0

@FcPortoFan1999 to nie znaczy ze loteria. Poprtostu karne trzeba umieć strzelać i bronic. Nie ma to nic wspólnego z loteria, czytaj fartem itd.

1

@Ojciec5tkidzieci oo nawet nie wiedziałem. Myślałem ze oni właśnie sporo tych PK maja.

2

Zasłużenie AB było lepsze.

1

@FcPortoFan1999 karne to nie loteria, kiedyś może tak, ale obecnie da się przygotować do karnych.

4

Jak jest dogrywka to człowiek zawsze chce by nikt nie strzelił i by były karne. Nie kumam po co cały czas trzymana jest dogrywka skoro widowiskowo wszyscy chcą karne.

0

@abram3k powinny być karne od razu. Nie kumam czemu tego nie zmienia

0

@hugz I co to zmienia? Po naszym meczu z villarealem stracilismy szanse na majstra. Nic terminarz tu nie zmienia

0

ten faul iu żółta to podsumowanie hiszpańskich Sędziów

0

co ten sędzia z Hiszpanii jest czy co

7

@Kengo zdecydowanie bardziej go wole od B. Silvy

0

@Rewolucja123 patrząc ze grali z ostatnim miejscem i rezerwami to myślę ze kurs nie był wysoki. dziwne ze grałeś

0

Na razie Bilbao bez pomysłu. Mocno średnie, jest finał, presja i nie idzie. Skąd my to znamy

1

@BORO_12 wiesz ilu było trenerów co nagle wyskoczyli z genialnego tymi wynikami jednego sezonu? Tak naprawdę chu. wie jaki on ma potencjał. Musi faktycznie trafić do topowego klubu to się dowiemy. Jeden łysy z Holandii tez mial być wielki i lipa straszna się okazała

0

Z chwilą gdy o De Zerbim gada się gdzie trafi i jak wybitny jest. Brighton z forma daleko

1

@Messibestplayerintheworld czyli zagrali po 5 minut. Może okleić obu w folie bąbelkowa i jazda na psg

1

@Kapitan_SW czyli standardzik Barcy. My nigdy nie potrafimy sprzedać piłkarza. Zawsze czekamy aż się nie sprawdzi i cena spadnie do 0 bo pensje zawsze w kosmosie.

0

@tristan87 na podstawie czego jak on kontuzjogenny. Od ilu on już lat jest po za forma 2,3?

2



Masakra pensja. Mendez załatwił mu piękna pensje.

1

@RosjaninBut za co do więzienia. Za pół promila i potrącenie. Dostanie grzywna, odszkodowanie dziewczynie zapłaci i straci prawko na ileś tam miesięcy

2

@Xaviball my za darmo z jego pensja będziemy mieć problem

1

@Kamil01 bądź dobrej myśli. Nie musi być złośliwy.

0

@Albatros Fort był najsłabszy na boisku. Nie wyszedł z poza Lini obrony nawet na metr. Tak ma grać skrzydłowy u nas? Nawet tu redakcja oceniła go najsłabiej. Nic nie zepsuł, nic nie zrobił. Szal wahadło

0

@Albatros wystarczy że koleś gra w 2 lidze i nawet asysty nie ma. Ba gral 65% meczy, więc po czym wnosisz że w Barcelonie sobie poradzi. Jak chcemy cokolwiek wygrywać to potrzebujemy solidnych zamienników, a nie zapchaj dziurę.
Alonso widzieliśmy że i na ławkę się nie nadaje. Potrzebujemy lepszego a nie podobnej jakości

0

@Messibestplayerintheworld oby bo? Obaj to nie poziom Barcy, no chyba że chcemy być średniakami

1

@maroon jak to z jakiego, producenci sobie wymyślili ze będzie go mniej, słabe zbiory, pogoda, blablabla. Jep ceny na cały świat w górę, kilka miesięcy i ceny wrócą, zatowarowanie też

5

https://x.com/SteveInmanUIC/status/1775658300073254926

Wszystko zawsze zaczyna się od kobiet. Ale faceci tu strasznie drewniani.

0

@Gaz w takim razie Pedri out. Staty słabiutkie. A kluczowych najwięcej

0

@FCB_dimiC Dembele u LE gra w srodku pomocy. My mamy Sergi Roberto, Gundo, Fermin zdrowych. Kto niby ma go zatrzymać.

5

Dembele nas pogoni z lm. W każdym meczu w psg nie dość że zdrowy to i świetnie się go ogląda


0

@partymaker Niemiecka służba zdrowia a Hiszpańska. Mam obawy. Zobacz w Realu tez maja kosmiczny problem z powrotami i operacjami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?