tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden odpowiedz
0
@Arden a karny? był?
0
@Arden dobrze ze to nie ty decydujesz.
1
@adi7adi8 w 5 dni dokładnie to samo zrobić.
0
@Arden to co mamy zastąpić jednego słabego drugim jeszcze gorszym?
1
@macio_944 Tak się zmieniła ze 2 szt nam real wrzucił.
11
Ale to był straszny tydzień dla kibica.
Odpadliśmy bo bardzo złym meczu z PSG - człowiek tak nakręcony był pierwszy raz od bardzo dawna.
Real na drugi dzień goni City - nie wiem jakim cudem, nie wychodząc ze swojej polowy przez 100 minut meczu
Iga wpierdziel od Rybakiny
No i dziś dzieło zniszczenia z RM - niby grali, niby prowadzili, a skończyło się jak zwykle i to w 91 minucie.
Gdyby to jakoś tak nie było niespodziankami, ale jednak każdy z tych meczy miał coś ze całkowicie inaczej mógł się potoczyć. A się skończyły najgorzej z możliwych.
1
@Arden to znaczy ze go nie oglądasz, bo w defensywie jest bardzo złe ustawiony. Tak do przodu ma staty
0
@Foro canal plus line aka real Madryt twierdzi gola nie ma, ja im wierze
0
@arasz1819 kompletnie nie jest to prawda. ale obaj wiemy ze ty i Holandia plus obiektywizm bez szans
1
@fart I zmienimy cip
3
Pierwszy mecz Bellingham 91 na 2-1, w drugim 91 na 3-2.
1
@HighestInTheRoom karnego nie było, na 2-1 moim zdaniem piłka minęła linie. ale szczerze i tak by przegrali
1
@arasz1819 FDJ był fatalny w pierwszej połowie. Fatalny, zobacz na staty nawet w pierwszej połowie są mocniejsze z kreowania sytuacji RM, posiadania, strzałów, sytuacji. All
1
@arasz1819 a co z nim było lepiej?
0
@Hubertusk nie no z Romkiem go nie porównuj.
0
@AdrianFCB10 tylko 3/4 sezonu w obronie dawał rade, cholerą wie co mu odjeb.
0
@kampe ale się fatalnie w obronie ustawia, fatalnie.
2
Kalka na 1-1, kalka z PSG
0
Gdzie jest Cancelo?
0
Felix był u góry na spalonym. Gwizdać bo przegrają.
0
Termin powinien dostać zjeby. Kompletnie nie pilnuje przed polem karnym. Fede sobie stoi a on nic. Dramat.
0
@Aragorn33 w przerwie w wypowiedział nie usłyszałeś nic o Barcie. Tylko RM, dziwne ze Barca gra w ogole
2
Swoje szanse mieliśmy. Lewy z 4 metrów powinien to wbić, Pechowo nie wpadła po rożnym Yamala, karny z dupy, moim zdaniem kalka Ars - BM i tam karnego nie było. W drugiej nas wypunktują. Nam życie nigdy nie oddaje
0
@Aragorn33 w identycznej araujo wyleciał
0
@Antimadridista_WR mial tu pecha, a nie szklany. Zreszta poprzednia kontuzja to również po spadnięciu na wykręcona nogę.
0
@sewciu50 Chyba jednak Franek. Bardzo słabo grał, chodź Cancelo tez słabiutko
0
@Michau98 a oni to jakieś guru? Gola linę sobie wstawili? studio wygladało tak, a real to a real tamto, a Real, Real real. Nie wiem nawet czy barca dziś gra, bo w studiu tylko Real
0
@Messiah10 nie rob sobie. wypunktują nas
0
@sewciu50 to lepiej nie mów. Macie jakieś patologiczne myślenie by za słabego dać jeszcze bardziej gownianego.