3

#PILNE | Służba Ochrony Państwa we współpracy z Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego wykryła i zdemontowała urządzenia mogące służyć do podsłuchu w sali, gdzie dziś w Katowicach ma odbyć się posiedzenie Rady Ministrów - przekazał rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Jacek Dobrzyński.

Grubo sie dzieje, ciekawe kto cały czas zleca te zabawy

0



Oj podoba mi się. I to bardzo

1

@blakkudium czyli może być gorzej niż u nas

5

Grupy wyjdzie i powie ze wszystkie jest ok. Następnie się wzruszy, powie ze kocha katalonie i że nikt nie powstrzyma tego cudownego projektu

0

@Ojciec5tkidzieci chodzi o to że wrzucamy jest tylko temat który dotyczy tych których nie lubisz. Tusk grzeje pis, a druga strona wszystko co złe o Tusku. Tyle w temacie, temat najebanego posła graliście 20h. Sędzia sprdl na Białoruś, nic zero null. Tyle

0

@Kengo Dembele ma świetny sezon w psg. I zdrowy, cały sezon zdrowy

4

@musli1989 oni chcą w Barcelonie zamieszkać na stałe. Powiedział to Robert. Nikt z takim majątkiem jak lewy nie ucieknie z Barcy. Nikt, po co. On ma hajsu jak lodu

0

@Ojciec5tkidzieci tak jak ty nic o azylu Sędziego na Białorusi. No każdy unika swoich tematów prawda?

0

@joloskyy no tak, problemem jest to że nie ma lepszego.

0

@626 no tak zapomniałem. Oni inaczej, my od razu mówimy podstawa. A może to jest nasz problem niech sobie wywalczy miejsce. Tore też się spłakał na wypożyczeniu, a nawet tam grzeje ławkę.

1

@FrankliN7 wręcz wszyscy

2

@626 jakoś Real wiecznie ma wyjeb. I nie zraża. Młody nie wyglądał dobrze nawet na filmikach z Yt. Powinien iść na wypożyczenie i pokazać że w Europie sobie poradzi.

3



Gdzie tam Rosja :) oni nic nie wiedzą, a kolejny z kraju spieprza i to na Białoruś :) koleś miał dostępy, wiedzę, nominowany przez Ziobre, ministra sprawiedliwości. Żenujące. No ale ważne że wczoraj czy tam przedwczoraj jeden popił.

1

@TR3YWAY wstrzymać montaż krzesełek niech wszyscy stoją. Zaoszczędzimy stracony hajs za brak 2 miejsca

0

@Hindus na la bambie jak jest słabo to wszyscy wypierd. Bez rankingu. Jedynie młodzi uratowani nawet gdyby 10 bramek zawinili.

2

@PIWOSZ89 Cancelo to juz wróg numer 1 na La Bambie, wszystko co przed 4 tygodniami nie jest warte. Placek, wywalić dać 17-latka. Świat nasz

4

Komentarz usunięty

0

@Lucyfffer oczywiscie ze nie odejdzie. Do tego Anka i on sami potwierdzaja ze sa w miejscu gdzie wrecz chca zamieszkac na stałe. Bez szans na odejscie.

0

@VamosVamos Tylko że dominowały za poprzedniego trenera i dominuja teraz. Kwestia kadry i posiadania najlepszych piłkarek.

0



Będzie na pensje dla Lewego

9

@PW27 Nazwac to trzeba po imieniu, katastrofa. Koszt z kosmosu, za te pieniadze kupiono Alvareza i jeszcze sporo zostało.

0

@Salchent To Alemany juz nie TOP? Pisałem, że te kontrakty nie sa jakies wybitne, tylko cwanie rozłożone w latach. 35 latek z taka kasa to absurd. No ale wiadomo ch.. sie człowiek zna. Alemany gówno ugrał na tych kontraktach, cwanie rolował excelem nic wiecej. I tu nie chodzi, że słaby czy coś, ale hajs w świecie piłki, agentów itd to nie darowizna.

2

@Arden Pensja 8 netto chyba. To 16 baniek :D

0

@Arden Cnhyba raczej taktyka 90% posiadani pilki i meczenia buły. Nie zdecydowane nie. Styl który ty piszesz to nie zespoły lucho

0

@P33ck Dlaczego Klopp miałby nie przyjść?

1

@Arden lucho ja tu nie chce. Nie lubię jego stylu gry.

0

@DonVincenzo niestety tego nikt nie rozumie. Samego mnie Xavi wkurw. Ale nie ma na rynku nikogo. Nie Flick dla mnie to niewiadoma a kontrakt 3 lata

0

Komentarz usunięty

7

@Popitek12 technicznie to Roque to placek.

1

Ale to Leverkusen jest pewne siebie. Nie mają największego posiadania piłki, strzałów itd. Ale generują konkretne okazję i są zdyscyplinowani w defensywie całym zespołem. Całkowite zaprzeczenie DNA Barcy. U nas to wieczne prdl o posiadaniu piłki, Real od dawna ma w dupie posiadanie piłki, mają bardzo mocna pomoc oraz dyscyplinę defensywna. I czekają cierpliwie na swoje kontry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?