0

@Comentateiro Zmienia ogromnie dużo. Może dla ciebie.

1

1

@MESSIah16 grubo. Tu było dziecko, coś czuje ze gnojowi się oberwie.

0

@Comentateiro wykrwawienoe się Rosjan w Rosji było wcześniej. Piszę o samej sytuacji powstania i patrzenia się jak Niemcy tłuką naszych. Przypomnę przegraliśmy wtedy.

0

@MESSIah16 kiedy ktoś po narkotykach zabił dziecko, bez prawka i uciekł i dostał 2 lata. Pierwsze słyszę

0

@MESSIah16 dlaczego miałby wyjść Z pierdla, co ty piszesz? No kur. Złapali go do szybko, nie dość że zwiał, miał narkotyki i dziecko nie żyje. Koleś dostanie z 25 lat. Tragedia tragedia, ale akurat tu policja dała radę.

1

@GeneralXavi Masz AC. Zgłaszasz jako szkodę parkingowa, nie wiesz gdzie i tyle. Spij spokojnie.

0



Złapali gnoja

0

@tristan87 przecież on na piłce się pośliznął. Nie powinno tu być czerwonej

0

To co najbardziej lubię w zespołach Pepa. To pressing. Nawet gdy średnio im idzie, to jak oni cały czas biegają, to kosmos

0

@Explode jak mogli jak Kur. Otworzyli terminal już skończony? Poczytaj kiedy go budowano. Jak gówno o czymś wiesz to chociaż się wysil i przeczytaj. Poczytaj kiedy pis doszedł do władzy i kiedy terminal otworzono. A KO nic nie zamknęlo. Dziś potwierdzili Audyt. Ale wy Kur. Juz dziś musicie mieć robotników na budowie bo się Kur. Pali. Ja nie dyskutuje czy ma być, a co jest w projekcie

0

@Explode baltic pipe to twór Norwegii, dani i nas. Tam macki Pisu gówno mogą. Przypominam że powstał z wykorzystaniem terminalu gazowego, który kto wybudował przypomnij

0

@Barcelonka070 gospodarka się zawinęła, inflacja wybuchła, kryzys bezrobocia, demograficzny. Ogólnie wałów narobili tyle, te ośmiorniczki, Amber. Nie to co obecni oni skromnie

0

@Explode nie zmieniłem niczego w tym temacie. Nie wierzę w nic co oni robili. I to są fakty potwierdzone milionami wałów które robili.

0

@Barcelonka070 a przypomnij kiedyś półka cpk powstała

1

@misterio rozumiem że spółka cpk i jej pracownicy w kolejkach stali w urzędach. Brali numerek, dzień dobry ja po plan zagospodarowania.

0

@ViscaelBarca2007 a co Nacho też kontuzja?

0

@Explode dobrze. Skoro tak uważasz patrząc na ostatnie 8 lat i wały Pisu. Żyj w swojej bańce

2

https://x.com/Diabel_68/status/1756229209188430064

Ale szybciutko w poprzednim roku przyspieszyli. Pendoloni przed i po wyborach. A łopaty nie wbili.

0

@Explode I Kur. Mieli na to w chuj czasu prawda? Ale z jakiegoś powodu czekali, grzali promocje, ale nie zaczęli budowy. Żyj w swojej bańce.

0

@Explode a kto do wojewody Pisu go wysłał i czemu tak późno? Czemu nie zrobiono tego w poprzednim roku?

0

@FcPortoFan1999 coś tam może, sędziowie, tk, weto itd. Nadal jest slugusem partii a nie głowa państwa.

0

@siuuu we Włoszech rządzi prawica obecnie od końca 2021 chyba. Strajki nadal są, w UE wszystko przechodzi, Włosi średnio zadowoleni. Ludzie lubią zmiany na nowe, a nowe nie znaczy lepsze

0

@July_6_BcN nie, takiego państwo wybrało. Kopacz w sondazach była z katadtrofalnym wynikiem, więc da się na swojego nie zagłosować

1

@Cule1234 ja prdl. Mając takie ilości kontuzji, braki kadrowe nawet gdy to Oriol oddawanie piłkarza w połowie sezonu pokazuje jak fatalnie u nas z finansami

0

@July_6_BcN tylko czy to wyścig idiotow czy głowa państwa?

0

@Bykunn pis da nam wtedy kroejsia plus. Będzie taniej z wakacjami tam

1

@Explode trochę czasu mieli? Może warto wcześniej było. A może o to chodziło by zrobić projekt, wypromować i zostawić nowej władzy z bomba by go wysadzić? A nie wybudować? Przypomnij kiedy spółka cpk powstała.

0

@tristan87 myślę że obaj sobie mogą rękę podać. Ale zawsze można szukać porównania, który jest głupszy.

2

@MOLESTA skoro to tak wybitny projekt po co wydawać 7baniek na promocję. Mogli wbić łopatę już za swoich czasów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?