0

@Domin7777 podobno teraz do maka pojechał

0

@Herato Golden Boy to do 21 lat? Jak tak to Wirtz zdecydowanie zasługuje

0

@partymaker a to tego nie wiem. Ale tv to też ważny procek, pamięć itd. Kumpel co z nim mam ciśnie na tv. Nie słyszałem by krzyczał, ale nie wiem szczerze, ja tv mam z czasów wojny i tylko młody na nim gra

0

@partymaker ja oglądam, łapa albo telefon i opóźnienie mam może z 2,3 sekundy. Lagow nie pamiętam bym miał, a jadę z 2 lata już. Może kwestia neta mistrzu

1

@jacobFCB czasem tak bywa. Christensen wcześniej już grał na pivocie. Ba o tym by go tam przetestować pisano już z 3 miesiące. Nie wiem na co Xavi czekał. Byliśmy dziurawi strasznie

1

@bartas97 oni to Ch. Ukrywają. Pojawi się za tydzień dwa normalnie na stronie. Napisz im na chacie że chcesz CANAL+
ELEVEN SPORTS
POLSAT_SPORT_PREMIUM
288,00 zł

Tak się pakiet nazywa. Płatne 6 miesięcy z góry

0

@MessiForeverTheBest kuźwa nie zdarzyłem. Umiarkowany rasista się fochuje :) co za czasy

2

@maroon oj znajdziemy skrzydłowego. Na Rafie można zarobić, a jakościowo jest średni. Tylko jakymy będziemy 1:4 to nie. Bo kogo za 20 baniek kupimy

0

Kurde dobra ta promka c+ cały czas. Za 6 miesięcy 288zl. Na dwóch to po 144/24 miesięcznie, a jest lm, eleven, c+. Działa bardzo dobrze, polecam jak ktoś nie wie. Ja tak jadę już 2 lata z kumplem.

4

@mrboom i poszła się walić narracja kolegi, jak możesz :)

0

@FCBparasiempre Majorka nic nie wypracowała sobie. Nie mieli ani jednej klarownej sytuacji

0

@Heros11 znalazł sobie sposób na zasięgi a ludzie lecą jak muchy do gówna. Jedyny sposób, zablokować i żyć dalej

1

@FcPortoFan1999 wychodzi ze się znamy na tenisie, pisaliśmy ze będzie 6-0

0

@Vernon_Roche No nie, i Leo i Ney technicznie inna liga, mówię o dryblingu. Ale w obecnych czasach koleś na przyslzosc by być wielkim, ale nimi nie będzie.

0

@michal26 Rafa wyleciał po 30 minutach. Ale podobno będzie żył na Napoli

0

@Emhyr Odpaliłem tłumacza google, to nie kontuzja, to puka. Co to znaczy

0

@FcPortoFan1999 Trudne rywalki tez ma w 1 rundach Iga. Ale chyba obaj wiemy o co chodzi, Collins miesiączkę ma, już się nie obudzi

0

@FcPortoFan1999 oj pierwsze mecze chyba nie tak łatwe ostatnio

2

@FcPortoFan1999 @michal26 @adi7adi8 Chyba Collins się zepsuła. Iga musi ja dobić. Collins jest wkur. a ona wkurw. to 6-0 będzie dla Igi :D Oby jej Iga nie podłączyła

0

@BarcaKings965212 Odpal 17 latka Leo. Ja wiem ze on w 1 składzie nie grał, ale co on wyprawiał to nie. Leo to inny świat dla wszystkich

0

@MikeBajson Injigo tez dobry mecz, nie można narzekać dziś na obronę. Może Kounde elektryczny, Cancelo tez dobrze

1

Cubarsi z Araujo we wtorek. Tak powinien wyglądać środek. Jak pomoc zestawić, nie mam bladego pojęcia.

0

@FcPortoFan1999 Jest szansa, a było słabo w pewnym momencie, wybroniła się Iga

0

@Fake69 Czym dalej w las, znacznie lepiej i swoje zrobil. Oceniając na koniec meczu najlepszy w ofensywie

1

@abram3k on ma zawsze dobre 15 minut jak mu sił wystarczy. Później gorzej

1

@Heros11 oglądam Barce 21 lat, do tego byłem na meczach i nadal jestem. Poprostu nie chce mi się tego dziś oglądać. Mam prawo czy jestem chorągiewką?

0

Donra nie ma sensu. Odpalam Igę

0

Dziś Yamal bardzo bardzo źle.

0

@Fake69 Oceniłem mecz, nie jego. Mecz obecny, dziś. Tak tak wolno i można. To nie komentarz w stylu skończył się, sprzedać itd. To komentarz, dziś słabo.

0

@Don Lucas Polemizowałbym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?