1

@FcPortoFan1999 Dokładnie, ale u Igi tez to widać. Weszła w mecz na jakimś dziwnym poziomie.

0

@FcPortoFan1999 weź to zrozum. Czeszka miała 4-2 i 40-15. Od tego przegrała 8 gemów

22



Jemu jest psychiatra potrzebny

1

Iga ma pierwszy set. Brzydki mecz, raczej walka kto bardziej sprdl.

1

Iga wkurzona. To się złe skończy jak głowy nie naprawi

0

@FcPortoFan1999 słabo serwuje, jak serwis wróci becie dobrze.Czeszke pamietam ze dobrze serwuje, reszta jest średnia, zdziwię się jak Iga znowu przegra

0

@FcPortoFan1999 Sama powinna Czeszkę prezelamac. Eh no szkoda

5

Raczej większym problemem jest ten dzban z VAR Boekel. Jak go nie ma, powinno być dobrze

4

15

https://x.com/Diabel_68/status/1766719143661679065

I on po tym nie wstał :D Żenujące

0

@Emhyr tu Lapcio chce coś od razu.

0

@Gall Skoro tak mówisz.

2

Komentarz usunięty

12



Grubo tej zaczyna odprd. Maja ciśnienie na ta aborcje jakby conajmniej za drzwiami 100tys matek czekało.

2

@Seledynowy a później przychodzi lm i Angielskie zespoły wyglądają całkiem normalnie

2



Tak się powinno traktować sędziów z LA ligi. Wtedy by się napeostowali

0

@FcPortoFan1999 Chyba zazwyczaj w Lutym już łapali w tym roku, zaczęli mieć czkawkę później. Zobaczymy, bo prawdy w tym może być sporo. Zazwyczaj końcówkę sezonu maja fizycznie mocna

0

@FcPortoFan1999 z Realem? Zobacz jak Lipsk ich cisnął. Jakimś cudem przeszli dalej. Real nie jest mocny w tym sezonie.

0

Czyżby Bayern się budził. W środę też zagrali dość dobrze

0

@Domin7777 bo nic mu nie jest co powiedzieli wczoraj po meczu.

0

@Domin7777 podobno teraz do maka pojechał

0

@Herato Golden Boy to do 21 lat? Jak tak to Wirtz zdecydowanie zasługuje

0

@partymaker a to tego nie wiem. Ale tv to też ważny procek, pamięć itd. Kumpel co z nim mam ciśnie na tv. Nie słyszałem by krzyczał, ale nie wiem szczerze, ja tv mam z czasów wojny i tylko młody na nim gra

0

@partymaker ja oglądam, łapa albo telefon i opóźnienie mam może z 2,3 sekundy. Lagow nie pamiętam bym miał, a jadę z 2 lata już. Może kwestia neta mistrzu

1

@jacobFCB czasem tak bywa. Christensen wcześniej już grał na pivocie. Ba o tym by go tam przetestować pisano już z 3 miesiące. Nie wiem na co Xavi czekał. Byliśmy dziurawi strasznie

1

@bartas97 oni to Ch. Ukrywają. Pojawi się za tydzień dwa normalnie na stronie. Napisz im na chacie że chcesz CANAL+
ELEVEN SPORTS
POLSAT_SPORT_PREMIUM
288,00 zł

Tak się pakiet nazywa. Płatne 6 miesięcy z góry

0

@MessiForeverTheBest kuźwa nie zdarzyłem. Umiarkowany rasista się fochuje :) co za czasy

2

@maroon oj znajdziemy skrzydłowego. Na Rafie można zarobić, a jakościowo jest średni. Tylko jakymy będziemy 1:4 to nie. Bo kogo za 20 baniek kupimy

0

Kurde dobra ta promka c+ cały czas. Za 6 miesięcy 288zl. Na dwóch to po 144/24 miesięcznie, a jest lm, eleven, c+. Działa bardzo dobrze, polecam jak ktoś nie wie. Ja tak jadę już 2 lata z kumplem.

4

@mrboom i poszła się walić narracja kolegi, jak możesz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?