tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale Iga dobrze gra
0
@michal26 to prawda. Tzn z Rybka nie wiemy, bo wogole się wycofała. Może potrzebowała odpoczynku
1
@Fantastyczny Chłopiec no tu inaczej Xavi wykombinował, zobaczymy.
1
@michal26 hehe, zaraz się okaże że miałem rację że wpadnie 6-4 6-0
1
@Trojanek23 ale rozumiem geniuszu że widzisz jak Fermina wygląda w każdym meczu po 45 minutach fizycznie?
0
@Fantastyczny Chłopiec on może być świetnym zmiennikiem na drugą połowę. Bo całego meczu on nie wytrzymuje fizycznie. Bardzo dużo tracimy w środku jak on puchnie.
0
@michal26 jest na to spora szansa.
3
Iga dziś świetnie serwuje. Ile naprawienie jej serwisu daje jej spokoju od końcówki poprzedniego sezonu. Tego do układanki jej rozwoju mocno brakowało.
0
@Herato a co będzie w sierpniu w Warszawie?
2
@Smixu ta, on po kontuzji i ogólnie w dogrywce zszedł z grymasem. Myślę że jeszcze nie czuje się dobrze.
2
Brawo Iga. Pierwszy set jej, teraz będzie z górki.
2
@michal26 w świecie kobiecym zaraz może być 6-4 6-0 Iga. Ale sakkari po zmienię trenera dobrze gra. Iga to weźmie dziś
1
@michal26 teraz się wyrównało, ale Iga to weźmie. Mocno się zdziwię jak przegra ten finał
0
@bartoszplucinski teraz była by przerwa na reprezentację. Lepiej by pojechał
0
Ale lvp to umoczył. Mieli swoje szanse, ale słabo kończyli.
0
@soczeq Barca dziś nie wygra,
1
Wpierw Jaki wczoraj Morawieckiego atakował, teraz ziomuś od prezydenta Blaszczaka. Oj W PIsiw chyba wojenka o stoleczki, Jaruś się chyba zwija.
PS. Czyli jednak nie wina Tuska że 2,5banki dostaliśmy.
0
@Dejvo czym innym jest wpuszczanie i dawanie minut młodemu, a czym innym stawianie od pierwszej minuty i to jeszcze z Madrytem
0
@Dejvo to znaczy że nie musi grać z musu, to znaczy że nie musi być wybitny. Dla was jak dwa razy dobrze poda to już złota piłka. Wymieniłbym ci setki piłkarzy którymi się jaraliscie i tule świat o nich wiedział. Nie zawsze wszyscy są Yamalami czy Cubarsami.
8
@Emhyr może zróbmy petycję, Brahim do kadry, Cubarsi i Yamal zostają w Barcelonie i odpoczywają. Ja tam za jestem
0
@lntrowertyk a odpal dwa ostatnie mecze z villarealem i getafe i wtedy nam powiedz czy zagrał chociaż poprawnie
0
@TR3YWAY Fort niech nie zapomni schować jak w ostatnich swoich meczach. Najsłabszy na boisku z getafe i villarealem
0
@MesQueUnClub_87 ale 24 kontuzja w klubie stała się faktem
3
@Fake69 problem fizyczny. Chyba że przy sraczce biegał
0
@Barcasub myślę że cała barce B powinien xavi wrzucić
3
Cancelo do czasu przyjścia do Barcy chłop grał wszystko od dechy do dechy z brakiem kontuzji. U nas 3 kontuzja :)
0
@FcPortoFan1999 ty spisz kiedyś?
0
@koksik2700 Niemcy: 3,57 mln t.
Francja: 2,05 mln t.
Polska: 2 mln t.
Szwecja: 1,81 mln t.
Łotwa: 1,77 mln t.
Austria: 1,74 mln t.
Estonia: 1,5 mln t.
Belgia: 0,82 mln t.
Hiszpania: 0,77 mln t.
Portugalia: 0,76 mln t.
To chyba dobry obrazek czy nie?
0
@zadafcb pozostaje życzyć zdrowia.
1
@tomek8756 Walka o stołeczki, normalne po porażce. Wysłali młodego by szum zrobił.