tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 ogólnie zagrał bardzo słabo. Carvahal to go schował niczym Araujo. A później miał problem z każdym piłkarzem koloru skóry innego niż on sam.
0
@jakub1906 A ja mysle ze jak przyjdzie Mbappe ,to może Vini odejść. Jego to nie trawią już nawet w Madrycie.
0
@Dankho94isback Szczerze sam chciałem by go zdjęli, ale grał tak swietnie, że nie dziwie sie ze go trzymali na boisku
2
@Kidd Mysle, że tak. Lewy już cos gadał ogólnie przed końcem eliminacji. Mysle ze gdyby wczoraj odpadli to Lewy zakończylby gre dla repry
1
@maroon Ktoś ci konto ukradł?
0
@Mixtape No wypadli Stones, Akanji i Walker. :) Ale nie wiem jak poważnie.
0
@arasz1819 z samego szacunku nie powinien tej kasy brać za to co odpr. z ta reprezentacja.
5
Komentarz usunięty
3
@Derean Zero kontuzji, sprawdzałem na bieżąco
2
Yamal owacja na stojąco w Madrycie. A Vini, no jak to Vini, i w meczu i juz nawet po za nim napieprzał się z każdym białym.
20
Dobra jak juz się uspokoiliście, to oglądałem obok Yamala, jak zagrał? A no tak, ze Stadion Realu Madryt jak schodził dał mu owacje na stojąco. resztę sobie sami dodajcie co wyprawiał.
6
Tusk nam załatwi w Niemczech dobre wyniki.
0
Wojtek w karne jest dobry, ale nie wiem jak piłkarze :D
0
Endrick pasuje do RM. Czerwona jak nic
2
To co, na razie RM lepszy w kupowaniu Brazylijczyków. Dobry gol Endricka
0
@Chaoss Czepiasz się :D Oni red bule grzeją
0
No wpierdzielcie to nie wiem tyłkiem, głowa. Lewy dawaj
0
Camavinga kontuzja
0
Yamal swoje zrobil. Ale przy varze karnego by nie było
0
Stones kontuzja. City przed Realem w obronie się sypie
1
Dawno Polskiej kadry nie oglądałem oprocz skrótów po. Oby po walczyli po prostu. Nazwiska średnio raczej
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Forsyth pokaz mi pkt którego nie zrozumiałem w tym co podesłałem. Z chęcią się poduczę.
1
@Forsyth uczę się od ciebie. Czytałem u tego kolombo z NBP. Przeczytałeś w końcu czym zajmuje się NBP?
No ale to co piszesz pozwala przeszukać przecież mieszkanie, nie chroni immunitet, więc gdzie fake? Inna kwestia czy poinformowali Zbyszka lub inną osobę wskazaną. A tego mój wpis nie dotyczy.
5
Ale nie w wielki tydzień. Bóg patrzy
3
@Mario96w oni ogólnie są ograniczeni
0
@Monegros niech ona się skupi na indywidualu. Wszystko powinno się położyć na turnieju indywidualnym, tu nie ma miejsca na błąd w przygotowaniu
2
@FCBparasiempre Fizycznie nie wyrabia. Słabsza była poprostu
6
@barcelonaLM tez uważam, że w wielki piatek Policja powinna miec wolne i nie łapać nikogo. Nie przystoi w wielki tydzień.