0

I Teraz zobaczyć kto jest celem Putina. Bo to że to on sam zrobił to każdy wie. No może oprócz Korwina

0

@AFA bida straszna

0

@Arden na sucha Anglię jest ok. Ale na techniczna Hiszpanie drewniany się wydaje

0

@barcelonaLM I inny ić

0

@Alex1995 pisałem, że tak zapewne jest. Życie

0

Bida aż piszczy

0

@Barcaa12 to się zdziwisz.

0

@Michu94 Yamal z całym szacunkiem to nawet nie połowa Leo. Leo to inna planeta, nawet w wieku 17lat.

2

@kuz Ile tam jest fake, a ludzie łapią, komentują.

2

@Joe_Barbaro Czynasty posterunek zawsze w sercu. Często odpalam na yt ta głupotę :)

17



No i później pojechali na kadrę i wrócili w katastrofalnej formie :) ostatni mecz najlepszy z AM. Pojechali na kadrę, ciekawe w jakiej formie wrócą

0

@Kgorecki2500 czemu PiS wcześniej nie wprowadził, a no tak deficyt budżetowy. Teraz to i pewnie ze 100tys z chęcią by dali wolne. Trzeba głosować za nimi

0

@TR3YWAY albo kasy lub chętnych. Sprdl z tonącego statku.

0

https://twiter.com/MatKrzywousty/status/1770408589133304121

Good Luck Rolnicy. Chodź pewnie koleś podstawiony od Tuska.

0

@Barcaa12 Co ma covid do tego. Propanda Zachodu? Putin z Północy wjeżdzał i sie wycofał gdy tam przegrał i to jest fakt, który mówia eksperci, a nie politycy. Specjalnie ci link wysłałem. Bez sensu dyskutować.

1

@Sulimo weź to umyj.

1

Komentarz usunięty

20

Ostatnio redakcja pytała jakie artykuły chcemy czytać. To Kur. Nie o takie chodzi. Na cholerne ludzi wkurzacie?

1

@Blanco16 zwykła pralnia pieniędzy, coś co było w Barcelonie normalne za czasów wszystkich prezesów. Kompletnie bez wpływu na wynik

1

@Barcaa12 aha, ok. Rozumiem Putin idzie na pełnej zdobyć każda stronę, dostaje wprdl aż trzeszczy, ba paliwa nawet nie mieli, uzbrojenie że dziwne ze na koniach nie wjechali. Ale nie przegrali bo negocjacje. Nie mistrzu, zmienili plany, mieli zdobyć w kilka dni kijów i to był plan ale się przeliczyli. Ale coś czuję że fan Rosji jesteś to może boleć

0

@Barcaa12 Kompletnie nie jest prawda to co piszesz.
https://wpolityce.pl/swiat/624873-dlaczego-rosjanie-przegrali-bitwe-o-kijow
Tu bo mi nie uwierzysz, raporty, strategie innych ludzi co wiedza lepiej i więcej niż my znajdziesz sobie w google
@Dorotka_Weltmajster Ta wpierw tobie w chate.

5

@Barcanajlepszyteam No Historia zajeb. pokazuje jak nic nie robią. To naród, który cala swoją historie ma oparta o wojny. Tak już maja, resety gospodarcze robią zbrojnie. Musimy się wzmocnić wszystkim co się da, nie wiadomo z USA za 2,3 lata może być, czy aby na pewno bedize strzegła NATO, a NATO bez USA jest bidne obecnie

4

@arasz1819 bo nie wchodzi Ruskim w dupe. Mam wrażenie że mamy czekać aż Rosja się dozbroi i wjedzie na pełnej.

0

@tristan87 Może tak być, ale ludzie komentują ze się nie wycofała. Jeśli nie byli, albo są po rozstaniu to jej sprawa

0

@tristan87 nie wiadomo czy byli razem jeszcze. W sumie nic nie wiadomo

0

@Vampir707 zobacz Frank, Dolar, nie wiem popatrz. Ważne ze jak twój wielki argument zdementowałem to jedyny twój argument to, no brak argumentu.

0

@tristan87 Nigdzie nie napisałem, że jest

0

@tadzik447 Takiej końcówki się nie spodziewałem.

0

@MesQueUnClub_87 może on nie rozumie ze to news dziennikarza

0

@Emhyr To jakiś pseudonim Matiego Borka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?