1

Komentarz usunięty

0

@kamillek88 Txiki robil u nas dobra robotę i robi genialna w City.

1

@michal26 Idealny skład dla Pepa to 100 mln co sezon na wzmocnienia. Jest wybitny, ale on lubi kupować piłkarzy co juz cos prezentują i z nich wyciska.

4

@Kuba_1 Araujo z chwilą plotek o odejściu do Bm. olOprócz pierwszego meczu z psg grał średnio. Szczerze, jak mamy zarobić adios. Wystarczyło w sumie powiedzieć zjebałem, to się obraża.

1

@LionelM95 no wiesz wychowanek, to genialny od razu. Odklejeni

2

@TheNekro94 tu nie chodzi że odszedł, tu chodzi że ta kurwa się cieszy, a zawsze piłkarze szanują swój poprzedni klub.

0

@IMBALEO nie, on tak gra w psg pisałem tydzień temu że jest ich najlepszym piłkarzem

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

4

@blakkudium bez niespodzianek oba składy. Oba zespoły na mocnej ofensywie. Oj dużo bramek będzie

4

Czyli bez niespodzianek 4-3-3. Czyli wojna

0

@pacior95 Fermin bardzo dobrze buahahaha

2

@PatrychoO no i wpieprzajacego pieska.

17

0

@Albatros no ale jakby Araujo wybił jak należy to Franek nie byłby miniety jak Junior.

1

@Kgorecki2500 wiesz jak u nas 36 letni żołnierz zawodowy już emerytura to muszą dzieci brać

0

@Albatros a Araujo wykopał jak pizda to co rozumiem że on niewinny?

1



W Polsce gdyby ci kibice stali i wyzywali nasz klub, to by już nie stali

0

@pacior95 co zrobił złego przy strzale Dembele?

0

@Emhyr To jest ponownie plucie w Barce. Żenujace

0

@Witekk10 Sport: Dalej nie czytaj

34

@TR3YWAY spróbuj wyjść z chaty a zabije. Twój stary też ma nawet do kibla nie iść

1

@Kidd Ja ogladalem 2 mecze. Taki kloc drewniany, moze tak trafiłem.

0

@FcPortoFan1999 A kto mowi ze byla faworytem. Pierwszy mecz był dobry do 45 minuty, pozniej padli. Inter 50/50 jest dokladnie tym samym co dzisiejszy mecz, 50/50

0

@FcPortoFan1999 Inter, Bm, Eintracht, wymieniać? Tylko każdy moment jest inny. Tu potrzebne tez jest szczęście. Walka będzie

3

@bartekvisca ale mają mbappe. Finał z Argentyna, to on wyciągnął Francję

1

@Victorybarca jakoś za nim nie tęsknię

0

@Zoker jak się posypali chłopaki to Palmer zaczął grać. I grał naprawdę dobrze za Silve, Silva wyzdrowiał Palmer wypadł. Superpuchar z Sevilla to chyba on Pepa uratował.

0

@abram3k I ja chyba bym preferował taki skład. Yamal nie gra ostatnio dobrze, tzn. może nie tyle ze nie gra dobrze, ale bardzo złe decyzje podejmuje. Presja jest za duża.

3

Za 24h będziemy w niebie albo piekle. Wszystkich la bamba sprzeda albo ozloci. Nic pośrodku

0

@Gibbon_FCB też tak myślałam. Ta fotka trochę zszokowala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?