- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1491 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1491 Culés
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolę
35
@doc Finansowymi?
9
@doc prawie 17 milionów kontrakt plus zmiennie i problemy finansowe. Szalone.
6
@T^L Musiał chyba rozdawać kasę kuzynom kuzyna jego kuzyna, bo aż dziwne, że można tyle kasy przewalić będąc aktywnym zawodowo piłkarzem grającym w Barcelonie.
30
@doc Brzmi jak kompletne pier.. farmazonów
23
@doc Raphinia MODLI SIĘ o możliwość wyjazdu do Al-Hilal. No tak było stary, nie zmyślam...
6
@T^L @Zoker nie ma takiego majątku, którego nie da się przepieprzyć.
4
@Safrani Po karierze tak, ale przecież on cały czas zarabia i to nie mało.
Wychodzi na to, że więcej wydaje niż zarabia, a to już grubo w przypadku topowego piłkarza.
0
@doc jeśli jest w tym jakieś ziarno prawny to już bym wolał Diomande, niż Barcole.
0
@ProMILs jeszcze niedawno napisałbym to samo, ale (nie)stety oglądałem sobotni mecz :)
3
@Luciano99 @macio_944
Skisnąłbym, gdyby on faktycznie rozmawiał z tą rodziną, a ci dla beki puścili mu takie info, żeby sobie chłop napisał xD
1
@doc a do tej modlitwy nie moze dołączyć Araujo, ter Stegen, de Jong i Christensen?
0
@Antimadridista_WR no nie powiem, nie popisał się, ale Niemcy w defensywie zawsze są świetnie zorganizowani, więc można wybaczyć jeden taki mecz 20-latkowi.
0
@doc wszystko poszło na kasynko
0
@doc tak się kończy jak żona ma dostęp do $$ a nie ustawiłeś limitów dziennych zejścia z konta :P
0
@doc AA to dlatego sprzedał mi tego land rovera żony za pół ceny
0
@doc wrzuciłem kiedyś post na La Rambli szybciej od BarcaInfo, wytknął mi, że nie wrzuca się całego chłamu internetowego, a umieszczane wiadomości powinny być filtrowane:D
Nigdy tego jakoś specjalnie nie komentowałem, no ale teraz to już przesadził po całości:D
0
@doc Nie ma takiej kasy której nie jesteś w stanie stracić, proste
0
@doc BarcaGimbo i wszystko jasne.