tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 ta zwyczajni, poszli narodowosciowcy, polexit, i po gonienie UA, Solidarność, Górnicy itd. Nie nie zwykli. W Europie jest sporo partii co chce wyjścia z Uni, więc skończcie z tym argumentem że tu chodzi tylko o rolników i zboże z UE
0
@michal26 Mysle że dużo to przyklejeńce, którzy nie sa rolnikami, ale grzeja akcje jako partia opozycyjna, albo inne swoje biznesy, patrz POLExit
1
@Alex1995 Mam wrażenie, że jedyny
7
@Mixtape może Macrone chce mbappe wysłać na front
0
@Barcanajlepszyteam I na jakiej podstawie Macrone Ma mieć wpływ na pozostałych?
0
@Barcanajlepszyteam Duda powiedział że kompletnie nie ma zgody w tym temacie, że są kraje które nie były przeciw. Koniec historii. A w przyszłości to i wojny z Rosją nie można wykluczyć. Niemcy wczoraj odmówiły wysłania rakiet twierdząc że odebrane by to było jako zaangażowanie w wojnę.
0
@JordiAlbion ciebie pierwszego tam wyślą. Przestań siać głupotę
3
@JordiAlbion jaki rząd. To wszyscy dyskutowali a nie tylko Polska. I powiedział że nie ma tematu bo i zgody nie ma. Koniec tematu, nie siejcie znowu paniki. No chyba że o to wam chodzi
1
@Foro zaraz się dogadają i podniosą ceny
0
@arasz1819 zobacz, cisza. Napisz słowo Tusk albo Ukraina to od razu 50 postów armii LA bamby.
0
@Emhyr dokładnie, na styk myślę będzie te 4 miejsce dla Bilbao albo Girony
1
@Vampir707 w Gdyni to mogą nam ulicę pozamiatać. Nie mają tu kompletnie szans. Co nie zmienia faktu, że stołki wywracają na całego
4
@Emhyr pisałem to od Grudnia. Że farcik się skończy. Fajny grali, wesoła piłkę. I mieli ogromne ilości szczęścia, bo dużo wpadało. Co było pewne że wkoncu przestanie. Nie wiem czy top 4 utrzymają.
0
@Kozinho. Kupujemy dla siebie ogromne ilości sprzętu. Dzięki Ukrom nie masz Ruskich na granicy.
0
@FcPortoFan1999 chyba wolałbym obejrzeć śmierć w Wenecji niż ten mecz
0
@HighestInTheRoom wychodzą dla patriotyzmu :)
3
@TR3YWAY wiadome kto ich na ulice wyprowadza
1
@MESSIah16 wywiad na zlecenie nic więcej.
9
@Arden I wieczne straszenie, straszenie, straszenie. Ani UA nie będzie w NATO ani NATO nie zaatakuje Rosji. I Rosja NATO. Zwykle gierki Ruskich by zarządzać emocjami. No ale trzeba przyznać mają ostatnio sporo pomagierów w Europie.
1
@michal26 przegraliśmy majstra villarealem i granada
0
@pt9 nie jest. Sprawa majstra jest zakończona
0
@Emhyr kto buczał na Pique? Tzn. Który mecz
0
@michal26 no 8 pkt to jest dużo za dużo. Real z mistrzem na 99%
0
@Kamilos84 przecież on jasno mówi, że wspieranie nie działa i chce by przestać wspierać UA i zmusić ja do negocjacji.
0
@Rewolucja123 jest po mistrzostwie.
2
Zaraz Real wbije. Za bardzo Sevilla jest cofnięta
0
Ale Sevilla miała patelnie. Ehhh, szkoda
2
@Limaker ta, atakują 1 piłkarzem. Zero zagrożenia dla RM
19
Lo matko bialasow nie oglądam czesto. Ale dawno nie slyszalem by komentatorzy aż tak bardzo komuś kibicowali. To jakiś ewenement chyba
0
@Benz przeczytaj to jeszcze raz co napisałem, a jak już przeczytasz to uruchom myślenie, albo nie wiem wklej do czata AI to może zrozumiesz.