://x.com/HabsburgRafael/status/1756783961123000434
:) mam w rodzinie osobę co na sor pracuje. Twierdzi że to normalne :)
0
@Sysia11 pewnie krem nivea stosuje.
1
@FcPortoFan1999 Jezu jak ty wytrzymujesz oglądać to badziewie.
2
@stone80 no robi Audyt. Co chcesz by ci wytłumaczono
0
@RosjaninBut no i git. Czas wrócić do starych czasów. Nie wiem dzidy
0
@FcPortoFan1999 łatwo będzie. Rumuna gra raczej pod Ige. Nie widzę tu szans Rumunki
1
Komentarz usunięty
0
@MESSIah16 no to Śląsk Niemcom oddajemy?
0
@KrychaFCB Jak znam życie sami kumple rolasow w to zamieszani, z solidarnościa na czele
0
@Bartek1817 oni to wiedzą, ale on jako jedyny ciągnie wynik. Nie ma łatwego zadania, nikogo nie miał w zamian, 3 napastników wypadło