0

@Borneo to nie to zdziadzial. Mocno jak na niego patrzę

2

@monciaak Ja to mam wrażenie że ogladam Live. Jak juz to raczej w sekundach, a nie minutach. Pewnie od neta tez zależy

1

@Borneo On ledwo chodzi.

1

@Alex1995 Dokładnie. Sił u Magdy juz na końcówkę zabrakło.

0

@JordiAlbion Walczy mega, ale ostatnie gemy mocno Rybka zaczyna miec przewage. Raczej w końcu Magde złapie i pewnie 6-4 sie skończy :(

0

@FcPortoFan1999 A dlaczego nie :D

6



No ciekawe

1

Kurde ale świetnie Magda walczy z Rybakina.

1



Jaruś rozgrzeszył PIS :)

0

@KrychaFCB No to grubo. Cjhyba ze to jakas gierka dla zasiegów.

1

@Emhyr Była informacja, że Cubasi ma grzał ławkę. Tu akurat raczej dobrze. Nie wiem czy 16 lat w tak ważnym meczu z taka presja to dobry pomysł. Ja bym zostawił Araujo, Inigo w środku, Kounde praw i Cancelo Lewa.

5

@chavez U nas cholernie ważny jest sztab od przygotowania. Odstajemy fizycznie od wszystkich. Ja nie mam zdania, który lepszy. Troche oba nazwiska nie do końca wiadomo jak dadza rade.

0

@abram3k no właśnie jeszcze Oshimen jako silna 9-tka z Kounde.

0



Kounde na środku. Nie, zdecydowanie nie, jest strasznie elektryczny

0

@bartekvisca legalne streamy? Jest coś takiego :)

0

@TheNekro94 no widzi chłop co w necie żre i szuka. Trzeba mu przyznać że głowę ma do biznesu dobra. Chodź pytanie ile to ludzie będą oglądać, zawsze coś się nudzi.

0

@Aragorn33 cena do 100 mld moim zdaniem jest dobra oferta.

0

Ten Arnautovic znowu by to spierdzielił :D

0

@qbuteq no ci powiem, szansa jest

1

@Saviola88 no i poczekaj na nowy sondaż po tym jak zrobiło się to polityczne, a nie walka o byt rolników. Bo tak się to teraz zrobiło.
@Dari0G mistrzu trochę w tym prawdy jest nie obserwują ani jednego narodowosciowca. Może Bosaka. A fakty są takie, że wszystko jest na rękę teraz jednemu krajowi. I w sumie o to chodzi.

1

@Saviola88 dawaj sondaż

2

@Dari0G a kto wyprowadził rolników na ulicę? Tony zboża wjechały już za czasów Pisu, gdzie kur. Rolnicy byli? Czemu teraz transparenty polexit, Putin ratuj, krzyże i inne gówna. Rolnicy to tylko narzędzie, a to dokładnie ci co odpadli wyprowadzili ich na ulicę.

2

@Saviola88 przeczytałeś to chyba w gościu niedzielnym. Że Polska jest za nimi.

0

@priest9999 mamy takie problemy finansowe, że to tylko narzędzie dla samego Fdj. Bo jak się wkurzy to odejdzie za 50baniek, a kolejne 50 to sobie za podpis weźmie. A klub Ch. Zrobi bo pokazuje że musi sprzedać.

0

@lucas/catalan nielegalny badziew, który kupują i zamawiają rodacy, Polacy, Polskie firmy itd.

8



Czysty rolnik.

2

Polska policja.



A poniżej fotka jak mija policję.

10



Wkoncu ktoś otwarcie jedzie po szmaciakach. Zarząd, klub nie robi nic w tym temacie to chociaż piłkarz.

0

@FCB_dimiC po co prowadzić coś nieopłacalnego.

0

@maroon zawsze też mogli by wyjść strajkować i prosić Putina by porządek zrobił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?