1

@AnalizaTV w przeciwienstwie do Lapcia, jak cos jest źle sedziowane, a maja takie sytuacje miejsce po stronie RM, tam chuczy tygodniami, pisma, skargi, TV. U nas beeee sędziowie, koniec roboty Laporty

0

@AmigoBlancos Dorzuć jeszcze +1pkt sedziowie na mecz i nic to nas nie obchodzi w sumie

0

@bartekvisca no ale chyba Real tez sie zmienił czy nie?

0

@V e B 96 1. nie
2. nie
3. nie było szansy ocenic uwazam z Varu - słusznie nie uznali
4. Jesli Araujo czerwona to Cama tez
5. nie było karnego

0

@Gaucho Ja bazuje na wypowiedzi viscaBarca, który oglada wszystkie mecze Barcy B. Pisał, że Marquez trener 1 zespołu - nie.

0

@Katalonbar Yamal dostal na stojaco po meczu Hiszpanii.

1

@BORO_12 chodzi mi o to ze grali na maksie. Nie było widac by byli zmeczeni. Fizycznie naprawde daja rade

0

@Gall w sumie przez Walkera City odpadło w środe. Czy ktoś go tam wyzywa, zwalnia, sprzedaje, życzy śmierci? Tak Cancelo mówi ze na Instagramie zyczy sie śmierci jemu i rodzinie.

0

@Tasde nie no młodych sie tu nie jedzie. Nawet gdy zagraja słabo. Tzn do czasu :D

6

Wracajac do Cancelo. Tak chłop dramat 2 ostatnie mecze, ale ocenianie go i cały sezon tylko tymi dwoma meczami, za grubo. Nie piszac juz jak jest wyzywany, Kounde tez jechany wczesniej a teraz najlepszy obronca swiata, Araujo najlepszy, później najgorszy, Pedri gówno, FDJ gówno, Lewy gówno, później spoko, teraz znowu gówno. Rafa od najgorszego po najlepszego.

Tak obiektywnie wg. La Bamby powinien zostać Ter Stegen, Yamal, Cubarsi - reszta out w podskokach.

1

@BORO_12 A oni wyszli z 4 pilkarzami co tam nie grali. Grali na pełnej i nie gadajmy ze tak nie jest

1

@BORO_12 no tak, Barca świeżutka. Real na wyjebce :)

0

Komentarz usunięty

0

@revolution33 syna to sobie szukaj na chacie.

0

@Mow_mi_Douglas Marketingowo, pensje itd. duzo zrobili. Nawet przy lewej 1 dzwigni, trzeba docenić. Transfery, ja nie jestem zadowolony.

0

@BORO_12 a co wczoraj źle zrobił? Wielli Pep mniej zrobił z RM niz wczoraj Barca

0

@Emhyr ale on jest za Madrytem.

0

@kuz No tak przegrali az 1 raz po 30 kolejkach i teraz nagle wszystko przegraja. Nie było szans na majstra od Villareal.

1

@pt9 Kalka sytuacji z Araujo, jak nie tu czerwien to i nie tam.

11

Teraz sobie wyobraźcie jaki wkurw. by był jakbyśmy walczyli o majstra. Nie oszukujmy sie wczorajszy wynik nie miał wpływu, ale gdyby miał i takie wały to człowiek po takim tygodniu z PSG to chyba by laptopa wyjeb. za okno.

2

@Marcelinho99 to sa mecze na styk. Takie decyzje sedziów majaq wpływ na cały wynik na końcu. Przeciez to nie jest tak, że zaczeli 2-1 prowadzić i autobus, poprzeczki, słupki RM. Detale wygrały, ale pod batuta sedziów RM nie wygrałby tego meczu wczoraj. To były wielblady a nie bledy.
- Karny
- Czerwien Camavingi

Całkowity inny mecz, przecież oni wczoraj nie zagrali źle.

14

Laporta zdenerwowany, a co zrobił w temacie VAR? Gówno, RM ma patent, straszy w Madryckiej TV i jak widać działa, wybieraja sedziów pod RM.
Perez jedzie po nas jak po szmatach z Negreira, a co Lapcio? A no spotkania z Perezem, uśmieszki. Nigdy nie zapomne jak powiedzieli Leo nie podpisujemy i tego samego dnia podjezdza Perez na obiadek w temacie Superligi, która nigdy nie powstanie.
Reasumując Laporta nie robi nic w temacie sędziów, nic. To już Sevilla wiecej robi.

1

@barcanawieki strzelił, a że nie uznali.

0

@kanver_ chyba w brydża

0

@sebo939 I zmiana trenera zmieni decyzyjnosc sedziowska. Na linii juz stoi Marquez z tiki taka

0

@mientusek1407 co to znaczy brak PS, LO ? W czym Nacho jest gorszy od Inigo np?

0

@Zoker Fede to obecne lata świetlne jest przed FDJ

1

@mientusek1407 a co mają słabego w tym składzie? Brak 9-tki koniec słabości. Na każdej pozycji mają topowego gracza

5

A ci dalej.


1

@macio_944 Pedri tez byl plody i wrozono all, Balde, Gavi, Fati kontuzje mogą zmienić all. Te dzieciaki nic nie wygrały i nie wisz czy wygrają. To bełkot

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?