tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo to nie to zdziadzial. Mocno jak na niego patrzę
2
@monciaak Ja to mam wrażenie że ogladam Live. Jak juz to raczej w sekundach, a nie minutach. Pewnie od neta tez zależy
1
@Borneo On ledwo chodzi.
1
@Alex1995 Dokładnie. Sił u Magdy juz na końcówkę zabrakło.
0
@JordiAlbion Walczy mega, ale ostatnie gemy mocno Rybka zaczyna miec przewage. Raczej w końcu Magde złapie i pewnie 6-4 sie skończy :(
0
@FcPortoFan1999 A dlaczego nie :D
6
No ciekawe
1
Kurde ale świetnie Magda walczy z Rybakina.
1
Jaruś rozgrzeszył PIS :)
0
@KrychaFCB No to grubo. Cjhyba ze to jakas gierka dla zasiegów.
1
@Emhyr Była informacja, że Cubasi ma grzał ławkę. Tu akurat raczej dobrze. Nie wiem czy 16 lat w tak ważnym meczu z taka presja to dobry pomysł. Ja bym zostawił Araujo, Inigo w środku, Kounde praw i Cancelo Lewa.
5
@chavez U nas cholernie ważny jest sztab od przygotowania. Odstajemy fizycznie od wszystkich. Ja nie mam zdania, który lepszy. Troche oba nazwiska nie do końca wiadomo jak dadza rade.
0
@abram3k no właśnie jeszcze Oshimen jako silna 9-tka z Kounde.
0
Kounde na środku. Nie, zdecydowanie nie, jest strasznie elektryczny
0
@bartekvisca legalne streamy? Jest coś takiego :)
0
@TheNekro94 no widzi chłop co w necie żre i szuka. Trzeba mu przyznać że głowę ma do biznesu dobra. Chodź pytanie ile to ludzie będą oglądać, zawsze coś się nudzi.
0
@Aragorn33 cena do 100 mld moim zdaniem jest dobra oferta.
0
Ten Arnautovic znowu by to spierdzielił :D
0
@qbuteq no ci powiem, szansa jest
1
@Saviola88 no i poczekaj na nowy sondaż po tym jak zrobiło się to polityczne, a nie walka o byt rolników. Bo tak się to teraz zrobiło.
@Dari0G mistrzu trochę w tym prawdy jest nie obserwują ani jednego narodowosciowca. Może Bosaka. A fakty są takie, że wszystko jest na rękę teraz jednemu krajowi. I w sumie o to chodzi.
1
@Saviola88 dawaj sondaż
2
@Dari0G a kto wyprowadził rolników na ulicę? Tony zboża wjechały już za czasów Pisu, gdzie kur. Rolnicy byli? Czemu teraz transparenty polexit, Putin ratuj, krzyże i inne gówna. Rolnicy to tylko narzędzie, a to dokładnie ci co odpadli wyprowadzili ich na ulicę.
2
@Saviola88 przeczytałeś to chyba w gościu niedzielnym. Że Polska jest za nimi.
0
@priest9999 mamy takie problemy finansowe, że to tylko narzędzie dla samego Fdj. Bo jak się wkurzy to odejdzie za 50baniek, a kolejne 50 to sobie za podpis weźmie. A klub Ch. Zrobi bo pokazuje że musi sprzedać.
0
@lucas/catalan nielegalny badziew, który kupują i zamawiają rodacy, Polacy, Polskie firmy itd.
8
Czysty rolnik.
2
Polska policja.
A poniżej fotka jak mija policję.
10
Wkoncu ktoś otwarcie jedzie po szmaciakach. Zarząd, klub nie robi nic w tym temacie to chociaż piłkarz.
0
@FCB_dimiC po co prowadzić coś nieopłacalnego.
0
@maroon zawsze też mogli by wyjść strajkować i prosić Putina by porządek zrobił.