tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@333tricampeones333 Może kiedyś przyjmie piłkę, na razie na to czekamy. Technicznie katastrofa
1
Przerażająco gowniany mecz. Pierwsza połowa ogromne ilości złych podań, niedokładnych, piłki się od nich odbijają. Naprawdę cały skład jest w katastrofalnej formie fizycznej.
0
No nie zasłużyli na wygra. Więc sprawiedliwe
1
Coś nam zaraz wpierdziela.
4
W drugiej połowie, ten zespół nie stworzył pół sytuacji. Z Celta :D To jest kur. Kabaret. Wypadniemy z TOP 4 uważam.
5
Xavi nie wie jak to zmienić. Ale nasze panienki to pizdy, każdą piłka stracona, każdą, każdą fizyczna przegrana. Masakryczny stan Barcelony. Chyba nie widziałem tak słabej Barcelony jak obecnie.
2
To co 20 minut by raczej nie przegrać. Bo o wygranie będzie ciężko
0
Jeszcze 2 i wygramy.
0
@Lama20 No to teraz podsumuj,
1
@Lama20 Cały mecz piłki nie umie przyjąć.
2
50 baniek za takie drewno. My kur. uwielbiamy kupować Brazylijczyków którzy nie są Brazylijczykami. Masakra ta jego technika
1
Iga drugi set znacząco mniej błędów. Ma to.
1
@Comentateiro Jo to się złe skończy
0
3 razy dać się przełamać i wygrać set. Szacunek, ale mecz w stylu kobiet.
1
Eh....szkoda, wielka szkoda
0
W meczu która bardziej sprdl. Rybka z przewaga i idzie po set
0
Ten mecz dzisiaj, to która bardziej sprdl piłkę niż fajny mecz. Może się rozkręci, brzydki finał
0
Teraz Ryba dużo głupich błędów. Kobiecy tenis to jakaś fizyka kwantowa
0
@NeroTFP1 Nie straci
1
@adi7adi8 Czas na dodanie kogoś do sztabu trenerskiego. Bo ja progresu i Igi nie widzę. Moze serwis, bo jest lepiej niż rok temu.
0
Na razie mocny wprdl Igi. Gra źle, dużo błędów.
1
Ale fatalny gem Igi. Rybakina przebija, czeka aż Iga wywali piłkę. Dziś prawdziwy test formy Igi
2
@Arden widać że w Barcelonie go szkolono
0
@ranger3120 dlatego Afryka rekordzisci. Indie?
0
@Transu96 jeśli sztab od przygotowania fizycznego będzie na obecnym poziomie to może tu przyjść i mbappe z Messim. Gówno to da.
1
@FcPortoFan1999 to są zdecydowani dlatego
4
@Visca_barca Walić to. Lecza ludzie kompleksy w necie
0
@macio_944 Jaki profil co znowu za afera na La Bambie?
1
@wojtekfcb79 Dobrze by socios chociaż zainteresowali się co się w klubie dzieje.
1
@LaLigaPD skończy się jak się skończy.