tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
3 dni pitolenia o porazce z PSG,
3 dni pitolenia o porazce z RM
3 dni pitolenia po pozostaniu Xaviego
9 ciezkich dni LA Bamby. Na ch. wy sie nakręcacie? Jaki macie na to wpływ? Mozna napisać raz, ale kur. zostaje to zostaje na ch. drążyć temat.
0
@qbuteq czekaj na 4 gol, spadek z 2 miejsca brak superpucharu
0
Ciekawe co zrobią gdy nagle Barca spadnie z 2 miejsca :) Xavi zostanie czy jednak znowu się rozmyśla?
4
Jeszcze do układanki niech wydadzą 50 baniek na Silve zamiast na N. Williams. W kupowaniu piłkarzy bez pozycji nasi są mistrzami. Na lewej dalej będą biegać dwie dziesiątki, a Ansu będzie trzecia :)
2
@Comentateiro klub jest w dupie finansowej. Wydaje mi się że laporta chce Klopa za rok, albo błaganie Pepa.
4
@Comentateiro zyjesz? :)) Xavi do grudnia nadal aktualne :D
0
@Iniesta997 wczoraj twierdził ze Xavi zostaje, zakładał się. Przestańcie temu pajacowi wierzyć
0
@Blanco16 nie wiadomo, zobacz że gruby Roman powiedział że wręcz założyć się może że Xavi zostaje. Juz zmienil narrację. Poprzednie okienko tez milion fake.
0
@Barca_bwo a młodziaki z 3 ligi wyjść nie potrafią
0
@Arden Laporte i Araujo out
0
@cules100pro many many many, oooo, many many
0
@qbuteq Po czym wnosisz ze to top trener? Bo byciu trenerem przez ostatnie 15 lat tylko 1 zespołu + repra w której sie skompromitował?
0
Po co poprawiać skoro podobno bedzie genialna po nowych kontraktach? Cos tu sie nie spina :D Euro przed nami, zajeżdzajmy ich dalej
0
@qbuteq wymieniaj tych topowych trenerów wolnych na 2024
4
@Oskar00 Uslyszysz zaraz mamy Faye, mamy 15,16 latkow, przeciez wszyscy to drudzy Cubarsi.
1
@626 ile meczy jego widziałeś?
1
@kolomen2 Szymon moszny.
0
@Encore on to ostatnio ma takie orgazmy na Twitterze że to musi być ukradzione konto :)
0
@David_Beckham Bayern, no w sumie może się okazać że nic nie wygrają
1
@Comentateiro to że ktoś głupio kupuje nie znaczy że nie kupujesz wcale i grasz. Tak to nie działa. Na następny sezon szykuje ars 250 baniek. Bez kasy to on sobie może walczyć z Brighton
1
@Comentateiro a ile kaski poszło na Transfery z chwilą kiedy przyszedł?
0
@Ojciec5tkidzieci pytanie co bardziej spaczone bycie fanem Leo czy krytykiem Konfy. Ale trochę chyba mi przechodzi jedno i drugie :)
0
@Ojciec5tkidzieci chodzi o skalę osób a nie personalnie. Bez urazy, ankiety tu robione dają konfie prawie 40%, a w wyborach 8%. O to mi chodziło
0
@reloaded zostaw, ci co dra ryja na tych co słabo zagrają to i Leo wywalali po nie strzeleniu 3 bramek. To tak jak z konfa 8%, a najgłośniej ich słychać tu
24
Ta telewizję musi prowadzić kurski. To czysta telewizja Pisowska
3
Perez robi co chce, państwo w państwie. Niesamowite.
0
@Cule1234 Tylko jeden dziennikarz pisze o tym. Ja bym żył dalej.
0
@Salchent My musimy wchodzić mu w 4 litery. Inaczej nie zarejestrujesz nikogo.
0
@JoeBlack no to pokazmy jedno i drugie. Czy CPK moze, moze, wszystko może lub nie, pokaż ten wielki biznes plan. Radom tez moze
4
@DamianBarcaCule PSG sie na niego obraziło za decyzje i już nie sędziuje. To tak jak w Madrycie, Manzano gwizdnął koniec meczu 3 minuty po czasie i nagle out już Madrytowi nie sedziuje.
Ale wiadomo tam nie ma wpływu nikt na sedziowanie, wszystko to płacz Barcy