tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@kamillek88 Txiki robil u nas dobra robotę i robi genialna w City.
1
@michal26 Idealny skład dla Pepa to 100 mln co sezon na wzmocnienia. Jest wybitny, ale on lubi kupować piłkarzy co juz cos prezentują i z nich wyciska.
4
@Kuba_1 Araujo z chwilą plotek o odejściu do Bm. olOprócz pierwszego meczu z psg grał średnio. Szczerze, jak mamy zarobić adios. Wystarczyło w sumie powiedzieć zjebałem, to się obraża.
1
@LionelM95 no wiesz wychowanek, to genialny od razu. Odklejeni
2
@TheNekro94 tu nie chodzi że odszedł, tu chodzi że ta kurwa się cieszy, a zawsze piłkarze szanują swój poprzedni klub.
0
@IMBALEO nie, on tak gra w psg pisałem tydzień temu że jest ich najlepszym piłkarzem
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
4
@blakkudium bez niespodzianek oba składy. Oba zespoły na mocnej ofensywie. Oj dużo bramek będzie
4
Czyli bez niespodzianek 4-3-3. Czyli wojna
0
@pacior95 Fermin bardzo dobrze buahahaha
2
@PatrychoO no i wpieprzajacego pieska.
17
@KrychaFCB ma @Fryzjer
0
@Albatros no ale jakby Araujo wybił jak należy to Franek nie byłby miniety jak Junior.
1
@Kgorecki2500 wiesz jak u nas 36 letni żołnierz zawodowy już emerytura to muszą dzieci brać
0
@Albatros a Araujo wykopał jak pizda to co rozumiem że on niewinny?
1
W Polsce gdyby ci kibice stali i wyzywali nasz klub, to by już nie stali
0
@pacior95 co zrobił złego przy strzale Dembele?
0
@Emhyr To jest ponownie plucie w Barce. Żenujace
0
@Witekk10 Sport: Dalej nie czytaj
34
@TR3YWAY spróbuj wyjść z chaty a zabije. Twój stary też ma nawet do kibla nie iść
1
@Kidd Ja ogladalem 2 mecze. Taki kloc drewniany, moze tak trafiłem.
0
@FcPortoFan1999 A kto mowi ze byla faworytem. Pierwszy mecz był dobry do 45 minuty, pozniej padli. Inter 50/50 jest dokladnie tym samym co dzisiejszy mecz, 50/50
0
@FcPortoFan1999 Inter, Bm, Eintracht, wymieniać? Tylko każdy moment jest inny. Tu potrzebne tez jest szczęście. Walka będzie
3
@bartekvisca ale mają mbappe. Finał z Argentyna, to on wyciągnął Francję
1
@Victorybarca jakoś za nim nie tęsknię
0
@Zoker jak się posypali chłopaki to Palmer zaczął grać. I grał naprawdę dobrze za Silve, Silva wyzdrowiał Palmer wypadł. Superpuchar z Sevilla to chyba on Pepa uratował.
0
@abram3k I ja chyba bym preferował taki skład. Yamal nie gra ostatnio dobrze, tzn. może nie tyle ze nie gra dobrze, ale bardzo złe decyzje podejmuje. Presja jest za duża.
3
Za 24h będziemy w niebie albo piekle. Wszystkich la bamba sprzeda albo ozloci. Nic pośrodku
0
@Gibbon_FCB też tak myślałam. Ta fotka trochę zszokowala