1

@michal26 A ja wynik KO oceniam na taki jaki pokazywały sondaże. Raczej wynik Pisu troche wysoki, ale to wina frekwencji. Co do Konfy, Lewicy, ani jedni ani drudzy nic w tych sejmikach znaczyc nie beda, wiec mnie to obojetne. Dobry wynik 3D i w duzej czesci Sejmików, 3D musi sie dogadać z KO, a to dobrze wróży bo nie chciałbym by jedna partia decydowała sobie o wszystkim.

0

@esem91 jestem w ciężkim szoku. Nie spodziewałem się

1

@michal26 optymista :)

3

@arasz1819 w kolejnych pójdą z konfa albo z większością z konfy

2

@FcPortoFan1999 tak na korzyść ko+3d. No i nie ma tu info czy gdzies ko+3d nie zgarnie jeszcze większości mimo porażki. Kolega niżej pisał że w Łodzi ko+3d
https://www.newsweek.pl/polska/wyniki-wyborow-samorzadowych-2018-kto-wygral-w-wojewodztwach/gb3x80w

3


Tyle z radości Pisu

0

@Borneo wszyscy z la bamby z po za wawy twierdzą inaczej :)

0

@barcelonaLM o tym czy wygra w sejmikach to nie ogólny wynik mówi. Zobaczymy gdzie będą mogli rządzić. Ko plus 3d ma lepszy wynik niż w październiku.

4

@Saviola88 dobrze ze teraz mamy mistrza stanu. Wybitny prezydent całego kraju

0

@626 czyści Francuzi będą na trybunach

0

@sevs w kosza to u nas normalne ostatnio

0

@adi7adi8 na pewno będzie mniej.

1

@FcPortoFan1999 spokojnie ci co mają pójść pójdą jeszcze.
@BabyGang bo wyższa frekwencja to lepszy wynik Ko. Niższa to jednej cudownej partii z prawej strony

1

@MesQueUnClub96 pogadamy w środę wieczorem. Dembele z mbappe nas wyjaśni

0

Komentarz usunięty

0

@Borneo zobacz ile on ma kontuzji. 80% go nie ma. Na ch. On nam, na 5 meczy z 70

0

I jak co roku. Dzień po przedłużeniu kontraktu, jep kontuzja powrót w sierpniu

0

@mekston daj mu auto Verstapena. W f1 auto jest kluczowe

0

@MesQueUnClub_87 A co ma wspólnego czy jest wielka, średnia mała? Każda jest taka sama od rolnika, po piekarza, wszyscy tylko biznes i pieniądze. Gwarantuje ci ze jak rolnik będzie mógł sprzedać za 2 razy tyle zboże do Rosji to to zrobi oraz odwrotnie.

1

@PatrychoO tam go znalazlem :D

1

@PatrychoO gdzie to leci? ok mam, nie wierze ze to oglądam

0

@FcPortoFan1999 to nie znaczy ze loteria. Poprtostu karne trzeba umieć strzelać i bronic. Nie ma to nic wspólnego z loteria, czytaj fartem itd.

1

@Ojciec5tkidzieci oo nawet nie wiedziałem. Myślałem ze oni właśnie sporo tych PK maja.

2

Zasłużenie AB było lepsze.

1

@FcPortoFan1999 karne to nie loteria, kiedyś może tak, ale obecnie da się przygotować do karnych.

4

Jak jest dogrywka to człowiek zawsze chce by nikt nie strzelił i by były karne. Nie kumam po co cały czas trzymana jest dogrywka skoro widowiskowo wszyscy chcą karne.

0

@abram3k powinny być karne od razu. Nie kumam czemu tego nie zmienia

0

@hugz I co to zmienia? Po naszym meczu z villarealem stracilismy szanse na majstra. Nic terminarz tu nie zmienia

0

ten faul iu żółta to podsumowanie hiszpańskich Sędziów

0

co ten sędzia z Hiszpanii jest czy co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?