0

@Rewolucja123 ogólnie zagrał bardzo słabo. Carvahal to go schował niczym Araujo. A później miał problem z każdym piłkarzem koloru skóry innego niż on sam.

0

@jakub1906 A ja mysle ze jak przyjdzie Mbappe ,to może Vini odejść. Jego to nie trawią już nawet w Madrycie.

0

@Dankho94isback Szczerze sam chciałem by go zdjęli, ale grał tak swietnie, że nie dziwie sie ze go trzymali na boisku

2

@Kidd Mysle, że tak. Lewy już cos gadał ogólnie przed końcem eliminacji. Mysle ze gdyby wczoraj odpadli to Lewy zakończylby gre dla repry

1

@maroon Ktoś ci konto ukradł?

0

@Mixtape No wypadli Stones, Akanji i Walker. :) Ale nie wiem jak poważnie.

0

@arasz1819 z samego szacunku nie powinien tej kasy brać za to co odpr. z ta reprezentacja.

5

Komentarz usunięty

3

@Derean Zero kontuzji, sprawdzałem na bieżąco

2

Yamal owacja na stojąco w Madrycie. A Vini, no jak to Vini, i w meczu i juz nawet po za nim napieprzał się z każdym białym.


20

Dobra jak juz się uspokoiliście, to oglądałem obok Yamala, jak zagrał? A no tak, ze Stadion Realu Madryt jak schodził dał mu owacje na stojąco. resztę sobie sami dodajcie co wyprawiał.

6

Tusk nam załatwi w Niemczech dobre wyniki.

0

Wojtek w karne jest dobry, ale nie wiem jak piłkarze :D

0

Endrick pasuje do RM. Czerwona jak nic

2

To co, na razie RM lepszy w kupowaniu Brazylijczyków. Dobry gol Endricka

0

@Chaoss Czepiasz się :D Oni red bule grzeją

0

No wpierdzielcie to nie wiem tyłkiem, głowa. Lewy dawaj

0

Camavinga kontuzja

0

Yamal swoje zrobil. Ale przy varze karnego by nie było

0

Stones kontuzja. City przed Realem w obronie się sypie

1

Dawno Polskiej kadry nie oglądałem oprocz skrótów po. Oby po walczyli po prostu. Nazwiska średnio raczej

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Forsyth pokaz mi pkt którego nie zrozumiałem w tym co podesłałem. Z chęcią się poduczę.

1

@Forsyth uczę się od ciebie. Czytałem u tego kolombo z NBP. Przeczytałeś w końcu czym zajmuje się NBP?

No ale to co piszesz pozwala przeszukać przecież mieszkanie, nie chroni immunitet, więc gdzie fake? Inna kwestia czy poinformowali Zbyszka lub inną osobę wskazaną. A tego mój wpis nie dotyczy.

5



Ale nie w wielki tydzień. Bóg patrzy

3

@Mario96w oni ogólnie są ograniczeni

0

@Monegros niech ona się skupi na indywidualu. Wszystko powinno się położyć na turnieju indywidualnym, tu nie ma miejsca na błąd w przygotowaniu

2

@FCBparasiempre Fizycznie nie wyrabia. Słabsza była poprostu

6

@barcelonaLM tez uważam, że w wielki piatek Policja powinna miec wolne i nie łapać nikogo. Nie przystoi w wielki tydzień.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?