La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1518 Culés

konto usunięte

0

Czyli do naszego największego rywala - Realu Madryt najprawdopodobniej za darmo przedzie Mbappe, Alphonso Davies oraz wcześniej zakupiony Endrick, natomiast do nas może przyjdzie Xavi Simons, Bernardo Silva i Guido Rodriguez, jednoczesnie wróci Dest z Fatim. Mam bardzo złe przeczucia co do nadchodzących sezonów. Długo na Lewym nie pojedziemy a młody Yamal sam meczów nie będzie przepychał. Jestem już na tym poziomie zdołowania, że zaczynam myśleć o tym 1% dla Mbappe w Barcelonie.

4

@J4no jak sam Simons przyjdzie to będzie już sukces i wzmocnienie, osobiście priorytetem powinna być sprzedaż De Jonga i kupno ŚPD

0

@J4no taaa... Za darmo.

3

@J4no Bernardo Silva tu od 4 lat przychodzi

konto usunięte

0

@Faro ale nadal transfer Mbappe jest kilka razy lepszy od przyjścia Simonsa, jeśli chcemy jakkolwiek konkurować o puchary to obowiązkowo wzmocnić atak, dla nie przede wszystkim pożegnanie Raphinhi i ściągniecie skrzydłowego

@Luciano99 dlatego przy Silvie jest "może"

1

@J4no wiadomo, że jest lepszy xd ale patrzmy realnie na możliwości naszego klubu średniaka. Co do Mbappe to on dostanie bonus, była mowa nawet o 100 mln więc nie wierze w to darmo

1

@Luciano99 ale teraz @Popitek12 wymusi ten transfer

1

@J4no Silve zobaczysz jak świnia niebo

konto usunięte

1

@Faro no właśnie, "średniaka" i to mnie najbardziej boli.
@tbas obyś nie miał racji, chociaż sam w to wątpię

1

@J4no póki co tak nam zarząd i trener gotują a my możemy tylko sie przyglądać. Nie warto sie przejmować

1

@J4no Nieźle trzeba być odklejonym żeby dawać 1% na Mbappe w Barcelonie :D

A co do rywalizacji Barca -Real to niestety na papierze Real nam mocno odjechał i samym Yamalem(o ile naprawdę odpali na maxa i zacznie dawać liczby) ich nie dogonimy, nie ma szans. Oni juz teraz są najlepszym klubem w Europie(ok, moze na równi z City), a my gdzieś między topem, a europejskim sredniakiem i niestety z tendencją do bycia niżej niż wyżej patrząc na nasze ruchy.
Cholernie mocny w kolejnych latach Real to jedno, najgorzej, ze my nie mamy środków ani nawet pomysłu by odbudować potęgę. Jak można myśleć o jakimkolwiek postępie przedłużając na czwarty juz sezon trenera z którym nie zrobiliśmy żadnego progresu

konto usunięte

0

@LukaszFan "zaczynam myśleć o tym 1%", jeszcze tyle nie daje :D
No niestety Real nam coraz bardziej odjeżdża. Mamy szczęście jeśli chodzi o wybitnych wychowanków z la masia, gdyby nie ona to boję się myśleć co by się działo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?