0

I teraz porównajmy sytuacje Portu a Rafy. Która była trudniejsza

1

I znowu błąd Cubarsiego, podziękujcie dzieciakowi. Bo dziś 3 brameczki jego

0

Cubarsi musi zejść,

8

Przejebalismy w tym sezonie wszystko, ale nie spodziewałem się przejebania najlepszej drużyny w Katalonii. Absurd

1

Co pierdola komentatorzy. Roberto podaje piłkę i Cubrasi druga. Gdzie tu geniusz trenera

0

Cubarsi druga brameczki na jego konto. Oczywiście zero krytykuj no bo to młody, to przemilczmy

1

Mieliśmy 4,5 setek, i mamy 2-2 zamiast 3-1. I jak znam życie przegramy

3

Mistrzowie, nie wiem czy jest jakiś drugi klub który robi takie i ile błędów w obronie. Można krytykować Xaviego, ale jaki trener to zrozumie

2

zaraz to się zemści. 4 setki w 10 minut

1

Kur. Iga musisz. No to Gem po set. Oby

0

@FcPortoFan1999 no ale nadal jako jedyni mogą wyprzedzić Arkę.

1

@FcPortoFan1999 no wiadomo, dlatego wygrała tu dwa razy ostatnio.

0

@Azi no i dokładnie tak to wygladało w pierwszym meczu. My mieliśmy tam kosmiczna ilość sytuacji, ale tez generowaliśmy im sytuacje

0

@barcelonaLM no i Cubarsi współwinny 1 bramce. Nauczcie się również oceniać młodych bo czasem mam wrażenie ze cokolwiek by nie zrobili to idealni. Araujo swoje zrobil, ale Cubarsi tez zrobiony

1

@Encore Pisałem ze Sabalenka świetnie tu serwuje. Szkoda break pointów, ale Sabalenka tez miała.

0

No to teraz Iga pod presja. 4-5 Sabalenka, nie oglądam ale widzę ze mocno równy mecz. Ale słaba statystyka 1 podania Igi, mowie o pkt.

0

@FcPortoFan1999 I mozna powiedzieć ze Arka rownież. Jak Katowice nie wygrają to juz nawet na 100%, ale nawet jak Katowice wygrają to wystarczy wygrana z ostatnim Sosnowcem u siebie.

1

Xavi nie wyciągnął wniosków z pierwszego meczu. Gramy bardzo otwarta piłkę wiedząc ze Girona jest w top 3 ligi pod względem sytuacji i gry z kontry. No kabaret.
Goundo gra na 10-ce, Fermin na skrzydeł, Lewy, Yamal, Chrostensen atakuje przestrzenie wysoko, Roberto wysoko, Cancelo wysoko, a później zdziwieni ze nasi obrońcy grają 1na1. Strasznie głupie granie

0

Jak to mówią po mistrzostwie to i nawet słusznie gwiżdżą?

0

I tak nie liczcie na karny. To Hernandez

0

Wszystko się zaczęło od naprawdę głupiego podania Cancelo. ale on i araujo maja zjazd do bazy na koniec sezonu

0

i to jest różnica. Girona sytuacja na baniak gol. My w środek

0

Zapowiada się znowu z 4-1. wesoła piłka. Real z Girona 6-0 sumarycznie. My juz 5-1

1

4 naszych piłkarzy do 1 Girony. Jezu jak to widać ze tam nie ma rozwoju w grze defensywnej. Tylko panika

3

Ale śmieszny ale piękny gol. Czemu on od razu strzelał.

0

@priest9999 kto tam rozumiem Tuchela

1

Widzę 2 kontuzje BM, no tak przecież rewanż trzeba zagrać wiadomo z kim

0

@FcPortoFan1999 I taki zespół walczy o majstra :)

0

@Kazragore taka polityka. Wolałbym by koleś byś po kilku głębszych, ale był jakiś. A ten czy trzeźwy czy pijany jeden pies

0

@Kazragore może tak być. A raczej najbardziej prawdopodobne. Chodź dziwne ze po 2h gadał normalnie. Może obsrał zbroje przed wystąpieniem publicznym. I dlatego belkotal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?