tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DJ6 Cancelo to Cancelo, ale kogo FDJ pilnował.
13
Z kim ma ten zespół zagrać by czuć się pewny, nie wiem Arka Gdynia? Każda walka o piłkę przegrana, każda. Fizycznie wyglada jakby mężczyźni z kobietami grały.
1
Odechciewa się to oglądać. Granadą zasługuje na bramkę. Fizycznie są lepsi w każdym miejscu boiska. Zachowujemy się jak pizdy
1
@abram3k Na czole sobie czerwona zrób
0
Nędzny ten mecz. No ale takie życie
0
Gramy jak baby. Kazda pilka w walce stracona, biegamy jak baby. Fizycznie baby
2
Czyli na standardzie, lekki pressing. Barca jak tu zagrać
0
@PatrykBarca chodziło mi bardziej że z 3 w napadzie mamy więcej sytuacji.
0
@Ambasador I dlatego wszyscy ban?
0
Kto to?
0
@PatrykBarca no gramy z granada :)
1
@Ambasador a co to komu przeszkadza.
0
Jak to mówią, no Xavi nie zaskakuje. Mało ofensywnie, ale z drugiej strony nie ma w przodzie kogo, dużo kontuzji.
1
@Arden ale jak ucichli :)
1
@norbi77 na tik toku aż gniecie dzieciaków jaki jest supcio
0
@MESSIah16 ciekawe czy takie armię jak wielka Brytania czy Francja czy Turcja mają potrzebę grzać 2% PKB? Bo rozumiem że muszą? Nawet gdy mają nowoczesne armię?
0
@michal26 ale przecież pis wydaje od 8 lat od 2-4% PKB. To jak zaczęła? Na czym polega najlepsze lotnictwo? Ile my maszyn uzbrojonych mamy? Nowych?
Zobacz michu wszystko zaczęto w 2022r. Co Kur. Robili wcześniej i na co hajs poszedł.
https://defence24.pl/sily-zbrojne/cos-sie-zaczyna-cos-sie-konczy-polskie-sily-powietrzne-w-2022-roku-raport
0
@MESSIah16 Rosja walczy z nazizmem
0
@MESSIah16 tylko sprawdź ile my na sprzęt, a ile na gierartryczne, ludzi itd. Fajnie ze planujemy się zbroi, ale pytanie kiedy zaczniemy unowoczesniac ta nasza armię. Młodzi do armii nie idą, ci młodzi przed emerytura czekają i dzida, zostają dziady co dawno już mogli iść na emeryturki, ale państwo pis płaci gierartryczne z kosmosu by siedzieli i nic nie robili. Kasy idzie w kosmos na to
0
@Rewolucja123 myślę że friki jak fame MMA. Jak oni się tam będą tak dalej szprycowac to bez będą padać
0
@FutureFCBarcelona A zadłużenie dodacie do tych słupków.
0
@vangoor kogo gonić?
0
@Forsyth nikogo sport nie interesuje w obecnych czasach
1
@Tabaluga37 dlatego budujemy. Jak mierzeje wyjebany projekt świetnie skonstruowany. Bo nie możecie Kur. Poczekać kilka miesięcy na wynik audytu. Idąc dalej z atomem, to czemu pis będąc 8 lat też nie zaczął budowy?
0
@bartekvisca takie normalne.
Google twierdzi, że. "Zdecydowana większość kierowców w Polsce przejeżdża rocznie nie więcej niż 20 tys. km. Największa grupa, bo aż 30 proc. badanych, pokonuje pomiędzy 10 a 20 tys."
0
@Yakoob nie umiem ci odpisać skoro dla ciebie nic nie znaczy, dawanie z pieniędzy spółki na wozy strażackie, drogi, zatrudnianie w 1 rok 800osob,sponsoring parafii. Akurat ostatni rok przed budowa. A łopata nie wbita. Masz doatawidczenie 8 lat, atomu nie zaczęli, mierzeja wiślana kabaret, wybory kopertowe, respiratory, kupowanie gównianego sprzętu wojskowego, korupcja, sprzedaż Lotosu. Wy Kur. Ślepi jesteście czy idiotow udajecie? Naprawdę wierzysz ze ten projekt cpk bez audytu wewnętrznego trzeba zacząć budować na zasadach poprzedników?
@Tabaluga37 to czemu budowy nie zaczęli. Tylko zostawili nowym?
2
@Tabaluga37 tu chodzi o to że ludzie chcą wbicia łopaty właśnie na projekcie Pisu. Bez względu co w środku jest.
@Yakoob https://www.money.pl/gospodarka/spolka-cpk-obdarowala-parafie-proboszcz-znow-sie-tlumaczy-najmniejsza-kwota-6984890180123136a.html
Tu masz nawet potwierdzenie księdza.
13
https://x.com/Diabel_68/status/1756596295773425999
To ten cudowny projekt cpk. Aż pis się modlić o to by się udał musiał.
8
@reloaded myślałem że już nie zdziwi mnie żaden pomysł na dyskusje. Myliłem się
0
@ranger3120 to nasz stary jest na Ukrainie. Nasz nowoczesny jest już u nas. Podobno