tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O dobre pytanie. On ma tu wielu antyfanów, co robicie. :)
0
@Stinger_ nie wiem czy widziałeś arkę. Ale szybko wrócą do 1 ligi :D chodź jakby zobaczyć, a widziałem tylko pół meczu Legii ekstraklasę, to może jednak tam pasują :D Polska piłka klubowa, jest w dramatycznym stanie.
0
Wczesna pora, myślę sobie, włączę arkę. Matko i córko jedyna. Poziom ... wicelider ... to co dopiero musza pokazywać inne zespoły aż boje się pomysleć.
1
@Patrykl145 sezon się skończył we wtorek. Teraz utrzymać 2 miejsce nic więcej.
0
@AlexDark00 Daj Sport chwile, cos wymyśla. Na razie my nic nie wiemy, nie czytaj szmacicakow bo oni tez nic nie wiedza.
0
@pt9 no za darmo to wiadomo, jak na zmiennika. Ale nie wierze by AM które wydało chyba ze 120 baniek, znowu odda go za darmo
1
Statystyki nie kłamią gdzie Felix powinien w przyszłym sezonie być, na pewno nie w Barcy. Ma przebłyski nic więcej.
0
@Kinginiesta to sie zdziwisz
0
@Kinginiesta wewnątrz PL tak, po za nie. Za obrońcę nikt tyle nie zapłaci, oraz nie w Barcelonie, każdy wie w jakiej dupie jesteśmy z hajsem i wie ze jak będziemy musieć to przyjmiemy kasę. do tego nie zdziwię się jakby araujo mial klauzule odstępnego znacznie niższa, podpisał ostatni kontrakt na słabych warunkach, jak znam agentów to cos tam dodali od siebie
0
@LM10GOAT Koleś ze Sportu. Ich cel jest jeden plotki, plotki, plotki. A samo to ze piszą ze ponad 100 baniek, nie nikt nie zapłaci za Araujo 100 baniek
0
@Deviler mądrze ćpał. Brzmi sensownie
0
@maroon Havier chyba wyleci. Perezik znalazł patent i pewnie obsadzi swoim.
0
To nie był karny?
0
@krol211 dlatego olać wszystkie spekulacje. Jak zwykle nikt nic nie wie. Ale jak dobrze pamiętam to ostatni sezon gdzie my płacimy zaległe pensje amigosom. Więc może za rok trochę normalności
0
@takisobiektos a przepraszam to do Rennes kosztował 30. Masz rację
2
@Orłoś kosztował 35 baniek. Roque 50. Docu 23 lata, lewe skrzydło te którego nie mamy.
0
@maroon zmień chip, to podstawa
1
To co Bayern się rozkręca? Może jednak Tuchela do nas. Kur. Jak myślę że ten Marquez ma być i znowu to nasze mityczne dna to Ch. Mnie strzela
0
@karci0 tu nie ma nic pośrodku. Wiele razy po porażkach czytałem że to wina Leo, bo wszyscy na niego grają. Jak odszedł, było to samo, w końcu będzie zespół itd.
0
@MesQueUnClub96 no może, może. Może też Strejlau, no może
1
@Alex1995 wczoraj widziałem Coco Gauff, chlopie tam to był poziom 3 ligi, komentatorzy mieli aż ubaw. Ryba to bierze bez jednej ręki
0
@adi7adi8 dzisiejszy serwis był dokładnie taki sam jak rok temu. A nawet gorszy 6 podwójnych
2
Dobrze dobrana scena :)
0
@adi7adi8 o jakim każdym turnieju mówisz, skoro wygrała 2 na 6? I ja nie pisze ze to jakaś zaskakująca porażka se się kończy itd. Po prostu odnoszę się do jej bardzo nie równego grania, w szczególności serwis. Ta jej zmora z poprzedniego roku wróciła
0
Jeśli ona na ziemi ma takie problemy to ta forma jej raczej idzie w złym kierunku. Obowiązkowo czas dodać kogoś do sztabu trenerskiego, bo się nie rozwija nam Iga.
0
@Rastafarnianin ja przespałem, później już było 1.9 więc szkoda siana
2
W Tenisie jak nie ma serwisu to ciężko na takim poziomie z taką rywalka wygrać. Będzie to trudne dziś
1
@michal26 no brakuje jej tego do układanki. Wtedy Iga też jest spokojniejsza i znacznie mocniejsza psychicznie, a jak nie ma pierwszego podania mocno ze sobą walczy. Dziś kompletnie pierwsze podanie nie daje rady
3
Iga musi dobrać jakiegoś trenera do tego serwisu. Było już lepiej, jest trochę lepiej, ale nadal to nie jest jej broń. Jak serwowala dobrze to naprawdę świetnie się ja ogląda.
0
@ranger3120 chciałem to napisać :) Po Paryżu usłyszymy wyciągnę wnioski itd. :)