tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
7
@Popitek12 technicznie to Roque to placek.
1
Ale to Leverkusen jest pewne siebie. Nie mają największego posiadania piłki, strzałów itd. Ale generują konkretne okazję i są zdyscyplinowani w defensywie całym zespołem. Całkowite zaprzeczenie DNA Barcy. U nas to wieczne prdl o posiadaniu piłki, Real od dawna ma w dupie posiadanie piłki, mają bardzo mocna pomoc oraz dyscyplinę defensywna. I czekają cierpliwie na swoje kontry.
0
@PatrykBarca no i można powiedzieć że ta decyzja pozbawiła meczu rywalizacji. Mocno wkurzylbym się gdybym był kibicem legii
0
@PatrykBarca tu nie powinno być czerwonej kartki
1
Ta czerwona dla legii to mocno naciągnięta. Dupa go sfaulowal i czerwień.
7
@blakkudium oni się nie podniosą po tym. Za tydzień wyjdą na mecz z taktyka, muszę zagrać dobrze bo dzień wolny mi zabierze. Wszyscy od razu będą wiedzieć jak grać. Np taki Cancelo od razu się obudzi.
1
@blakkudium kupić ok, wypożyczyć, nie. Grupa City stać ich
2
@Kapitan hawk pfff gdyby nie Negreira to by Leo nawet bramki nie strzelił
0
@FcPortoFan1999 cizys, czyli muszę odpalić. A drzemkę zaczynałem
1
@Trojanek23 z nim to kilka lat wojna była. Tylko czychal aż Leo nie trafi, albo nie poda, albo nie wygramy. Od razu na całego wina Leo, wszyscy blokowani przez niego itd...
0
@FcPortoFan1999 no to nie napiszesz. Będzie soczyste 0-0, a w oddali zaczniesz usłyszeć ptaki. Tyle się będzie działo. Plus maaaarian poddaj kurrrrw
0
@abram3k przecież na godzinę przed meczem pisaliście, ba ani jednego nie nie widziałem, że jako zmiennik się przyda, co się stanęło?
0
@Albatros no 4pkt przewagi a zostały 4 mecze to duże prawdopodobieństwo. I jak to w tym sezonie, szło dobrze i się zesrało
0
@FcPortoFan1999 Daj znać jak ktoś kopnie w bramkę to sobie cofnę na c+ online te wybitna akcje.
0
@dge21 wczoraj Cubarsi udowodnił ze talent większy, ale czy lepszy gorszy byłby Inigo?
0
@dge21 tu chodzi o to by młodych wprowadzać do zespołu, a nie po dwóch dobrych meczach robić z nich piłkarzy 11-tki.
Cubarsi jest tego przykładem, grał świetnie, reprezentacja wielbłąd, u nas później z każdym meczem co raz słabiej. Wczoraj w 3 bramkach uczestniczył. I grzanie go dalej powoduje że psychicznie młodziak siada.
Do tego dochodzi orgazmy kibiców gdy jakikolwiek młody piłkarz ze szkółki dobrze poda. Presja jest z kosmosu na nich
1
@Aragorn33 nie za bardzo rozumiem po co z nimi walczysz. Tam już grafolodzy, pismo to samo:) co zwolennik nawet tej drugiej strony wyśmiał Stanowski. Źle wypełnione bo lokalizacji nie wpisali, Policjantki takiej nie ma, bo jak twierdzą no nie ma, a kto to napisał, no a konto na Twitterze, a kto to, a Ch. Wie.
Reasumujac:
- pijany, godzinę później wytrzeźwiał, pewnie ćpa
- kwit z alkomatu, podrobiony i to szerloki stwierdziły że sam Kwierwinski podrobil, nawet pieczątkę pobiegł wyrobić.
- funkcjonariuszka widmo, nie wiem może powinna na Facebooku potwierdzić że żyje.
Na wszystko będzie kontrargument.
Tylko co z tego? Obajtek wali 1,5mld i tu problemu nie ma
Morawiecki który 5 lat prdl na Węgry i Orbana, 3 mce po już przyjaciel. Samoloty kupione z Korei nie latają, helikoptery też, zadłużenie kraju w kosmosie, zrozumiałabym czepianie się bierności Tuska w rzadzeniu, ale tu chodzi o to, patrz patrz patrz, polityk kradnie, polityk pije, a na naszych mówili.
Ludzie Kur. Każdy polityk to pijak i złodziej. Może wam będzie łatwiej wtedy. 30 lat widzę scenę polityczna i zawsze tak było, a rządzili wszyscy. Mamy znacznie większe problemy niż pijany lub nie minister.
0
@MesQueUnClub96 no bo tak jest talenty Ney to był kosmita
0
@FcPortoFan1999 no my po 2-1 mieliśmy tyle prostych okazji by zabić, ale zmarnowali 4. To napisałem zaraz nam Girona w nagrodę wprdl
1
@Hindus zwolnią kucharza i ochroniarza. PS. Obie osoby nie są z rodziny Laporty. Odpowiedź socios? Mamy to w dupie
0
@Gaucho no Cubarsi wczoraj pokazał ten swój talent. Nie bez kozery właśnie trenerzy których wymieniłeś wprowadzają dzieci powoli, a nie 3 świetne mecze i on podstawowy gracz.
0
@kubs23 jakiego cyklu?
8
Panowie wszystko jest dobrze, damy radę, bez superpucharu to jakieś 6baniek tylko, wystarcza dwa zgrupowania na grenlandii, wyspie Salomona, albo zagramy dla księstwa Jordanskiego i kasa odrobiona.
0
@MesQueUnClub96 moglo tak być
0
@DonCarletto a kto mówi o sprzedaży całego klubu. 49% dla inwestora to nie zabranie zarządzania socios. Czytaj ze zrozumieniem
5
Socios to na prdl spotkanie online się wdzwonić nie potrafią, a podpisy uzbierają. Jedyna opcja sprzedać 49% inwestorowi i skończy z pełną wolnością zarzadow.
0
@MesQueUnClub96 mógł bo przyjechał podpisać kontrakt. Ale mielibyśmy jeszcze większe problemy finansowe. Laporte powstrzymał uwaga kto? PEREZ. Nigdy nie zapomnę gdy w ten sam dzień przyjechał do Laporty gdy ogłosili że podpisu nie będzie.
@Xpert77 nie zgodzę się, obecny zespół przy Leo mógłby sporo zdziałać.
0
@Kwiatek67 no ale go nie zwolnił o to mi chodzi. To legenda klubu, to katalonia tu się zatrzymaj na pseudo wzruszenie. Od 3 lat to pisze, klub powinno się sprzedać w podziale jak np w Bm. Skończyć z zarzadami wybranymi tylko przez socios co w dupie to wszystko mają
0
@sevs Girona w obronie to mem. Ale my kompletnie nie mamy pomysłu jak to wykorzystać. Pierwsze 15 minut drugiej połowy, my tam mogliśmy im wbiec do bramki, ale nasi kopacze stwierdzili ze wszystko zrobią sami, każda akcja to nie zespół, a indywidualne pomysły, strzał za strzałem bez pomysłu, głupota itd. Nie wiem jak to opisać, mieliśmy tam autostradę.