tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 A ja wynik KO oceniam na taki jaki pokazywały sondaże. Raczej wynik Pisu troche wysoki, ale to wina frekwencji. Co do Konfy, Lewicy, ani jedni ani drudzy nic w tych sejmikach znaczyc nie beda, wiec mnie to obojetne. Dobry wynik 3D i w duzej czesci Sejmików, 3D musi sie dogadać z KO, a to dobrze wróży bo nie chciałbym by jedna partia decydowała sobie o wszystkim.
0
@esem91 jestem w ciężkim szoku. Nie spodziewałem się
1
@michal26 optymista :)
3
@arasz1819 w kolejnych pójdą z konfa albo z większością z konfy
2
@FcPortoFan1999 tak na korzyść ko+3d. No i nie ma tu info czy gdzies ko+3d nie zgarnie jeszcze większości mimo porażki. Kolega niżej pisał że w Łodzi ko+3d
https://www.newsweek.pl/polska/wyniki-wyborow-samorzadowych-2018-kto-wygral-w-wojewodztwach/gb3x80w
3
Tyle z radości Pisu
0
@Borneo wszyscy z la bamby z po za wawy twierdzą inaczej :)
0
@barcelonaLM o tym czy wygra w sejmikach to nie ogólny wynik mówi. Zobaczymy gdzie będą mogli rządzić. Ko plus 3d ma lepszy wynik niż w październiku.
4
@Saviola88 dobrze ze teraz mamy mistrza stanu. Wybitny prezydent całego kraju
0
@626 czyści Francuzi będą na trybunach
0
@sevs w kosza to u nas normalne ostatnio
0
@adi7adi8 na pewno będzie mniej.
1
@FcPortoFan1999 spokojnie ci co mają pójść pójdą jeszcze.
@BabyGang bo wyższa frekwencja to lepszy wynik Ko. Niższa to jednej cudownej partii z prawej strony
1
@MesQueUnClub96 pogadamy w środę wieczorem. Dembele z mbappe nas wyjaśni
0
Komentarz usunięty
0
@Borneo zobacz ile on ma kontuzji. 80% go nie ma. Na ch. On nam, na 5 meczy z 70
0
I jak co roku. Dzień po przedłużeniu kontraktu, jep kontuzja powrót w sierpniu
0
@mekston daj mu auto Verstapena. W f1 auto jest kluczowe
0
@MesQueUnClub_87 A co ma wspólnego czy jest wielka, średnia mała? Każda jest taka sama od rolnika, po piekarza, wszyscy tylko biznes i pieniądze. Gwarantuje ci ze jak rolnik będzie mógł sprzedać za 2 razy tyle zboże do Rosji to to zrobi oraz odwrotnie.
1
@PatrychoO tam go znalazlem :D
1
@PatrychoO gdzie to leci? ok mam, nie wierze ze to oglądam
0
@FcPortoFan1999 to nie znaczy ze loteria. Poprtostu karne trzeba umieć strzelać i bronic. Nie ma to nic wspólnego z loteria, czytaj fartem itd.
1
@Ojciec5tkidzieci oo nawet nie wiedziałem. Myślałem ze oni właśnie sporo tych PK maja.
2
Zasłużenie AB było lepsze.
1
@FcPortoFan1999 karne to nie loteria, kiedyś może tak, ale obecnie da się przygotować do karnych.
4
Jak jest dogrywka to człowiek zawsze chce by nikt nie strzelił i by były karne. Nie kumam po co cały czas trzymana jest dogrywka skoro widowiskowo wszyscy chcą karne.
0
@abram3k powinny być karne od razu. Nie kumam czemu tego nie zmienia
0
@hugz I co to zmienia? Po naszym meczu z villarealem stracilismy szanse na majstra. Nic terminarz tu nie zmienia
0
ten faul iu żółta to podsumowanie hiszpańskich Sędziów
0
co ten sędzia z Hiszpanii jest czy co