1

@kaczor14 w Hiszpanii nie ma. Wszędzie jest

1

@Asc sadzimy ze nie, ale za to jesteśmy pewni byś sobie poszedł na swoja stronę

1

No kontuzja wiec nie ma co złe życzyć. ale Franek gra bardzo słabo i tak był do zmiany

0

Niech zgadnę musicie mieć 100% pewności, jak nie to gola nie ma.

0

przecież to gol

0

@M4rcinAFC nie było karnego, nogę specjalnie w prawo wsadził idąc w lewo. Nurek jak chuj, dokładnie takiego samego karnego nie gwizdnięto Arsewnalowi z Bayernem. Kalka. Tylko sędzia inny

0

Araujo to niech rękę sobie w dupe wsadzi. Podnosi po co?

1

Sędzia nie pozwoli tu na porażkę. Vazquez zostawił nogę, wręcz ja wystawił. Dokładnie w identycznej sytuacji Arsenał nie dostał karnego. Tu nawet Varu nie ma

5

Z City 20 roznych, Dunin bezbłędny, tu 5 minut i dwa wielbłądy :) Piłka to chory sport

0

@Michu94 jakoś inne tłumaczenie widzę na Twitterze. "nie można wykluczyć że Xavi zostanie" Romero. Ktoś tu tłumaczeniem manipuluje?

1

@maroon taki tydzień myślę. A tydzień kończy się po północy. Coś czuję że dziś będzie takie dojebanie na zabicie :))) czy mocny blamaz.

1

@maroon w Tenisie też lipa. Ogólnie cały tydzień wpierd. W każdej dyscyplinie jakiej kibicuje. Zero radości, nic, null

0



Brak finału będzie niespodzianką. Jej nawierzchnia, rywalki słabe.

0

@FcPortoFan1999 obejrzałem jeden 1 ligi. I chyba umowie się do psychiatry

10



Ważne że nie dobił i minął piłkę. Szanuje się

1

@MesQueUnClub96 nikt nie jest za mocny na 1 ligę. Wszystkie te zespoły to kabaret

7

U nas normalnie być nie może. A 10 baniek już miało być

3

@norbi77 a co w tym złego.

2

@Arden to kibice RM krzyczeli by został, nie zrozumieliście.

3

@tomek8756 brednie. Wizyta Dudy kompletnie nie miała na to wpływu, ba przecież zwolennicy Trumpa zagłosowali przeciwnie. Mi to obojętne co on tam robił, ale nie piszmy ze on cokolwiek załatwił bo oni załatwił. Mowie o wsparciu UA

16

@kigani no to mamy lidera na liście kretyńskich wpisów w ten weekend. Gratuluje.
Iga była nominowana do sportwomen 2023r. twarz najwiekszych marek, no ale wiadomo twarz nie wyjściowa.
https://www.laureus.com/world-sports-awards/2023

1

@AlexDark00 wszystko pis zajeb. nie ma co kraść

1

@Bocheno1 oby zamknęli i dziś

0

@FcPortoFan1999 Myślę ze koleś zrobil to specjalnie, rywal pomyśli, słaby. I wtedy drybling niczym Leo.

1

:) No dawno nie widziałem by piłkarz biegł sam z piłka i wybiegł za linie boczna, nikogo obok niego nie było w okolicach kilku metrów :) Tak poprostu wybiegł :)
Mecz Arka - Wisła P. dodam :D

0

@Kgorecki2500 ja nawet nie wiedziałem ze to dziś. Powinni wkoncu wprowadzić wybory hybrydowe. Net+punkty

0

@mekston to nie jest to samo auto i dobrze wiesz, ze zawsze lider zespołu jest jeden i ma lepsze auto.
@TheNekro94 chcialbym to zobaczyc. Tak szczerze dał temu średniemu kierowcy, bo najgorszy to wiadomo że nie wygra.

0

@paweuwarrior to się zdziwisz. Mocno się zdziwisz

0

@PatrykBarca bardzo dobra odpowiedz. Mam ten sam plan :D

0

@mekston z taka przewaga auta co on ma, to może jechać bez ręki, a i tak wygra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?