tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adi7adi8 dokładnie, Iga nie lepiej, z 4-2 do 4-6, by później 6-0,6-2
0
@FcPortoFan1999 teraz Ryba to weźmie do końca :)
1
No i Ryba to teraz wyciągnie. :) kobiecy tenis w pigułce
0
@tristan87 bardzo uargumentowal swoją wypowiedź.
0
@Ojciec5tkidzieci no właśnie czasy wojen. Jak ktoś chce żyć w takich czasach to dla mnie to już choroba psychiczna. W imię czego? Szacunku? Ważności na świecie?
@Kgorecki2500 nie nikt tu nie pisał o historii panstwowosci, a o poziomie życia społeczeństwa. Czasy Unii to najlepszy czas tego kraju w gospodarce oraz rozwoju tego kraju. Czy wam się to podoba czy nie
0
@Kgorecki2500 czyli kiedy?
5
@Aragorn33 sam Tusk złożył pewnie wniosek :) w sumie dlaczego elektrownia atomowa jeszcze nie stoi, są już Kur. 4 mce u władzy
1
@FcPortoFan1999 oby się nie obudziła, wiemy jak to jest u kobiet. Zaraz z 8 gemów to Ryba może wygrać
5
@Safrani przecież on cyca ciągnął jak wchodziliśmy do Uni. Najwięcej do powiedzenia o rządach Tuska o czasach przed Unia mają ludzie którzy w tych czasach nie żyli, albo uczyli się chodzić.
3
@ddanioofcb sens taki ze za transferem stoi Cury, agent Brazylijski który zawsze generował u nas wały. A Lapcio uwielbia to
4
@koksik2700 wyjście z niej i co dalej. Powiedzmy że pedały będą w unii nie wygracie i wychodzimy zatem co dalej. Ile miałeś lat przed wejściem do uni 3?przypomnisz mi jak nasz kraj się nie rozwijał bez niej, jak życie wyglądało? Ja doskonale pamiętam w przeciwieństwie do ciebie
@Saviola88 co po uni. Wychodzimy co dalej.
0
@michal199500hehe to tak jakby ktoś chciał Yamala, koleś jest nie do ruszenia w Bm. To nie Fifa
1
@koksik2700 to co w zamian.
0
@Kamiloza91 w rewanżu będzie odpowiedni sędzia.
0
@Encore Czech fajny tenis, taki czeski mocno techniczny
0
@AFA Dobrze dziś grał
0
@FcPortoFan1999 no niestety :( nie oszukasz peselu.
0
To co Nadal wyleci? Kurde szkoda by było :(
5
@jacobFCB że wam się to nie nudzi.
1
@Gaucho jako wynik zespołu zdecydowanie chciałbym tak samo jak ty.
2
@esem91 od Belinghama dziś to chyba wszyscy byli lepsi.
10
No cosik nie idzie ostatnio
0
Nadal chyba wkurzony, Real nie wygrał
1
@barcelonaLM koleś nie ma prawa grac w rewanżu
1
@NeroTFP1 Postawiłem, miałem tylko 19zł, ale całe oszczędności poszły w pizdu. Resztę wydałem na działkę w Baranowie pod CPK i teraz jest gowno warta
0
@Emhyr no dziś naprawdę dobrze sędziował.
0
@Encore jak PSG nie wygra LM, to nie dostanie no chyba ze Ojro Francja wygra
0
@dafik85 Dobry jest, widać ze młody bo czasem znika na kilka minut, ale jak juz ma to czysty Yamal dla mnie.
0
Szkoda ze Koreańczyk zaprzepaścił męczarnie BM. Rewanż jednak RM bierze
2
Wy wiecie ze nasz ulubieniec vini dostanie balona jak wygrają LM?