tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr to inna maczka. Jedyna która jest baaardzo szybka. Przypomnę Sabalenka wygrała w Madrycie 22r i 23r rok temu z Iga. W tym roku stawiam na Rybe. Jest w mega formie, a Iga ma bardzo średni serwis obecnie. Jakby go w sobotę poprawiła to wygra, ale bez niego odpłynie w głowie moim zdaniem.
1
Ale dobrze się na razie ogląda Ryba-- Sabalenka. Obie świetnie serwują i biją mocno, szybko. Iga faworytka nie będzie obojętnie z kim nie zagra
0
@Arden musisz wkurw?
4
@MOLESTA przecież to nawet nie ma co się zastanawiać. Kimmich jest po prostu dla nas ważny ze względu na jego pozycje. Silva dla mnie to nie wiem jaka pozycja.
0
@Sulimo nawet nie wiedziałem. Ale widać że Pep jak w większości ma rację. Kimmich w środku jest genialny, na tej prawej no nie ma chłopa
0
@Sulimo tzn. Ja bym puszczał takie spalone, to jakieś milimetry. Ale Pogoń musi to boleć
3
Baya musisz. Nam on potrzebny za taki hajs jak rybie ręcznik
0
Kimmich na prawej obronie, to jeden z większych kryminałów jakie widziałem. Co chłop jest genialny w środku to cofnęli go na prawego obrońcę. Chore
0
Jak tam la bamba, spalony?
0
@ikar34 no ale to nie tebasa wina że klub zarzadzany był przez idiitow. Barcelona naprawdę po poprzednim zarządzie wręcz bankrutem powinna być. Mówił to np. Prezes Bayernu. Oraz wyniki finansowe jakie Lapcio pokazał. My jeszcze w te wakacje mamy raty pensji za amigosow.
1
@MesQueUnClub96 to że oni rok są w finał 4. To i tak spoko, patrząc na oszczędności
0
@Emhyr Brawa dla Lewego. Mkt spłaca się nam. Nie wiem, wątpię by w 100%, ale na pewno pomaga
0
@Alex1995 nie wiem czy dziś Sabalenka wygra. Ryba jest w bardzo dobrej formie. Ale wiadomo jak fizycznie u niej
4
@MichuZ44 oszalałeś jak można nie chcieć ginąc za kraj. To duma mieć na nagrobku napis, padł walcząc za kraj, zostawił dzieci żonę w rencie głosowej. Jep Polska Flaga, no piękne. A później Politycy oczywiście za ten piękny kraj kradną grube miliony.
0
@Kengo nie jest to prawda. Na trawie nie jest faworytka, tu też nie będzie.
3
@Rhaan to finał. Tu nie istotne czy ktoś 1liga.zreszta poziom polskich klubów jest gówniany. Wcale mnie to nie dziwi
0
@Kengo na tym korcie Idze będzie trudniej. To bardzo szybka ziemia. Ale jak będzie miała dzień z serwisem to spokojnie może pokonać obie
@Alex1995 Sabalenka gra tu naprawdę dobry tenis.
1
@adi7adi8 dobry mecz dziś Igi. Serwis nie wybitny, ale mało błędów i świetna w obronie
2
@Essos jak mi nie bardzo szkoda tego frajera. Jednak los sprawiedliwy. Gdyby ktoś nie pamiętał.
https://www.fcbarca.com/112258-lucas-hernandez-obrazil-barcelone-w-rozmowie-z-dembele-i-mbappe.html
0
@Stinger_ źle rozumiesz. Rozumiem kibiców pogoni i Wisły, Ale resztę co w taką pogodę ogląda ten poziom to już mi trudno zrozumieć
1
@Bulbulator myślę że on już diagnozę, zostało mu kilka tygodni. Więc gra, bo gra to jego pasja. Złota piłko nie odchodź. Zara będziemy mieli męczennika Czarnych i męczennika Balona. Zostaje jeszcze pomagam.pl i wszyscy szczęśliwi
0
@Mns21 myślę że specjalnie to zrobił. Ale trzeba mieć niezły odlot by obrażać się na piłkarza za jeden błąd.
0
@arasz1819 nie no usłyszysz że Przeciez historyczne zyski. Ale to że Obajtek w grupę kapitałowa wrzucić 30 innych spółek to już nie widzą :) o wale na lotosie nie wspominając. Zobaczysz on wygra na Podkarpaciu, cała kampania która trwa od kilku dni w wybielanie złodzieja wystarczy.
4
Nie no order mu za wszystko. Popierd. Kraj a zaraz wyskoczą fanboje z obrona geniusza.
0
@Pedri16Future córeczki tak pokrzywdzone że się cały czas śmieją. Tragedia ich. Oczywiście gdybym miał córkę pewnie też bym chciał Ch. Zajeb. Ale oceniam tylko co widzę
3
@Saviola88 a ja prawicowych napinaczy z ołtarzem Pisu i Konfy
3
@Arden Najlepsze że Xavi twierdzi że wszystko zostaje po staremu, że przygotowanie podczas sezonu było idealne. Z tego Xaviego to drugi Laporta się robi, wszystko polityczne, a fakty takie że mieliśmy łącznie 31 kontuzji. To kosmos jakiś
2
Ryba od piłki meczowej rywalki. 16-4 w wygranych pkt :)
0
@Cule1234 patrząc na jakość ekstraklasy w życiu by tego nie ogarnął. Jej nikt nie rozumie
1
@agaFCB ba piłki meczowe miała i przyszła seria 8 piłek Rybakiny