10

3 dni pitolenia o porazce z PSG,
3 dni pitolenia o porazce z RM
3 dni pitolenia po pozostaniu Xaviego

9 ciezkich dni LA Bamby. Na ch. wy sie nakręcacie? Jaki macie na to wpływ? Mozna napisać raz, ale kur. zostaje to zostaje na ch. drążyć temat.

0

@qbuteq czekaj na 4 gol, spadek z 2 miejsca brak superpucharu

0

Ciekawe co zrobią gdy nagle Barca spadnie z 2 miejsca :) Xavi zostanie czy jednak znowu się rozmyśla?

4

Jeszcze do układanki niech wydadzą 50 baniek na Silve zamiast na N. Williams. W kupowaniu piłkarzy bez pozycji nasi są mistrzami. Na lewej dalej będą biegać dwie dziesiątki, a Ansu będzie trzecia :)

2

@Comentateiro klub jest w dupie finansowej. Wydaje mi się że laporta chce Klopa za rok, albo błaganie Pepa.

4

@Comentateiro zyjesz? :)) Xavi do grudnia nadal aktualne :D

0

@Iniesta997 wczoraj twierdził ze Xavi zostaje, zakładał się. Przestańcie temu pajacowi wierzyć

0

@Blanco16 nie wiadomo, zobacz że gruby Roman powiedział że wręcz założyć się może że Xavi zostaje. Juz zmienil narrację. Poprzednie okienko tez milion fake.

0

@Barca_bwo a młodziaki z 3 ligi wyjść nie potrafią

0

@Arden Laporte i Araujo out

0

@cules100pro many many many, oooo, many many

0

@qbuteq Po czym wnosisz ze to top trener? Bo byciu trenerem przez ostatnie 15 lat tylko 1 zespołu + repra w której sie skompromitował?

0



Po co poprawiać skoro podobno bedzie genialna po nowych kontraktach? Cos tu sie nie spina :D Euro przed nami, zajeżdzajmy ich dalej

0

@qbuteq wymieniaj tych topowych trenerów wolnych na 2024

4

@Oskar00 Uslyszysz zaraz mamy Faye, mamy 15,16 latkow, przeciez wszyscy to drudzy Cubarsi.

1

@626 ile meczy jego widziałeś?

1

@kolomen2 Szymon moszny.

0

@Encore on to ostatnio ma takie orgazmy na Twitterze że to musi być ukradzione konto :)

0

@David_Beckham Bayern, no w sumie może się okazać że nic nie wygrają

1

@Comentateiro to że ktoś głupio kupuje nie znaczy że nie kupujesz wcale i grasz. Tak to nie działa. Na następny sezon szykuje ars 250 baniek. Bez kasy to on sobie może walczyć z Brighton

1

@Comentateiro a ile kaski poszło na Transfery z chwilą kiedy przyszedł?

0

@Ojciec5tkidzieci pytanie co bardziej spaczone bycie fanem Leo czy krytykiem Konfy. Ale trochę chyba mi przechodzi jedno i drugie :)

0

@Ojciec5tkidzieci chodzi o skalę osób a nie personalnie. Bez urazy, ankiety tu robione dają konfie prawie 40%, a w wyborach 8%. O to mi chodziło

0

@reloaded zostaw, ci co dra ryja na tych co słabo zagrają to i Leo wywalali po nie strzeleniu 3 bramek. To tak jak z konfa 8%, a najgłośniej ich słychać tu

24

Ta telewizję musi prowadzić kurski. To czysta telewizja Pisowska

3

Perez robi co chce, państwo w państwie. Niesamowite.

0

@Cule1234 Tylko jeden dziennikarz pisze o tym. Ja bym żył dalej.

0

@Salchent My musimy wchodzić mu w 4 litery. Inaczej nie zarejestrujesz nikogo.

0

@JoeBlack no to pokazmy jedno i drugie. Czy CPK moze, moze, wszystko może lub nie, pokaż ten wielki biznes plan. Radom tez moze

4

@DamianBarcaCule PSG sie na niego obraziło za decyzje i już nie sędziuje. To tak jak w Madrycie, Manzano gwizdnął koniec meczu 3 minuty po czasie i nagle out już Madrytowi nie sedziuje.

Ale wiadomo tam nie ma wpływu nikt na sedziowanie, wszystko to płacz Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?