2

@Pedri16Future To niech przyjdzie nas trenowac z kontraktem ktory mozna rozwiazac kiedy sie chce i za pół darmo

0

@michal26 Bo człowiek bez problemów alkoholowych nie wsiada z dziecmi po 2 promilach. By miec 2 promile trzeba sporo wypić, to nie kacyk dnia poprzedniego.

0

@BORO_12 a ile tych meczy oglądałeś? Opinia osoby co ogląda każdy mecz, czyli Piotr jest taka że nie nadaje się do pierwszego składu.


0

@Bobo25 czego nie zrozumiałes co napisałem? To nie jest mozliwe by ta kobieta pierwsza raz wsiadła najebana do auta.

7

Barcelona co najwyzej to sobie może popatrzeć, jak trafia do innego klubu. Nas nie stac na nowego trenera by klauzue 10 baniek zaplacic, a co dopiero 45 baniek za 16-latka.

1

@michal26 Normalny mąż nie pozwoli wsiąść kobiecie na 2 promilach. To nie kac, musiala pić tego dnia. Nie powiesz mi ze ta kobieta zrobiła to pierwszy raz. Nikt z 2 promilami nie wsiada w auto. Zawsze sa to recydyfiści. Mąż jesli go ma w co watpie, musiał wiedziec ze ma problemy.

1

@NeroTFP1 No i rozumiem, że boli naród taka osoba i zabieranie auta jest nie konstytucyjne?

2

@skubi99 rozumiem że jak kobieta jest żołnierzem zawodowym, szkolona również do walki itd. To w czasie wojny ma być zwolniona z bycia żołnierzem i wysyłamy wtedy ludzi nie wyszkolonych. No bo przecież tak nie wypada by kobieta służyła.

0

@Cule1234 nic nie wraca zwykłe prdl dziennikarzy. Nudzi im się, ostatnie dni to wysyp gówno newsów

9

@pt9 zapytaj ludzi co bliskich stracili w przypadku najebanych kierowców. Myślę że powinni odpowiedzieć.

3

@ProMILs spisek :) Jestescie niesamowici :) Ale ty wiesz, że dotyczy to podstawówki prawda? Brak prac domowych spowoduje, że wszyscy beda debilami :) Macie wy w ogóle dzieci ze wiecie co i ile maja zadane dzieci?

4



Jakie to pojebane się robi. Klepie go po ramieniu, wychodzi za rękę, ale wtedy akurat mu piony nie klepnąć. Rasista, zabić

1

@mrboom jak każdy normalny. A ci co mają wyjeb. Odczują dopiero jak porządnie zaboli, a nie ze prawko straci

0

@draxidox a co to znaczy?

0

@kolomen2 nie brałem, ale czytałem że ma dobry wpływ na kości w szczególności po zlamaniach itd. Ki

0

@tomek8756 w środę w Gdańsku mają być 2 stopnie :)

2

@aspr1me villareal jest w formie. Taki ciekawy mecz się zapowiada, ale chyba jednak villareal albo remis. Am słabiutki jest na wyjazdach

2

@qbuteq City jest w znacznie gorszej formie niż rok temu. Tu 50/50 moim zdaniem

2

@mrboom ale jak komuś zalutujesz karami po kilkadziesiąt tysięcy zł. Straci auto w kredycie lub nie. To się grubo zastanowi czy ponownie wsiądzie, nawet z komornikiem. Nawet gdy ten przepis da do myślenia chodź 1 osobie to ma sens.

6

@Deviler Orzeczony zakaz prowadzenia, Jak widać nie działa, nie kumam czemu ludziom przeszkadza zabieranie aut. Jak widać na tym i setkach przypadków, zabranie prawka gowno daje, niskie grzywnę tez.

0

@80 To po co on nam?

10

U nas 3 pasy to cos niemożliwego :D


2

@PatrychoO paradoksalnie najgroźniejszy jest u nich Dembele

0

Widzę ze pogodynka robi 01.04. W 3miescie w środę 2 stopnie i śnieg :D Ja prdl

1

Dobrze się Dembele ogląda, dalej ma to debilne wykończenie, ale jest zdecydowanie najgroźniejszy w PSG. Mbappe chłopa nie ma, nie chce mu się.

1

Trzeba zerknąć jak gra PSG. Oceni człowiek jakie szanse.
Dembele dwa razy bardziej dynamiczny niż w Barcy to tak po pierwszej akcji oczywiście

0

Chyba wiadomo dlaczego Torre nie grał u nas. I nie nie Xavi go zepsuł.

1

@MesQueUnClub96 Myśle ze dotrwają.

0

@Pablit widocznie nas na tego flicka nie stać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?