- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1317 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1317 Culés
2
Keir Starmer podał się do dymisji.
Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal niech partie które na elektoracie lewicowym zbudowaly poparcie.
To samo czeka rząd Tuska za takie skręcanie w prawo
A tutejsza prawica niech nie mówi o tym, że to kwestia wyłącznie imigrantow itp, bo laburzysci od pewnego czasu mocno skręcili w prawo.
10
@Karol145
Xd
tyle co do tego komentarza
Komentarz usunięty
9
@Karol145 Ja myślę, że to jednak z tego powodu:
Jest twarzą rządu, który wsadzał do więzień ludzi za memy i tweety, a wypuszczał morderców i gwałcicieli ze względu na poprawność polityczną.
V jak Vendetta.
2
@Dari0G powodów jest wiele, ale jeden z głównych to skręt labour w prawo, a i jeszcze izrael popierali
11
@Karol145 widzę, że kolega lewak kultywuje złotą zasadę banteru politycznego "Daj lewakom dojść do głosu, sami się zniszczą"
0
@kacperFCB_ Nie, jak się skręca w prawo mając rekordowe poparcie to kończy się to katastrofa.
8
@Karol145 Tak, to na pewno to. Dałbyś już spokój i zainteresował się, co tam na ulicach się dzieje i jakie są nastroje ludzi. Na bank najbardziej ich wkurza poparcie dla Izraela. :)
0
@Dari0G tak, doinformuj się dlaczego poparcie tak im gruchnelo, a jeden z głównych powodów bo chyba czytać nie umiesz, no powtarzam Ci to po raz kolejny to skręt labour w prawo.
Z ciekawości, jakie masz poglądy?
6
@Karol145 tak zatrzymywanie facetów za gwizdanie albo użycie klaksonu w samochodzie na biegające po chodniku kobiety to rzeczywiście skręt w prawo.
0
@BojanKriKicz Poczytaj sobie więcej na temat wydatków publicznych :)
7
@Karol145 Wiesz co? Kiedy tak czytam Twoje wpisy, kiedy to rozpaczliwie usiłujesz wmówić wszystkim, że upadek tego szmaciarza, to wynik jakiejś zdrady ideologii, nie zaś po prostu efekt oporu jaki zaczęło stawiać społeczeństwo dla państwa, które stało się oprawcą własnych obywateli, sprzeciw wobec dyktatury i zamordyzmu, który siłowo wprowadzał ten rząd, to łapię się na tym, że przypominasz mi pewnego radzieckiego naukowca:
Radziecki naukowiec złapał muchę i zaczął przeprowadzać na niej eksperymenty. Wyrwał jej jedną nogę i mówi "Mucha, idź!". Mucha idzie. Wyrwał jej drugą nogę i mówi "Mucha, idź!". Mucha posłusznie idzie. No więc wyrywał jej kolejne, wydawał polecenia, mucha szła, a on notował, jak przebiega eksperyment. Kiedy wyrwał jej szóstą nogę, mucha tylko leżała i bzyczała, mimo, iż nakazał jej iść. Wtedy radziecki naukowiec zanotował finalny wynik badań: Po wyrwaniu wszystkich nóg mucha straciła słuch.
To to widzę :)
2
@Karol145 Starmer to ten który pałował własnych obywateli którzy byli przeciwni wpuszczaniu nielegalnych imigrantów, ten który ich zamykał za słowa krytyczne o imigrantach i ten który wybielał morderców i gwałcicieli? Rzeczywiście dużo miał wspólnego z prawicą XDD
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to.
Zawsze gdy Dana partia nagle zmienia kurs to traci poparcie, zawsze, historia to pokazała, ale ty nie, w uporze podajesz jeden przykład.
A jakie masz poglądy? Możesz odpowiedzieć?
0
@KrychaFCB No ale to zazwyczaj prawica rozprawia się siłowo z obywatelami :)
No laburzysci zawsze byli bliżej elektoratu lewicowego, a wystarczy poczytać jak zmienili kurs partii, to wtedy może zrozumiesz.
0
@Karol145 jakos nie zauwazylem skretu w prawo a wrecz przeciwnie.
1
@Karol145 Z czym dokładnie Laburzyści skręcali w prawo?
0
@PeRRy z finansami publicznymi
0
@Terroriser przecież starmer zaostrzyl politykę migracyjna.
1
@Karol145 A teraz bez używania AI, który w tej kwestii bardzo halucynuje, pokaż mi dokładnie, gdzie Laburzyści ucięli wydatki publiczne.
"przecież starmer zaostrzyl politykę migracyjna. "
Gdzie on Ci zaostrzył?
0
@PeRRy W służbie zdrowia między innymi która dalej jest niedofinansowana I w dopłatach socjalnych
Yyy odsyłanie między innymi uchodźców z Rwandy
https://www.theguardian.com/politics/2026/jun/12/rachel-reeves-departmental-salami-slicing-uk-defence-budget-keir-starmer
Też artykuł o tym opisuje w jaki sposób laburzysci ograniczają wydatki publiczne.
1
@Karol145 "W służbie zdrowia między innymi która dalej jest niedofinansowana I w dopłatach socjalnych "
Gdzie dokładnie? Znajdź źródło.
"Yyy odsyłanie między innymi uchodźców z Rwandy"
Gdzie i kiedy.
Już Ci teraz mówię, że jak posłuchasz się mnie i zaczniesz szukać źródeł tych informacji, które podajesz, to zauważysz, do czego zmierzam.
Edit:
Przeczytałeś ten artykuł? Bądź przetłumaczyłeś go sobie?