1

Ale skosnooki jest slaby. Zrobil cala robotę Madrytowi

0

@kampe przydałby się taki koleś u nas

0

@Kapitan hawk bo tak będzie jak znam życie :D

0

I znowu 2 mocne sytuacje BM. Wiec czas na 2-2

0

Dobra juz wiem czemu Muler jeszcze gra :D

0

Ja pierdziele czemu Muler jeszcze gra.

4

Jeszcze 3 jakby Baya strzelił to bym uwierzył, a tak to bez szans

3

@Szmulek bez przesady, za to się nie gwiżdże karnych

0

Zróbcie piłkę, pierwsze 20 minut, autobus Realu, Baya sytuacje. Druga połowa, Real setka, Baya bezpłciowy 2 gole

3

Sane odkupił to co spieprzył wcześniej. Chyba sam real nie wierzył ze on cos strzeli

0

Ale ten Bayern jest rzadki.

1

Muler to musi zejść, nie wiem kogo ma tam Bayern na ławce ale oni w ofensywie są bez 1 napastnika

2

@krol211 nie miałbym z tym problemu gdybyśmy w finale przegrali

1

Granie Mulerem przez Tuchela to jakiś kryminał.

0

Tak Bayern nie strzeli. Wszystko dobrze obrona, pomoc, pressing, atak z Mulerem to jak w 10-tke

1

:) Bayern gra, Real zaraz strzeli

1

Wielkie gwiazdy - Nacho :D

0

@budel17 gol to gol. Mecz mógłby potoczyć się całkowicie inaczej. Nie możesz pisać ze skoro anulowali im słusznego gola to są winni bo innych sytuacji nie wykorzystali

0

@budel17 a anulowana bramka?

0

@lntrowertyk oczywiście ze on. A Laporta uwielbia takie wały

0

@HighestInTheRoom powstanie coś nowego

1

@Pawlak1992 Sabalenka dobrze gra. Może w każdym meczu gra jest w 3 sety, ale wczorajszy mecz z Collins naprawdę spoko. Kort jest szybki, dobrze serwuje. Moim zdaniem wygra, ale na Rybe nie wystarczy

0

@lntrowertyk Niech pomyślę kto stoi z agentów za tym transferem. Odpowiedź ciśnie się sama

1

@kigani pisze to znowu od kilku tygodni. Iga bez serwisu to Iga wkurw. Zobaczczmy, prowadzi 4-2 40-0 i przegrywa seta, miesiączka się odpaliła i leci błąd za błędem. Nie da się oglądać tak himeryczna zawodniczke

0

@AlphaNumeric odpal sobie Barce B.

0

@Albatros nic się nie zmieniło, wszędzie gdzie był to samo. Czyli każdy mecz nie wiesz czy ma dzień lub nie. Co 3 mecz fajny. Wypożyczenie czemu nie, nic więcej

1

@adi7adi8 Jej się dziecko przyda, hormonalnie to atomówka :D Nigdy nie wiesz z kim zacznie walczyć, ze soba, kibicami, sędziami, rywalka.

0

@FcPortoFan1999 odkleiło w rozumieniu ze formę ma.

1

@adi7adi8 @FcPortoFan1999 A tej Collins to się ładnie odkleiło. Powiedziała ze z końcem roku basta i sezon życia

0

@matirix20 no bo Valencia swoje szanse miała. No ale my znacznie więcej niż tu pokazane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?