tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Blanco16 nie ma nikogo kto zbliżył się chociaż do Leo. Yamal też się nie zbliży
1
@adi7adi8 no brak intensywności, siły u Igi to tak jakby ja wyłączyć. Ciekawe bo w poprzednich latach miała wahania formy ale fizycznie zawsze kozak.
3
I jep przyznanie się terrorystów, że zlecenie poszło od UA wspólnie z Ameryką.
2
@Vampir707 a pkt 2 i 5? z ciekawości pytam
0
@FCB_dimiC nie ważne, cyc dobry
4
@TR3YWAY Dobre te cycki sobie zrobiła.
0
@Forsyth nie odpowiedziałeś co ze strata za pierwsze 7 miesiecy?
Tu poczytaj, tak wiem tvn24 pewnie parzy, ale NBP to nie tylko waluty. Zyski ma nie tylko z walut czy tez straty. Kompletna bzdura to co ty powielasz.
https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/zysk-lub-strata-nbp-skad-w-co-inwestuje-bank-centralny-na-czym-zarabia-st6961111
0
@Forsyth Kto to jest ten Kolumb? Ekonomista? Rozumiem ze NBP kupiło całe rezerwy po 4.70 za Dolca, dlatego strata prawda? Do tego pisze ze głównie w Euro i Dolar tzn ile? Skoro w pół roku juz strata była o 0,20 to czemu nie prognozowano straty tylko zysk?
2
@Forsyth Kompletna bzdura. Rok 2023 zaczął sie z kursem 4.67 czyli idac tym torem myślenia do Sierpnia 2023 Euro spadło do 4,47. Czyli juz była 0,20gr i straty w Miliardach. A prognoza o 6 miliardach do przodu? To gdzie strata z pierwszego półrocza?
5
Czeszka wygrała 94pkt z czego Iga błędem oddala jej 52.:) to jakaś patologia :)
2
Podsumowanie tego meczu to ostatnie dwa gemy. Iga przegrała 7 piłek pod rząd, by wygrać 5.
3
Kur. Cud. Nie wiem jak ona ten gem wygrała
0
Zapowiada się pierwszy set
1
I co zamknie to?
1
@michal26 obrzydliwy mecz
1
@michal26 chyba nawet 52 były takie piłki
0
@Aragorn33 i co z tego jak na stojąco Iga z 4 piłek 3 piłki wyjeb.
4
Jest przełamanie. Normalnie bym powiedział będzie z górki ale nie dziś
2
@michal26 ona ten mecz gra sama ze sobą.
1
@adi7adi8 może i wkurzona, ale Czeszka swoje robi i w sumie to ona ma przewagę
1
@michal26 miesiączka w rozumieniu że się tak zachowuje, himeryczna :)
1
@adi7adi8 może nie że piach. Ale gra swoje, przebija. To Iga na miesiączce co u kobiet częste, ale dawno u Igi nie widziałem, no w sumie AO właśnie z Czeszka tal wyglądało
0
Jakiś cud docisnela. Ale Czeszka jest wyraźnie podłączona do meczu.
1
@adi7adi8 ogólnie jest spoko, ale wkurza mnie ich komentowanie. Zdecydowanie wolę Dawida Celta, chyba tak się pisze
1
Ona to przegra, lecą serię.
1
@adi7adi8 Ja też. A jak usłyszę od komentatorów, od Bartka że to mecz życia Czeszki to mu SMS wyślę bo mam numer, znam go.
0
@michal26 Taka stara Iga, nakręcona z miesiączka.
1
Ten mecz to kuriozum. Jak drugi set prowadząc znowu 5-2 Iga odda. To chyba będzie można nazwać to blamazem.
2
@Alex1995 u Igi głowa ważna, co w tym pierwszym secie było widać. Miała sporo szans by zamknąć set i oddawała seriami pole. To tylko głowa
1
@adi7adi8 taka stara dobra Iga. W tym meczu z wystarczy przebić na jej stronę, poczekać i sprdl. Odplynela w głowie, miała tego seta z 3 razy na wyciągnięcie i wtedy marnuje. A Czeszka swoje, czasem wręcz technika ośmiesza ige. Słabo to wygląda i zaraz po śmiechu o Sabalence Iga też zawróci na chatę