tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Iga jak tak dalej będzie grać to umoczy ten mecz. Technicznie Czeszka w długich wymianach jest po prostu lepsza
1
@kynio302 ona wyglada jakby te brwi od wieszaka odrysowała
4
:) Jaka kosmitka :D Oni się widza w lustrze zanim pykną fotkę?
0
@NeroTFP1 on jest po prostu chory. To tak jak po libacji jeden ma procenty do 9 rano, a drugi do 16-tej. Karasiowi też długo steryd schodzi nie jego wina.
0
@reloaded ta ma całe 3%
1
@Arden skoro jego były trener mówi że on się świetnie nada na lewą obronę, to tam go testować w bracie B.
2
@TR3YWAY Ogólnie pokolenie Brazylii jest najsłabsze odkąd pamiętam. Kompletnie zero geniuszy. Nie wliczając oczywiście Neya w to
0
@TR3YWAY Od nas za friko. Dla Lewego 100 baniek
0
Piter na koniec pozamiatał.
0
@clyde Serek wiejski+ugotowane jajeczka, musztarda, majonez, cebulka. Do tego kromeczki chleba i śniadanie zbilansowane jak znalazł. Najczęściej kupuje te z Lidla
1
@RoberDzik dużo spamu, botów, hejtu.
Pytanie czy Musk ma problem z Rosją bo moim zdaniem nie. Starlinki też dziwnym trafem Ruscy na wojnie mają. Gdyby chciał zbanowalby
2
Czyściutko
2
@michal26 jakby startowała z list konfederacji, zagłosowałbym. Nawet ja
2
Kounde zdrowy, dobrze dla nas
1
Nagelsman jakoś te Niemcy zaczyna prowadzić, czego o Flicku powiedzieć nie można było. No nie wiem czy dobrze ze my chcemy Niemca.
1
@Arden głupoty piszesz. Koleś do kontuzji pokazywał więcej od Pedriego, wrócił po kontuzji jeszcze lepszy. Dla mnie obecnie on wyżej stoi od Belinghama i reszcie dzieciaków z naszymi włącznie. Oby wypełnił kontrakt w leverkusen i przyszedł do nas za free
0
@Ojciec5tkidzieci trzeba mu oddać że w obecnych czasach stworzyć własny totolotek i taka rzesze fanów to geniuszem trochę daje. I to bez szydery pisze
0
@insp1re nie było takiej oferty. Cały Lapcio i jego polityka zajebistosci, że w klubie jest super hiper. A na Dm pół miliona nie mają. Dziura po dźwigni, straszenie nike, wszyscy dyrektorzy się zwalniają, ale jest super hiper
0
@blakkudium z jego kontuzjami to się nie nagra
7
@Arden polemizowałbym, trening siłowy ogólnie nie spala za dużo kalorii, ale jakoś mięśnie muszą rosnąć więc jest mega ważny, a cardiio w każdej postaci jest dobre. Nie każdy lubi biegać, czy używać roweru. Więc skoro biegają, cwicza to tylko z korzyścią dla nich.
0
@kulek22 Oki, skoro tak twierdzisz
1
@kulek22 wszyscy wiemy oprócz ciebie
0
@kulek22 Ty na poważnie? Kur. człowieku wali tu prowokacja i ustawka na kilometr, a ty szukasz logiki? sprdl do najbardziej strzeżonego miejsca?
0
@kulek22 Kolega @Azi chyba dobitnie wyjaśnił.
1
Zaraz się dowiemy, że mieli skarpetki wyprodukowane na UA co pokazuje ślad Ukraiński.
0
@bartekvisca chyba jednak nikt go nie rozumie :)
3
@Forsyth Debilni Ruscy w to uwierzą. Przecież normalnie by terrorystów rozstrzelali, a tu nagrania jak ich aresztują. Kabaret. Niestety kabaret który skończy się grubo.
1
@barcelonaLM czasem warto nie komentować. Bo twój komentarz jest po prostu Kur. Głupi. Ktoś ma raka to nic nie powinno się pisać bo inni też mają.
2
@Forsyth dokładnie, czytałem to zaraz po starcie wojny. Putin nie ma wyjścia, Rosja żyje z surowców, więc albo uzależni kraje od nich albo będą w dupie. Dlatego chciał zimna wojnę na całej granicy NATO.
1
@tristan87 prdl stary głupek