tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O, a co tym razem, za zimno, albo pewnie jak Xavi, był lepszy ale.....
0
@Criss18Barca ja bym Yamala dał na środek obrony. Jak można w ogóle proponować by piłkarz stworzony do skrzydła wkręcać do środka.
1
@MesQueUnClub96 z serwowaniem to akurat u niego zawsze wybitnie, bardzo dobrze lub dobrze. Bardziej forhent.
1
@P33ck nie znasz się :)
3
@DonCarletto on 2026 jest free. Real cwany bo będzie miał rok kontraktu, my pozbędziemy się już w końcu wszystkich zaległych pensji. Powinno nas w końcu stać, tylko Real jak kogoś chce to układa plan, ma plan i pomysł, a my mamy Deco i chodź do nas będzie fajnie, kiedyś grał u nas Messi
0
@MesQueUnClub96 Napisz że, a Izrael.... Zjazd Narodowosciowcow i 100 komenty w 13 minut.
0
@GeneralXavi Olmo np.
0
@Kibic_83 no i się zweryfikuje miłości Florka do Barcy
1
@jary99 do tego milion komentarzy wierzących w te brednie
0
@VegetaPolska te tornada są w jednej części Ameryki. Da się spokojnie wybrać miejsce gdzie nie ma takiego ryzyka. To tak jak z trzęsieniem ziemi, u nas nie ma. Taka Grecja, Turcja ryzyko już masz.
1
Szpilka w swoim stylu, hajs zarobiony. Co koleś był obsrany przed to jego. Wrzosek sam zdziwiony :D
0
@takisobiektos odpowiadając wszystkim, no nie wiem widzę ze tutaj all wyjść z UE, przecież kur. złe Niemcy. Co starzy nie odrobili zadania domowego to ich by wytłumaczyć dzieciom co było przed UE.
0
Ma do 2027 i po co? No chyba ze zarabia ze na czynsz nie styka, albo ma WR na poziomie banki. Bo zmiennikiem może być świetnym
1
Co jest z tymi Gruzinami, nie pchać się do UE.
0
@MesQueUnClub96 No to OKC nie napisałem ze jest świetne. Moim zdaniem bardzo średni mecz, sporo błędów, jakościowo średnio, staty średnie, no i doncicia brak. No może bloków dziś dużo, wiec defensywnie nawet spoko
0
Nie ma Doncica i to Mavs jest mega średnie.
0
@Szklaner tu chodzi o jego postawę na treningach. Tak to wyjaśnił De Zerbi. Można zrozumieć ze ma wyjeb. nie szukałbym w wynikach, bo Ansu wpływ na wynik tego zespołu ma żaden
1
Czy Sport kupiło i sprzedało juz cały świat w ostatnie 3 tygodnie ? Bo newsow transferowych to oni generują 10 dziennie. Wszystko wiedza, wielcy dziennikarze.
0
@Szklaner De Zerbi powiedział że brakuje mu zaangażowania i od tamtej pory nie powąchał murawy. Dzieciak pewnie nadal myśli że jest Messim i w takim Brighton miejsce mu się należy i Ch.
0
@Destroyer_of_Worlds matko tyle lat żyje, w końcu te patałachy awansowaly, wpierw 20 lat w 3 lidze teraz 20 lat w drugiej :)
0
@Destroyer_of_Worlds kotwica awans do 1 ligi?
0
@barcelonaLM no Tusk pewnie w 4 mce opóźnił. Atom jest na 2035 czyli w termin Pisu. A całość na 2039 co też jest całością Pisu. W 4 miesiące nie wydluzysz budowy czegoś co budujesz 10 lat.
@Gall jak to kto. RPA :)))) wielkie Chiny z cipami w dupie obywateli co jedli i czym srają. Wielki kraj dla wzoru prawicy.
2
Brawo Hubi, ale strasznie ciężko się Rafę ogląda takiego bezradnego.
1
@J4no Silve zobaczysz jak świnia niebo
2
@mekston uważam że powinien. Mimo wszystko no pożegnać się. To jego miejsce.
0
@Kamiloza91 Gundo nie jest i nie będzie Dm. To jest nasz problem my cały czas uparcie próbujemy do środka dawać tylko ofensywnych pomocników. A później zdziwieni że nasi obrońcy wylewy jak wiecznie grają 1-1, powrotów brak. Nawet Pep gra na dwóch Dm w większości meczy. To jest spokój dla obrony
0
@AlwaysBlaugrana tak, spokojnie chłopak wróci
7
Oj Rafa fizycznie słabo. Szkoda, ale z tego nic nie będzie. Peselu nie oszukasz. Myślę że RG to za ciężki temat dla niego.
0
@barcelonaLM jak ich by wykluczyli to się przyprdl że Bandera jest. Jak Bandere wyjeb. To powiecie ze Pastyny nie ma, że Australia jest. A na końcu że to pokaz pedałów. Skrajnośc prawicowa, narodowosciowa i skrajność lewicowa jest siebie warta, a hipokryzja to normalne. Patrz twoje jęki o atom. Atom budowany zgodnie z harmonogramem Pisu, ale jeszcze go nie ma więc trzeba się przyp. I nic tego nie zmieni w twoim myśleniu
0
@barcelonaLM nigdzie nikt nie potwierdził ze Izrael ma coś wspólnego z wykluczeniem Holandii. Ale wiadomo, tak musi być na bank. Skrajność to choroba, w obie strony