1

@wojopancer jak Real straci pkt to wyjdzie pewnie najmocniejszy. Jak wygra, to rezerwy

3

@Chucky rozumiem że w miesiąc ko wypaliło 2mld? Bo tyle Obajtka nie ma prawda? Patrząc na afery Respiratorowe, kopertowe, wille, covidowe, szpitale covidowe i wszystkie inne na grube miliardy też ko winne które nie rządzilo 8lat? A i nowy rząd ma to olać rozumiem, przecież dziura bgt jest też wina obecnych, przecież zadłużenie kraju co w 8 lat wypierd w kosmos też jest wina jeszcze po.

0

@Emhyr a co ma mówić jak w kasie minus miliony a nie jakiekolwiek pieniądze na Transfery. On kombinuje jak zasypać dziurę po dźwigni by i na jego kasę się nie rzucili.

11

@Kazragore w szczególności że 2mld w spółce brakuje. Pewnie to też ich wina i Niemców

0

@Sysia11 Faye, Araujo to nie la masia. Faye gra tam pół roku. Araujo ile grał 1,5?

0

@Kgorecki2500 rozumiem że sam Dudu na konia usiądzie i pójdzie bronić Litwy. Jako mąż stanu, dowódca armii. Czy siadzie przy tv i wyjebane

1

@Miszak najważniejsze że wszyscy wiedzą gdzie 1,5 miliarda co wydał Orlen a paliwa brak. Prawda?

2

@Kozinho. Wydziedzixz. Ja bym z domu wypie. Mój ma 9lat,jak przychodzi że kumple coś o RM gadają, to mu mówię że w tym domu o Realu się nie rozmawia

2

@Safrani od tygodnia to mówią. A to 48h,72 itd

1

@krefi10 tam też jak u nas. 16-tu stoi jeden zapierd?

36



Piękne

0

@mordini123 a ja tam lubię te głupoty

16

@tristan87 Lewica to mam wrażenie jeden cel. Aborcja, tabsy dzień po. Koniec pomysłu na rządzenie, najważniejszy problem życia aborcja.

1

@Criss18Barca No własnie nie. Nigdy nie widziałem by ktoś kradł na taka skale

6



No ale ośmiorniczki Tuska. Amber itd. Tu 1,5 miliarda. Kur. Koleś powinien siedzieć, ale pewnie w białych rękawiczkach to zrobione

0

@Rust_Cohle on się potknął przy tym strzale

1

@Matheu12 zdecydowanie ławka niech gra. Mistrza szans nie ma, a półfinal z AM lub BVB to okazja

45



No mamy prawo byc sceptyczni, czekamy az 9 lat na takie mecze w LM.

1

@Bocheno1 chciałbym zawsze sie mylic tak jak dziś.

14

Zamkneli mi morde, kompletnie nie wierzylem w wygrana nawet z PSG. Brawo Barca, coś drga, bo w końcu coś wygrywamy w Europie. Wielkie brawa

0

@Cikaldinho10 De Jong grał i było 2-2. Więc chyba dobrze co? Chłop 2 mce nie grał

0

@Sulimo bardziej mi chodziło o puchary. No ale mamy 2-2, thx mimo wszystko

2

I co Fermina chcieliście za Pedriego. Inny świat vs Biegacz

0

@SinMistico i dobrze ze to nie ten placek Fermin

0

Był jakikolwiek mecz w którym my po takich ciosach się podnieśliśmy?

0

@Kamil689 Fermin to z ławki może wchodzić nic więcej

0

@DawidekFCB a w co wierzyć?

0

Mówiłem że Dembele nas wyjaśni. To placek krzyczycie. No nie

0

@XenoHD wypłacaj

2

@Matt_i1992 przecież nikt go nie sprzedaje. Po prostu powinien zejść w drugiej połowie. Tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?