4

@DamianBarcaCule PSG sie na niego obraziło za decyzje i już nie sędziuje. To tak jak w Madrycie, Manzano gwizdnął koniec meczu 3 minuty po czasie i nagle out już Madrytowi nie sedziuje.

Ale wiadomo tam nie ma wpływu nikt na sedziowanie, wszystko to płacz Barcy

0

@sebo939 moze to ze bez wygrania w porto mogło nas tu nie byc tydzien temu? Ocenia sie cały sezon, a nie 2 mecze

2

@sebo939 3/4 sezonu wychwalany, 2 slabe mecze, sprzedac, zaorac, placek, brac obronce z Levante bedzie lepszy. A później zdziwieni

1

@alianta2 Jezu jakie brednie. Wygrywamy na wyjezdzie grajac jak rowny z rownym. W rewanzu PSG do gry bez przewagi nie zrobili nic. Ale rozumiem ze w 10-ciu Barca nadal powinna dominowac.

Czemu nikt RM nie krytykuje za autobus na MC? Z polowy nie wychodzili przez 90 minut lacznie z dogrywka, Dlaczego nikt nie jedzie wielkiego RM ze byl slabszy z Lipskiem? Ba anulowany gol to kuriozum.
Mozna ocenic za pierwsza polowe sezonu kadre Barcy bo grali słabo, ale ostatnie dwa mecze były dobrymi meczami i decydowały detale, czerwo Araujo, a w niedziele w meczu na styk, podyktowanie kuriozalnego karnego RM, w takim meczu na styk, takie sytuacje maja wplyw na wynik końcowy. Patrz Arsenal - BM, kalka sytuacji a karnego nie było, czy 3-2 w pierwszym meczu dla ARS nie zmieniłoby dwumeczu?

0

@FioletoweOczy przychodzi Marquez od razu sędziowie inne decyzje. Jak zmieniać to tylko na Klopa, Pepa. Sam napisałeś wielki trener a nie koleś Barcy B.

1

@qbuteq jakby ciebie jechali w mediach i to w taki sposób rozumiem że grzecznie siedzisz.

1

@Jakchcesz jak myślisz zarejestrujemy kucharza jak nie wejdziemy w naszej sytuacji mu w dupe?

0

@Szakalaka12369 tam był karny dla RM

5

@Hindus pamiętasz kto naciskał by Leo nie przedłużać? No właśnie Perez.

18



Dobrze ze to tylko Barca płaczę. A to wpisy tylko z jednego sezonu.
Lipsk co rozjechali, gdyby nie sędziowie to ich by nawet w tym ćwierćfinale lm nie było

0

@montiel kretynski wpis

1

@montiel u takich typów jak ty zapewne. Od złotej piłki do gówna to u was bardzo cienka linia. Czekam aż Yamal złapie kontuzje i będzie potrzebował czasu by wrócić.

0

@Arden gdzie masz napisane że o nich mówi?

1

@Arden ta w ogóle nie był Ancelotti zwalniany przez kibiców. Pierd. Jak potłuczony. Był, przed top forma Benzena jechany po bandzie. Niczym kibice, dziennikarze białych się nie różnią. Tu jest ta różnica że u nas w LM jest bardzo długo źle.

0

@Emhyr a to wszystko ze skarbonki świnki Laporty. Dostaniesz kontuzjowany Ch Dest, Fati i Balde, a sprzedadzą Araujo i radź sobie a nie marzenia o top piłkarzach

0

@FcPortoFan1999 no i standardowo jak miał podać to Kur. Się zastanawiał 3 dni.

1

@FcPortoFan1999 ja to bym oscylowal w okolicach 2+4-4+8-11+3/2*0

0



O cie pieprze. Ale moim zdaniem trochę szklanka jak Fdj.

0

@RafiVeB bo to pijak co zezlomowal realskich pajaców. Tak lepiej?

0

@MesQueUnClub96 co to zatoka helska. Ty w ogóle wiesz nad jaka zatoka leży Gdańsk? :)

0

@TR3YWAY jak ma tak grać, niech nurkuje. Albo od Vazqueza niech się uczy jak nurkować by uznali

0

@Visca_barca czyli zatrudni Xaviego

0

@Kgorecki2500 akurat tu Petru rozjechał każdego wielkiego zwolennik cpk. Biznes tak genialny z cpk ale z pieniędzy podatników. Bo tak to nikt nie wie czy lub kiedykolwiek będzie stopa zwrotu, bo nikt jej nawet nie przestawił

0

@FcPortoFan1999 brzmi jak mecz na szczycie

0

@Emhyr opcja. Dobrze sam napisałeś. Powiedza za friko, albo sobie go zabierajcie połamanago na najblizsze 7 m-cy

1

@Emhyr Ta chce. Teraz wezma go za free. Albo wypozyczenie z oplaceniem pensji

0

@cules100pro tu nie chodzi o to ze liczy ze powtorza tylko nagłośnic problem. Teraz cały europejski światek pieknie wywali grubego ze chce powtorzenia meczu i jak znam zycie pokaza powtorki. Ale fakt nie brakuje nacisku by caly mecz ocenic, wszystkie bardzo złe decyzje sedziego. Tak by go wykluczyc z sedziowania nam bo presja to da.

0

@cules100pro a w jaki sposób? Co ma zrobić, wiadomo ze nikt nie powtórzy o to wie. Ale czas zaczać krzyczeć jak to robił RM. Od czasy RM.TV juz sie nie myla na ich nie korzyść, ba po bledzie sedziego juz ich nie sedziuje.

0

@Aragorn33 moim zdaniem karny mial kosmiczny wpływ

1

@Aragorn33 moe niech mu ktos wytlumaczy ze bledow sedziowskich bylo wiecej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?