0

@Arden odpowiedz

0

@Arden a karny? był?

0

@Arden dobrze ze to nie ty decydujesz.

1

@adi7adi8 w 5 dni dokładnie to samo zrobić.

0

@Arden to co mamy zastąpić jednego słabego drugim jeszcze gorszym?

1

@macio_944 Tak się zmieniła ze 2 szt nam real wrzucił.

11

Ale to był straszny tydzień dla kibica.
Odpadliśmy bo bardzo złym meczu z PSG - człowiek tak nakręcony był pierwszy raz od bardzo dawna.
Real na drugi dzień goni City - nie wiem jakim cudem, nie wychodząc ze swojej polowy przez 100 minut meczu
Iga wpierdziel od Rybakiny
No i dziś dzieło zniszczenia z RM - niby grali, niby prowadzili, a skończyło się jak zwykle i to w 91 minucie.

Gdyby to jakoś tak nie było niespodziankami, ale jednak każdy z tych meczy miał coś ze całkowicie inaczej mógł się potoczyć. A się skończyły najgorzej z możliwych.

1

@Arden to znaczy ze go nie oglądasz, bo w defensywie jest bardzo złe ustawiony. Tak do przodu ma staty

0

@Foro canal plus line aka real Madryt twierdzi gola nie ma, ja im wierze

0

@arasz1819 kompletnie nie jest to prawda. ale obaj wiemy ze ty i Holandia plus obiektywizm bez szans

1

@fart I zmienimy cip

3

Pierwszy mecz Bellingham 91 na 2-1, w drugim 91 na 3-2.

1

@HighestInTheRoom karnego nie było, na 2-1 moim zdaniem piłka minęła linie. ale szczerze i tak by przegrali

1

@arasz1819 FDJ był fatalny w pierwszej połowie. Fatalny, zobacz na staty nawet w pierwszej połowie są mocniejsze z kreowania sytuacji RM, posiadania, strzałów, sytuacji. All

1

@arasz1819 a co z nim było lepiej?

0

@Hubertusk nie no z Romkiem go nie porównuj.

0

@AdrianFCB10 tylko 3/4 sezonu w obronie dawał rade, cholerą wie co mu odjeb.

0

@kampe ale się fatalnie w obronie ustawia, fatalnie.

2

Kalka na 1-1, kalka z PSG

0

Gdzie jest Cancelo?

0

Felix był u góry na spalonym. Gwizdać bo przegrają.

0

Termin powinien dostać zjeby. Kompletnie nie pilnuje przed polem karnym. Fede sobie stoi a on nic. Dramat.

0

@Aragorn33 w przerwie w wypowiedział nie usłyszałeś nic o Barcie. Tylko RM, dziwne ze Barca gra w ogole

2

Swoje szanse mieliśmy. Lewy z 4 metrów powinien to wbić, Pechowo nie wpadła po rożnym Yamala, karny z dupy, moim zdaniem kalka Ars - BM i tam karnego nie było. W drugiej nas wypunktują. Nam życie nigdy nie oddaje

0

@Aragorn33 w identycznej araujo wyleciał

0

@Antimadridista_WR mial tu pecha, a nie szklany. Zreszta poprzednia kontuzja to również po spadnięciu na wykręcona nogę.

0

@sewciu50 Chyba jednak Franek. Bardzo słabo grał, chodź Cancelo tez słabiutko

0

@Michau98 a oni to jakieś guru? Gola linę sobie wstawili? studio wygladało tak, a real to a real tamto, a Real, Real real. Nie wiem nawet czy barca dziś gra, bo w studiu tylko Real

0

@Messiah10 nie rob sobie. wypunktują nas

0

@sewciu50 to lepiej nie mów. Macie jakieś patologiczne myślenie by za słabego dać jeszcze bardziej gownianego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?