tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 to nie znaczy ze loteria. Poprtostu karne trzeba umieć strzelać i bronic. Nie ma to nic wspólnego z loteria, czytaj fartem itd.
1
@Ojciec5tkidzieci oo nawet nie wiedziałem. Myślałem ze oni właśnie sporo tych PK maja.
2
Zasłużenie AB było lepsze.
1
@FcPortoFan1999 karne to nie loteria, kiedyś może tak, ale obecnie da się przygotować do karnych.
4
Jak jest dogrywka to człowiek zawsze chce by nikt nie strzelił i by były karne. Nie kumam po co cały czas trzymana jest dogrywka skoro widowiskowo wszyscy chcą karne.
0
@abram3k powinny być karne od razu. Nie kumam czemu tego nie zmienia
0
@hugz I co to zmienia? Po naszym meczu z villarealem stracilismy szanse na majstra. Nic terminarz tu nie zmienia
0
ten faul iu żółta to podsumowanie hiszpańskich Sędziów
0
co ten sędzia z Hiszpanii jest czy co
7
@Kengo zdecydowanie bardziej go wole od B. Silvy
0
@Rewolucja123 patrząc ze grali z ostatnim miejscem i rezerwami to myślę ze kurs nie był wysoki. dziwne ze grałeś
0
Na razie Bilbao bez pomysłu. Mocno średnie, jest finał, presja i nie idzie. Skąd my to znamy
1
@BORO_12 wiesz ilu było trenerów co nagle wyskoczyli z genialnego tymi wynikami jednego sezonu? Tak naprawdę chu. wie jaki on ma potencjał. Musi faktycznie trafić do topowego klubu to się dowiemy. Jeden łysy z Holandii tez mial być wielki i lipa straszna się okazała
0
Z chwilą gdy o De Zerbim gada się gdzie trafi i jak wybitny jest. Brighton z forma daleko
1
@Messibestplayerintheworld czyli zagrali po 5 minut. Może okleić obu w folie bąbelkowa i jazda na psg
1
@Kapitan_SW czyli standardzik Barcy. My nigdy nie potrafimy sprzedać piłkarza. Zawsze czekamy aż się nie sprawdzi i cena spadnie do 0 bo pensje zawsze w kosmosie.
0
@tristan87 na podstawie czego jak on kontuzjogenny. Od ilu on już lat jest po za forma 2,3?
2
Masakra pensja. Mendez załatwił mu piękna pensje.
1
@RosjaninBut za co do więzienia. Za pół promila i potrącenie. Dostanie grzywna, odszkodowanie dziewczynie zapłaci i straci prawko na ileś tam miesięcy
2
@Xaviball my za darmo z jego pensja będziemy mieć problem
1
@Kamil01 bądź dobrej myśli. Nie musi być złośliwy.
0
@Albatros Fort był najsłabszy na boisku. Nie wyszedł z poza Lini obrony nawet na metr. Tak ma grać skrzydłowy u nas? Nawet tu redakcja oceniła go najsłabiej. Nic nie zepsuł, nic nie zrobił. Szal wahadło
0
@Albatros wystarczy że koleś gra w 2 lidze i nawet asysty nie ma. Ba gral 65% meczy, więc po czym wnosisz że w Barcelonie sobie poradzi. Jak chcemy cokolwiek wygrywać to potrzebujemy solidnych zamienników, a nie zapchaj dziurę.
Alonso widzieliśmy że i na ławkę się nie nadaje. Potrzebujemy lepszego a nie podobnej jakości
0
@Messibestplayerintheworld oby bo? Obaj to nie poziom Barcy, no chyba że chcemy być średniakami
1
@maroon jak to z jakiego, producenci sobie wymyślili ze będzie go mniej, słabe zbiory, pogoda, blablabla. Jep ceny na cały świat w górę, kilka miesięcy i ceny wrócą, zatowarowanie też
5
https://x.com/SteveInmanUIC/status/1775658300073254926
Wszystko zawsze zaczyna się od kobiet. Ale faceci tu strasznie drewniani.
0
@Gaz w takim razie Pedri out. Staty słabiutkie. A kluczowych najwięcej
0
@FCB_dimiC Dembele u LE gra w srodku pomocy. My mamy Sergi Roberto, Gundo, Fermin zdrowych. Kto niby ma go zatrzymać.
5
Dembele nas pogoni z lm. W każdym meczu w psg nie dość że zdrowy to i świetnie się go ogląda
0
@partymaker Niemiecka służba zdrowia a Hiszpańska. Mam obawy. Zobacz w Realu tez maja kosmiczny problem z powrotami i operacjami