tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I teraz porównajmy sytuacje Portu a Rafy. Która była trudniejsza
1
I znowu błąd Cubarsiego, podziękujcie dzieciakowi. Bo dziś 3 brameczki jego
0
Cubarsi musi zejść,
8
Przejebalismy w tym sezonie wszystko, ale nie spodziewałem się przejebania najlepszej drużyny w Katalonii. Absurd
1
Co pierdola komentatorzy. Roberto podaje piłkę i Cubrasi druga. Gdzie tu geniusz trenera
0
Cubarsi druga brameczki na jego konto. Oczywiście zero krytykuj no bo to młody, to przemilczmy
1
Mieliśmy 4,5 setek, i mamy 2-2 zamiast 3-1. I jak znam życie przegramy
3
Mistrzowie, nie wiem czy jest jakiś drugi klub który robi takie i ile błędów w obronie. Można krytykować Xaviego, ale jaki trener to zrozumie
2
zaraz to się zemści. 4 setki w 10 minut
1
Kur. Iga musisz. No to Gem po set. Oby
0
@FcPortoFan1999 no ale nadal jako jedyni mogą wyprzedzić Arkę.
1
@FcPortoFan1999 no wiadomo, dlatego wygrała tu dwa razy ostatnio.
0
@Azi no i dokładnie tak to wygladało w pierwszym meczu. My mieliśmy tam kosmiczna ilość sytuacji, ale tez generowaliśmy im sytuacje
0
@barcelonaLM no i Cubarsi współwinny 1 bramce. Nauczcie się również oceniać młodych bo czasem mam wrażenie ze cokolwiek by nie zrobili to idealni. Araujo swoje zrobil, ale Cubarsi tez zrobiony
1
@Encore Pisałem ze Sabalenka świetnie tu serwuje. Szkoda break pointów, ale Sabalenka tez miała.
0
No to teraz Iga pod presja. 4-5 Sabalenka, nie oglądam ale widzę ze mocno równy mecz. Ale słaba statystyka 1 podania Igi, mowie o pkt.
0
@FcPortoFan1999 I mozna powiedzieć ze Arka rownież. Jak Katowice nie wygrają to juz nawet na 100%, ale nawet jak Katowice wygrają to wystarczy wygrana z ostatnim Sosnowcem u siebie.
1
Xavi nie wyciągnął wniosków z pierwszego meczu. Gramy bardzo otwarta piłkę wiedząc ze Girona jest w top 3 ligi pod względem sytuacji i gry z kontry. No kabaret.
Goundo gra na 10-ce, Fermin na skrzydeł, Lewy, Yamal, Chrostensen atakuje przestrzenie wysoko, Roberto wysoko, Cancelo wysoko, a później zdziwieni ze nasi obrońcy grają 1na1. Strasznie głupie granie
0
Jak to mówią po mistrzostwie to i nawet słusznie gwiżdżą?
0
I tak nie liczcie na karny. To Hernandez
0
Wszystko się zaczęło od naprawdę głupiego podania Cancelo. ale on i araujo maja zjazd do bazy na koniec sezonu
0
i to jest różnica. Girona sytuacja na baniak gol. My w środek
0
Zapowiada się znowu z 4-1. wesoła piłka. Real z Girona 6-0 sumarycznie. My juz 5-1
1
4 naszych piłkarzy do 1 Girony. Jezu jak to widać ze tam nie ma rozwoju w grze defensywnej. Tylko panika
3
Ale śmieszny ale piękny gol. Czemu on od razu strzelał.
0
@priest9999 kto tam rozumiem Tuchela
1
Widzę 2 kontuzje BM, no tak przecież rewanż trzeba zagrać wiadomo z kim
0
@FcPortoFan1999 I taki zespół walczy o majstra :)
0
@Kazragore taka polityka. Wolałbym by koleś byś po kilku głębszych, ale był jakiś. A ten czy trzeźwy czy pijany jeden pies
0
@Kazragore może tak być. A raczej najbardziej prawdopodobne. Chodź dziwne ze po 2h gadał normalnie. Może obsrał zbroje przed wystąpieniem publicznym. I dlatego belkotal