3

@Szklaner nie wytłumaczysz.

2

To pokazuje że zespół ma w niego wywalone, może wie co chce, ale nie umie przełożyć na zespół.

0

@Bobo25 A my wszystkich 12-tu pokonamy. Żyj w swoim swiecie

1



Za takie coś czerwone powinny polecieć.

0

@Bobo25 nic nie rozumiesz. Real przegrał 1 mecz do tego czasu, rozumiem że na końcówce zaczną przegrywac z plackami. Bo oni oprócz nas mają już z wszystkimi rewanże

0

@Bobo25 było, tylko mega optymisci widzieli w tym jakieś szanse. No nie, nie było. Barca nie jest, nie była w formie na wygranie 12 meczy z tak trudnym kalendarzem. Ubzduraliscie sobie ze tak jest

0

Komentarz usunięty

0

@ObiektywnyKibic121 niech le wróci. Wtedy dopiero zobaczycie klepanie dla klepania

0

@mcsarna wypadli Fdj i Pedri. Zostali ofensywny Gundo, Biegający kurczak Fermin i obronca Christensen. Z taką pomocą wy dna chcieliście :))))

1

@Bobo25 bo mistrza dawno przegraliśmy. Tylko ubzduraliscie sobie ze są jakieś szanse cholera wie dlaczego

2

@wojopancer bo on jest kiepski, taki kurczak bez głowy biegający cześć by po 20 minutach nie mieć już sił biegać bo wcześniej głupio biega

0

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 zamieniaj. Raz tak raz tak

8



Dobranoc

0

@LM10GOAT nikt tego zespołu nie rozumie. Brakuje bardzo pressingu

1

@adi7adi8 NF slam, co jest kuzwa? :)

1

@adi7adi8 no to przecież wiesz ze poproszę :)

1

@adi7adi8 jest gdzieś mecz?

0

Laporta z zarządem chyba swoją kaskę położyli. Ciekawe skąd wezmą na następny sezon, by bgt spiąć bo mecz z Napoli może być grubym rozczarowaniem

0

@JUNIORcom szansy na mistrza skończyły się po granadzie. Kiedy wy to wkoncu zrozumiecie

2

@kacper_fcb na cholere mają ich gonić? I tak majster przegrany, teraz z tą ławka to już w ogóle. Najważniejsze Napoli tu nie możemy zawieść. Utrztmalismy 8 pkt na 5 miejscem. To max tego zespołu

0

No i 190zl wpadło z 4zl. Normalnie zagrałem pierwszy raz od roku i kurs 53 wpadł łącznie. Można być kozak?

1

Napoli ogrywa Juve. Milik blokuję strzał piłkarza Juve, spora szansa że byłby to gol :)))
Ale Napoli powoli się podnosi. Czego o Barcie nie można powiedzieć

0

@ZwyklyKibicBarcy04 on podobno miał dyskomfort. Teraz już nie ma. Zagra wielkie 10 minut

0

@Gaz nadal chudy jak patyk

0

@Gaz Dembele nadal chudy, bez kontuzji.

0

@Arden nie ma kompletnie różnicy w intensywności obu zespołów. Oba wolno

0

@Roobo odważna diagnoza, koleś na nodze nie może stać

0

@Barcasub wina Pedriego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?