tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@semafor w tej lidze obrona to pojęcie o którym nikt tam pojęcia nie ma
1
Ten serial Shogun dopiero sobie dziś odpaliłem. No powiem wam, że dobrze zrobiony. W końcu jakiś zacny serial się pojawił. Polecam, przynajmniej na razie po 2 odcinkach
0
City z Realem musi zagrać znacznie lepiej w obronie bo kontrami ich rozpykaja. Newcastle ma sporo swoich szans, właśnie po kontrach, a Real w tym jest świetny
1
Komentarz usunięty
3
@cules100pro Taki nasz syndrom. U nas tez jak młodzi wchodzą to od razu tylko Golden Boy
0
@FcPortoFan1999 Szok i zaskoczenie.
0
@MesQueUnClub_87 Kto.
2
@July_6_BcN mistrzu ja nie pisze o samopoczuciu, tylko nie pitol mi że on dzień po tym jak usłyszał że ma 10% szans na przeżycie poszedł do pracy jakby nigdy nic, wyzywał opozycję, w necie lgbt itd.
3
To pisałem rano. Ni chu. Nie wierzę Ziobro z tą chorobą. Tak się nie zachowuje koleś z wyrokiem śmierci.
4
Kur. Jaki ten świat jest jeb.
0
@MeAndSwan ale ze co, że Negreira zapłacił za powołania? Nie wiem bo my marzymy o tym by dzieciaki grały dla Hiszpanii i kończyli jak Pedri i Gavi
0
@Volk bo co, bo obiektywnie szans nie mamy? Przed nami jeszcze Girona, AM, Real, Valencia, Las Palmas, Rss. Czyli 6 meczy z czego 4 na wyjeździe z pierwsza 8-ka. Real ma odwrotnie. Nie ma szans na odrobienie 8pkt.
1
@Volk a ja nie. Bo zaraz znowu się odpalicie jak to mamy szansę na mistrzostwo. Nie nie mamy. Ze spokojem walczyć o drugie miejsce i grę w suoerpucharze i więcej siana
0
@FCB_dimiC no jak zawsze. Tusk to zakała rodziny
0
@tristan87 no zabrakło na koszulkę/e :)
6
Jakby tak ze skrajnych ugrupowan powyciągać tych freakow to niezły program z tego zmontować można
0
@FCB_dimiC no ale wiesz Niemieckie auto, zaraz będzie że Niemcy
5
@Forsyth hamulce to jedno, ale na filmiku jak przyjeb. To kilku tonowa przyczepę podrzucilo. Musiał zapierd. I to grubo. A miejsce raczej średnie do tego
0
@Transu96 ale się grzmocila. 28 kandydatów. Aha
1
@michal26 Flick jest trenerem jednego sezonu. Dla mnie wielka niewiadoma
0
@Visca_barca dlaczego?
1
@Forsyth szczerze ja chce Klopa u nas. Zatrudnienie teraz nowego trenera to wykluczy. Przeżyje go jeszcze rok
0
@MESSIah16 on ma to w dupie. Rok został. Posłuchaj co gada, tabletka po tylko jak lekarz przepisze, aborcja nigdy.
0
@MESSIah16 prezydent nie podpisze nawet od 50 lat w górę
0
@zadafcb w dniu w którym mówi że dowiedział się o raku który zabija 90-95% ludzi poszedł mimo wszystko do Sejmu i nie wiem czy pamiętacie darł się na opozycję z mownicy. Ciekawe.
Na Twitterze lekarze się wypowiadają że jak na tak ciężka operacje, chemię to on nie wygląda, sprzęt też nie ten. No ale to Twitter.
0
@Dankho94isback no, czyli lepiej nie wystawiamy go. Bo zawsze ryzyko że wypadnie.
0
@CZAJUN_119 no bo Barca nie gra dobrze. Nie ważne nazwiska chodzi o grę. Czy Psg gra dobrze? No nie. Tu jest 50/50
5
@PaCo z chwilą kiedy Christensen jest na Pivocie nie grają już tak wysoko. Więc nie wiem dlaczego miałoby się to zmienić. Najważniejsze teraz to by Christensen nie złapał kontuzji. Bo nikogo za niego nie mamy
0
@FcPortoFan1999 wychodzi na to ze nie. Chory mecz :)
9
22 lata, wow