tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BARCA1899Messi I Marquez to zmieni?
0
@BARCA1899Messi Możemy ogromnie dużo stracić, brak LM w przyszłym roku czyli wypadniecie z TOP 4 to katastrofa finansowa, która odpali sprzedaż kilku kluczowych piłkarzy.
0
@LM10GOAT My jestesmy tak słabo poukładani na boisku, że dawno z topowych drużyn nie widziałem takiego syfu taktycznego w defensywie.
0
@xvcWinterSoldier Za czasów Valverde mielismy miejsce w FFP. Po Xavim tylko Marquez mógłby przyjść do konca sezonu.
0
@michalgajdek Sport jeszcze dzis wrzucił ze niby Lapcio Alemanyego prosi o powrót, zaczynam mieć wątpliwości ile w tych wszystkich bredniach sportu to prawda. Ale na pewno ciekawe wypowiedzi Deco. Daje to chyba kierunek jednak Niemiecki
0
@arasz1819 Jak sie nie dostaje. Jedyni ktorych sie tu nie krytykuje to dzieci. Czy 16 letni Cubarsi powinien wczoraj gra? Dla mnie nie. 2 bramka jest na jego konto. Młodych sie powinno wprowadzać do drużyny, a nie grac pierwsze skrzypce.
0
@BARCA1899Messi laporta nie ma złamanego grosza na zatrudnienie nowego trenera.
0
@arasz1819 To że trenera nie będzie, nie znaczy że ma księżniczka truchtac sobie po boisku. Arasz bądź obiektywny.
0
@arasz1819 Franek udowodnił ze może być najlepszym pomocnikiem. Ale ostatnio kompletnie w dupie ma presing i defensywe. Brakuje mu zaangażowania
0
@michalgajdek ja z Twittera brałem. Juz szukam.
Faktycznie tylko sport. Ale to ta gazeta portugalska nie istnieje?
4
@Huck Pedri akurat dobrze gra. To Franek wielkie gówno daje
1
@Firestone Laporta moim zdaniem tez.
0
Grubo się dzieje.
Deco gada w Portugalskiej TV, że Lapcio się zgodził na zamknięcie historii, ze się wypaliło, ze czas na nowego trenera, który skończy z przeszłością, czytaj DNA.
A Xavi teraz, że Deco mu mówił, że cały czas wierzy w DNA Barcy.
Ale tam jest syf, to od dawna widać że Deco - Xavi nie trybi.
0
@karolup mistrzu ci wielcy socios na zebranie online wdzwonić się nie potrafią, a ty strajk chcesz. Wyjebane maja w ten klub. Sprzedaż to jedyny ratunek tego klubu. Dziś Deco potwierdził, że klub ma fatalna sytuacje finansowa i nowy trener będzie musiał to zrozumieć. Moim zdanie to oznaka sprzedaży kluczowych piłkarzy i zabawa z jakimś trenerem Barcy B i dzieciakami. A tragiczna sytuacja się zaogni jak wypadniemy z top4
2
Za tydzień Celta na wyjezdzie, każdy wie jak to się skończy, jak my tam zawsze kończymy
3
Taktyka:
0
@FcBforever221 My się modlimy o TOP 4 , pisze to od 2 miesięcy, a nie walkę o 2 miejsce. Dziś była szansa uciec AM, może Bilbao, to kur. Wielka Granadą robi z nimi co chce.
3
@mientusek1407 Pomyślmy o pomyślę Xaviego. Inigo po 2 miesiącach kontuzji od 1 minuty + 16 latek Cubasi? Kur. Po co. Był Araujo, trzeba było grać pewnymi obrońcami.
0
@brd42 chyba nikt nie zrozumie
1
Ciśnie się na klawiaturze by Franek stad spierd. Dziś katastrofalny mecz, wyjebane ma w każdym miejscu boiska, podaje wiecznie do tyłu, to Sergi Roberto więcej by dał. Nie rozumiem o co chodzi tym piłkarzom. Strzelają gola, od razu rywal generuje 100-tke. Granadą, granda w rezerwie. Ja rozumiem gdybyśmy mieli słupki, poprzeczki, milion sytuacji, nie chce wpaść itd. Ale kolejny rywal pakuje nam 3 gole. I to jaki.
0
@KrychaFCB No on winny gowno gry naszych. I tak nic byśmy nie zdziałali
0
Przegramy to 4-3, pójdzie kontra
1
Strzelamy i od razu znowu 2 setki wielkiej rezerwowej Granady. Masakrycznie gra ten zespół.
1
Orkan Rumia wygrałby z Barca.
0
Franek musi zejść. Jest dramatyczny
0
Kabaret, ale Granada miała już 2 sytuacje w drugiej. Szkoda strzępić ryją, TOP 4 jest bardzo zagrożone, a wtedy klub się zwija finansowo
0
@kulek22 Bramka ma sporo metrów wiesz. Miał ja cala, a strzelił dokładnie tam gdzie stał ten obrońca. Więc nie nie zrobił wszystkiego idealnie.
0
@abram3k fatalnie dziś gra
0
@Sulimo Cala bramkę miał, strzelił dokładnie tam gdzie stal koleś. Taki napastnik jak LEwy musi tor wykorzystać.
0
@ToWinaSedziego Dwie, nie wiem gdzie 3 widziałeś. A Granadą miała 2 sytuacje, 1 wykorzystała, więc zasłużony remis