tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Trochę lepiej ostatnio wyglądał :( no ale 93 lata dla mistrza, dużo już ma. :(
1
@bartekvisca Real nie jest w jakiejś wielkiej formie, też się zdziwię
0
@kigani w wywiadzie powiedział że obrona musi grać wysoko. Właśnie w Paryżu dobrze ze wysoko nie grali
2
Napad szybki, oby się Xavi nie przeliczył z tą wysoka obrona
1
@krol211 jakbyś miał 100zl na zmianę telefonu też byś pozostal przy starym
2
@Comentateiro spokojnie Izrael teraz odkupi od USA. Na tym tygodniu n biznes polega
0
@MesQueUnClub96 spoko, lepiej się pozytywnie zaskoczyć. Dalej daje 50/50 ale jest cholerna wiara że możemy zrobić półfinał.
6
Dawać już kuźwa ten mecz. Przed pierwszym meczem nie wierzyłem, a teraz jest mega szansa i człowiek nakręcony.
0
@bartas97 o 5 la za późno
3
@kanver_ a ja bym chciał City
0
@Reviven No ale akurat statystycznie w rewanżu akurat jesteśmy faworytem :) Na Buku średnio 2.20 do 2.90 na nas.
1
@Reviven wiem po Villareal to pisałem, ale uparcie La bamba wierzyła.
1
Jutro może sie sezon zakończyć. Grubo, że to ma aż taki wpływ, no nie oszukujmy sie bez wzgledu na wynik z RM, majster odleciał.
0
@bartekvisca My kasy nie mamy. 0 null, brakuje nam za ostatnia dźwignie na nowego trenera. Lepiej niech ten Xavi zostanie na rok
0
@Tom0VeB ma prawo dać opinie że pokój wygląda jak wygląda, to forum. Skąd wiesz ze mamusi mu pokój stroi. Jak ja napiszę że pokój PRL wygląda a mam do, też mnie zbluzgasz? To forum, można dać opinie
0
@FcPortoFan1999 a to się nie podał? Gdzieś czytałem że podał się do dymisji wczoraj
0
@El Plutoninho no czerwień chyba wywali. Ale żółte się resetują
0
@takisobiektos a ty myślisz że Izrael pokazał wszystko co ma? Godzinę po ataku powiedzieli to tyle na razie. Eksperci np. Gen Skrzypczak też mówią że Iran nie ma siły rażenia, nie mówię o atomówkach. No ale wiadomo, wszystko zależne komu się kibicuje co do opinii
2
@Krystian1588 musieli powiedzieć B jak powiedzieli A po ataku Izraela na ich dyplomatow. Zwróć uwagę że praktycznie od raz po ataku komunikat. To tyle, następnym razem zaatakujemy mocniej. Brednie
0
@Krystian1588 sojusznicy Iranu są zajęci, czyt. Rosja. Reszta to na koniach może wjechać, możliwości zbrojne Izraela i USA to inna epoka lodowcowa. Ale USA już powiedziałem że ofensywnej wspierać nie będą. Jordania też stoi po stronie Izraela, do tego UK itd. Iran jest obsrany po zbroje i nic nie zrobią. Myśleli że pokażą klatę, a się ośmieszyli.
2
@Tom0VeB koleś dał swoją opinię jak wygląda pokój, a ty go zbluzgales jak to jest nierobem, gejem itd. Grubo
0
@Krystian1588 Iran się skompromitowal tylko. Rzucili sporo sił, a nie skrzywdzili nawet Gołębia na dachu. USA nie wspiera odwetu. Izrael może i odwet weźmie ale nie wiadomo jak i kiedy. Raczej na teraz się uspokoi.
9
Cały Kane
1
@maroon to co zwykle, 4 miejsce
5
Ten Wirtz co świetnie chodzi w Bayerze. Kurde, młodziak jest za nami, Deco powinien go nakręcać by nie przedłużał kontraktu i czekać do 2025
0
@Pawlak1992 manu za rok. Masz chyba AI z Lidla czy z wyprzedaży
0
@Chucky będzie ciężko. Na bank Psg się rzuci na nas, a ma czym, ale co za tym idzie będą grali wysoko, więc liczę że Rafa, Lewy to wykorzystają. Przydałby się pivot nam, no ale niestety nie mamy. Chyba że Fdj by tam postawić, i 3 pomocników.
1
@Kgorecki2500 Ja byłem z młodym i na Pandzie zasnąłem, ale dzieciak mówi że spoko
0
@Barcanajlepszyteam tu dobrze to opisane. No ale to Żydzi, z ego przerośniętym.
1
@Dankho94isback nie mam pojęcia, ale Psg z Newcastle przegrało 4-1 jak sędziował w meczu grupowym.