tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Amerykańska liga to mem, ale Leo udowadnia, że jeszcze mógł nam ratować dupsko. No ale Laporta dwa razy to zjeb. No to mamy co mamy. Skleike poprawnych piłkarzy, nic więcej, do tego po takiej ilości porażek to są chłopaki z pełnymi gaciami.
O taktyce nie wspominając. Po ponad 20 latach kibicowania, pamiętając czasy przed amigosami, jestem wykończony byciem kibicem Barcy. To tylko sport, ale nie wiem jak się pozbyć nawyku oglądania Barcy.
1
@zaky274 no właśnie to się nie wydarzy znając Laporte. To Polityk, Xavi odejdzie tylko jak sam zrezygnuje
0
@FcPortoFan1999 no dobra teraz Lichtenshtein w gazie będzie.
0
Jedno jest pewne, ten kto wygra to w LM odpadnie chyba z San Marino, taki to poziom
2
@Tasde Olej to. Niech prdl.
0
@Misiaczek09 Dembele nagle ozdrowiał, cud co.
@Encore Dlaczego Cubarsi, dzis 3 zawalił, z Valencia słabo, jemu rozumiem damy jeszcze troche czasu i tez juz nie bedzie. Prawda taka ze dziś Cubarsi mial ogromny wpływ w tej kompromitacji.
0
@Comentateiro no 3 mecze były. Jak 4?
1
@Comentateiro a nie 9 z RM?
1
Wow brawo Iga, ale meczycho. Pokonać Sabalenke na jej korcie, no bo ona lubi tu grać, świetnie serwowala. Było sporo na styk, sam tie break przecież też ma styk. Szato ba.
0
Wyciągnęła to Iga. No to musisz. Świetny mecz,
0
Nie dobrze, oj nie dobrze trudny gem. :(
0
@FcPortoFan1999 jak widać się opłaciło. Szkoda
0
@FCBMati10 my kompletnie nie wiemy jak nasze finanse. Jak jest nadal gówno, to nie mamy wyjścia. Granie tylko dziećmi nic nie da, przykład dziś Cubarsi, dzieciak powinien być powoli wdrazany, a nie stanowić w wieku 17 lat o podstawie składu. Yamal gra wszystko,
0
@ZwyklyKibicBarcy04 my to się wypierd możemy ze wszystkimi.
0
@Matt_i1992 przecież Nagelsman przedłużył reprezentację
0
@FCBMati10 2h@FCBMati10 2h temu słyszałem tu że spoko że przedłużamy. Szybko poszło
1
@mr Barca już gorzej być nie może. Chociaż jeszcze lm zagwarantowanej nie mają :)
0
Sabalenka niestety wygląda obecnie trochę lepiej niż Iga. Ciężko będzie
3
@Pedri16Future no i na koniec to ciebie blagaja, zostań. Masakra
0
@Bartek1817 może Girona coś tam jeszcze zgubi
0
Iga zaraz może przegrać. Co za jeb. Dzień
0
@Pawel13sz nie i jeszcze raz nie
1
@Salchent my 2 miejsca nie mamy
1
@adi7adi8 oglądam to gowno Barcy
0
@michal26 nie wygrała
0
Komentarz usunięty
4
Ostatni miesiąc Barcy
1-0 z PSG / 1-4 przejebali
1-0 RM / 2-3
1-0, 2-1/2-4 z Girona
Przejebali wszystko z AB w pucharze króla to samo 2-1/2-4 przejebali
Obrzydliwy sezon
1
@abram3k jestem chyba jedyny który to pisze. Młodzi u nas to mogą i 6 bramek zawinić nic tu nie napiszą. 3 bramki jego, dajmy mu 10 baniek kontrakt to się na pewno rozwinie
0
Wolnieeeej , wolnieeeej do piłki. Przecież prowadza
0
I teraz porównajmy sytuacje Portu a Rafy. Która była trudniejsza