tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@DamianBarcaCule PSG sie na niego obraziło za decyzje i już nie sędziuje. To tak jak w Madrycie, Manzano gwizdnął koniec meczu 3 minuty po czasie i nagle out już Madrytowi nie sedziuje.
Ale wiadomo tam nie ma wpływu nikt na sedziowanie, wszystko to płacz Barcy
0
@sebo939 moze to ze bez wygrania w porto mogło nas tu nie byc tydzien temu? Ocenia sie cały sezon, a nie 2 mecze
2
@sebo939 3/4 sezonu wychwalany, 2 slabe mecze, sprzedac, zaorac, placek, brac obronce z Levante bedzie lepszy. A później zdziwieni
1
@alianta2 Jezu jakie brednie. Wygrywamy na wyjezdzie grajac jak rowny z rownym. W rewanzu PSG do gry bez przewagi nie zrobili nic. Ale rozumiem ze w 10-ciu Barca nadal powinna dominowac.
Czemu nikt RM nie krytykuje za autobus na MC? Z polowy nie wychodzili przez 90 minut lacznie z dogrywka, Dlaczego nikt nie jedzie wielkiego RM ze byl slabszy z Lipskiem? Ba anulowany gol to kuriozum.
Mozna ocenic za pierwsza polowe sezonu kadre Barcy bo grali słabo, ale ostatnie dwa mecze były dobrymi meczami i decydowały detale, czerwo Araujo, a w niedziele w meczu na styk, podyktowanie kuriozalnego karnego RM, w takim meczu na styk, takie sytuacje maja wplyw na wynik końcowy. Patrz Arsenal - BM, kalka sytuacji a karnego nie było, czy 3-2 w pierwszym meczu dla ARS nie zmieniłoby dwumeczu?
0
@FioletoweOczy przychodzi Marquez od razu sędziowie inne decyzje. Jak zmieniać to tylko na Klopa, Pepa. Sam napisałeś wielki trener a nie koleś Barcy B.
1
@qbuteq jakby ciebie jechali w mediach i to w taki sposób rozumiem że grzecznie siedzisz.
1
@Jakchcesz jak myślisz zarejestrujemy kucharza jak nie wejdziemy w naszej sytuacji mu w dupe?
0
@Szakalaka12369 tam był karny dla RM
5
@Hindus pamiętasz kto naciskał by Leo nie przedłużać? No właśnie Perez.
18
Dobrze ze to tylko Barca płaczę. A to wpisy tylko z jednego sezonu.
Lipsk co rozjechali, gdyby nie sędziowie to ich by nawet w tym ćwierćfinale lm nie było
0
@montiel kretynski wpis
1
@montiel u takich typów jak ty zapewne. Od złotej piłki do gówna to u was bardzo cienka linia. Czekam aż Yamal złapie kontuzje i będzie potrzebował czasu by wrócić.
0
@Arden gdzie masz napisane że o nich mówi?
1
@Arden ta w ogóle nie był Ancelotti zwalniany przez kibiców. Pierd. Jak potłuczony. Był, przed top forma Benzena jechany po bandzie. Niczym kibice, dziennikarze białych się nie różnią. Tu jest ta różnica że u nas w LM jest bardzo długo źle.
0
@Emhyr a to wszystko ze skarbonki świnki Laporty. Dostaniesz kontuzjowany Ch Dest, Fati i Balde, a sprzedadzą Araujo i radź sobie a nie marzenia o top piłkarzach
0
@FcPortoFan1999 no i standardowo jak miał podać to Kur. Się zastanawiał 3 dni.
1
@FcPortoFan1999 ja to bym oscylowal w okolicach 2+4-4+8-11+3/2*0
0
O cie pieprze. Ale moim zdaniem trochę szklanka jak Fdj.
0
@RafiVeB bo to pijak co zezlomowal realskich pajaców. Tak lepiej?
0
@MesQueUnClub96 co to zatoka helska. Ty w ogóle wiesz nad jaka zatoka leży Gdańsk? :)
0
@TR3YWAY jak ma tak grać, niech nurkuje. Albo od Vazqueza niech się uczy jak nurkować by uznali
0
@Visca_barca czyli zatrudni Xaviego
0
@Kgorecki2500 akurat tu Petru rozjechał każdego wielkiego zwolennik cpk. Biznes tak genialny z cpk ale z pieniędzy podatników. Bo tak to nikt nie wie czy lub kiedykolwiek będzie stopa zwrotu, bo nikt jej nawet nie przestawił
0
@FcPortoFan1999 brzmi jak mecz na szczycie
0
@Emhyr opcja. Dobrze sam napisałeś. Powiedza za friko, albo sobie go zabierajcie połamanago na najblizsze 7 m-cy
1
@Emhyr Ta chce. Teraz wezma go za free. Albo wypozyczenie z oplaceniem pensji
0
@cules100pro tu nie chodzi o to ze liczy ze powtorza tylko nagłośnic problem. Teraz cały europejski światek pieknie wywali grubego ze chce powtorzenia meczu i jak znam zycie pokaza powtorki. Ale fakt nie brakuje nacisku by caly mecz ocenic, wszystkie bardzo złe decyzje sedziego. Tak by go wykluczyc z sedziowania nam bo presja to da.
0
@cules100pro a w jaki sposób? Co ma zrobić, wiadomo ze nikt nie powtórzy o to wie. Ale czas zaczać krzyczeć jak to robił RM. Od czasy RM.TV juz sie nie myla na ich nie korzyść, ba po bledzie sedziego juz ich nie sedziuje.
0
@Aragorn33 moim zdaniem karny mial kosmiczny wpływ
1
@Aragorn33 moe niech mu ktos wytlumaczy ze bledow sedziowskich bylo wiecej.