tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Szklaner nie wytłumaczysz.
2
To pokazuje że zespół ma w niego wywalone, może wie co chce, ale nie umie przełożyć na zespół.
0
@Bobo25 A my wszystkich 12-tu pokonamy. Żyj w swoim swiecie
1
Za takie coś czerwone powinny polecieć.
0
@Bobo25 nic nie rozumiesz. Real przegrał 1 mecz do tego czasu, rozumiem że na końcówce zaczną przegrywac z plackami. Bo oni oprócz nas mają już z wszystkimi rewanże
0
@Bobo25 było, tylko mega optymisci widzieli w tym jakieś szanse. No nie, nie było. Barca nie jest, nie była w formie na wygranie 12 meczy z tak trudnym kalendarzem. Ubzduraliscie sobie ze tak jest
0
Komentarz usunięty
0
@ObiektywnyKibic121 niech le wróci. Wtedy dopiero zobaczycie klepanie dla klepania
0
@mcsarna wypadli Fdj i Pedri. Zostali ofensywny Gundo, Biegający kurczak Fermin i obronca Christensen. Z taką pomocą wy dna chcieliście :))))
1
@Bobo25 bo mistrza dawno przegraliśmy. Tylko ubzduraliscie sobie ze są jakieś szanse cholera wie dlaczego
2
@wojopancer bo on jest kiepski, taki kurczak bez głowy biegający cześć by po 20 minutach nie mieć już sił biegać bo wcześniej głupio biega
0
Komentarz usunięty
0
@Rewolucja123 zamieniaj. Raz tak raz tak
8
Dobranoc
0
@LM10GOAT nikt tego zespołu nie rozumie. Brakuje bardzo pressingu
1
@adi7adi8 NF slam, co jest kuzwa? :)
1
@adi7adi8 no to przecież wiesz ze poproszę :)
1
@adi7adi8 jest gdzieś mecz?
0
Laporta z zarządem chyba swoją kaskę położyli. Ciekawe skąd wezmą na następny sezon, by bgt spiąć bo mecz z Napoli może być grubym rozczarowaniem
0
@JUNIORcom szansy na mistrza skończyły się po granadzie. Kiedy wy to wkoncu zrozumiecie
0
@natanvip https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDE0MDYyNzU1ODQwMDp4zERqu5is9LtDue4%3D
2
@kacper_fcb na cholere mają ich gonić? I tak majster przegrany, teraz z tą ławka to już w ogóle. Najważniejsze Napoli tu nie możemy zawieść. Utrztmalismy 8 pkt na 5 miejscem. To max tego zespołu
0
No i 190zl wpadło z 4zl. Normalnie zagrałem pierwszy raz od roku i kurs 53 wpadł łącznie. Można być kozak?
1
Napoli ogrywa Juve. Milik blokuję strzał piłkarza Juve, spora szansa że byłby to gol :)))
Ale Napoli powoli się podnosi. Czego o Barcie nie można powiedzieć
0
@ZwyklyKibicBarcy04 on podobno miał dyskomfort. Teraz już nie ma. Zagra wielkie 10 minut
0
@Gaz nadal chudy jak patyk
0
@Gaz Dembele nadal chudy, bez kontuzji.
0
@Arden nie ma kompletnie różnicy w intensywności obu zespołów. Oba wolno
0
@Roobo odważna diagnoza, koleś na nodze nie może stać
0
@Barcasub wina Pedriego