1

@333tricampeones333 Może kiedyś przyjmie piłkę, na razie na to czekamy. Technicznie katastrofa

1

Przerażająco gowniany mecz. Pierwsza połowa ogromne ilości złych podań, niedokładnych, piłki się od nich odbijają. Naprawdę cały skład jest w katastrofalnej formie fizycznej.

0

No nie zasłużyli na wygra. Więc sprawiedliwe

1

Coś nam zaraz wpierdziela.

4

W drugiej połowie, ten zespół nie stworzył pół sytuacji. Z Celta :D To jest kur. Kabaret. Wypadniemy z TOP 4 uważam.

5

Xavi nie wie jak to zmienić. Ale nasze panienki to pizdy, każdą piłka stracona, każdą, każdą fizyczna przegrana. Masakryczny stan Barcelony. Chyba nie widziałem tak słabej Barcelony jak obecnie.

2

To co 20 minut by raczej nie przegrać. Bo o wygranie będzie ciężko

0

Jeszcze 2 i wygramy.

0

@Lama20 No to teraz podsumuj,

1

@Lama20 Cały mecz piłki nie umie przyjąć.

2

50 baniek za takie drewno. My kur. uwielbiamy kupować Brazylijczyków którzy nie są Brazylijczykami. Masakra ta jego technika

1

Iga drugi set znacząco mniej błędów. Ma to.

1

@Comentateiro Jo to się złe skończy

0

3 razy dać się przełamać i wygrać set. Szacunek, ale mecz w stylu kobiet.

1

Eh....szkoda, wielka szkoda

0

W meczu która bardziej sprdl. Rybka z przewaga i idzie po set

0

Ten mecz dzisiaj, to która bardziej sprdl piłkę niż fajny mecz. Może się rozkręci, brzydki finał

0

Teraz Ryba dużo głupich błędów. Kobiecy tenis to jakaś fizyka kwantowa

0

@NeroTFP1 Nie straci

1

@adi7adi8 Czas na dodanie kogoś do sztabu trenerskiego. Bo ja progresu i Igi nie widzę. Moze serwis, bo jest lepiej niż rok temu.

0

Na razie mocny wprdl Igi. Gra źle, dużo błędów.

1

Ale fatalny gem Igi. Rybakina przebija, czeka aż Iga wywali piłkę. Dziś prawdziwy test formy Igi

2

@Arden widać że w Barcelonie go szkolono

0

@ranger3120 dlatego Afryka rekordzisci. Indie?

0

@Transu96 jeśli sztab od przygotowania fizycznego będzie na obecnym poziomie to może tu przyjść i mbappe z Messim. Gówno to da.

1

@FcPortoFan1999 to są zdecydowani dlatego

4

@Visca_barca Walić to. Lecza ludzie kompleksy w necie

0

@macio_944 Jaki profil co znowu za afera na La Bambie?

1

@wojtekfcb79 Dobrze by socios chociaż zainteresowali się co się w klubie dzieje.

1

@LaLigaPD skończy się jak się skończy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?