La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1893 Culés

11

Taka smutna prawda..


@Kgorecki2500 @michal26 @Kondziubarca

3

@tomek8756 brednie. Wizyta Dudy kompletnie nie miała na to wpływu, ba przecież zwolennicy Trumpa zagłosowali przeciwnie. Mi to obojętne co on tam robił, ale nie piszmy ze on cokolwiek załatwił bo oni załatwił. Mowie o wsparciu UA

0

@tomek8756 sukces w jakiej sprawie?

1

@tomek8756 Duda tyle samo tam pomógł, co i zaszkodził. Czyli nic. Z resztą adekwatnie do tego kim jest.

0

@tomek8756
Duda w USA...jak zwykle kompromitacja.
Już widzę, jak prezydent z innego kraju robo sobie fotki z "krawężnikami" w Polsce :D

https://x.com/smutnahistoria/status/1781753682821820437

1

@norbi77 No straszne. Zrobił sobie zdjęcie. Niesamowite, że do wszystkiego musicie się dowalić.

0

@Barcanajlepszyteam
A wiesz, że to jedno z wielu?
Pokaż mi innego prezydenta, który takie rzeczy robi i "selfuje" sobie z policjantami, strażakami itp :)?

3

@norbi77 a co w tym złego.

1

@norbi77 Tak jak zapytał @tbas , co jest w tym złego? I nie wiem, czy to jedno z wielu, czy niewielu zdjęć Dudy z policjantami/strażakami, bo niespecjalnie interesuje mnie to, z kim prezydent robi sobie zdjęcia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?