tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Domin7777 podobno teraz do maka pojechał
0
@Herato Golden Boy to do 21 lat? Jak tak to Wirtz zdecydowanie zasługuje
0
@partymaker a to tego nie wiem. Ale tv to też ważny procek, pamięć itd. Kumpel co z nim mam ciśnie na tv. Nie słyszałem by krzyczał, ale nie wiem szczerze, ja tv mam z czasów wojny i tylko młody na nim gra
0
@partymaker ja oglądam, łapa albo telefon i opóźnienie mam może z 2,3 sekundy. Lagow nie pamiętam bym miał, a jadę z 2 lata już. Może kwestia neta mistrzu
1
@jacobFCB czasem tak bywa. Christensen wcześniej już grał na pivocie. Ba o tym by go tam przetestować pisano już z 3 miesiące. Nie wiem na co Xavi czekał. Byliśmy dziurawi strasznie
1
@bartas97 oni to Ch. Ukrywają. Pojawi się za tydzień dwa normalnie na stronie. Napisz im na chacie że chcesz CANAL+
ELEVEN SPORTS
POLSAT_SPORT_PREMIUM
288,00 zł
Tak się pakiet nazywa. Płatne 6 miesięcy z góry
0
@MessiForeverTheBest kuźwa nie zdarzyłem. Umiarkowany rasista się fochuje :) co za czasy
2
@maroon oj znajdziemy skrzydłowego. Na Rafie można zarobić, a jakościowo jest średni. Tylko jakymy będziemy 1:4 to nie. Bo kogo za 20 baniek kupimy
0
Kurde dobra ta promka c+ cały czas. Za 6 miesięcy 288zl. Na dwóch to po 144/24 miesięcznie, a jest lm, eleven, c+. Działa bardzo dobrze, polecam jak ktoś nie wie. Ja tak jadę już 2 lata z kumplem.
4
@mrboom i poszła się walić narracja kolegi, jak możesz :)
0
@FCBparasiempre Majorka nic nie wypracowała sobie. Nie mieli ani jednej klarownej sytuacji
0
@Heros11 znalazł sobie sposób na zasięgi a ludzie lecą jak muchy do gówna. Jedyny sposób, zablokować i żyć dalej
1
@FcPortoFan1999 wychodzi ze się znamy na tenisie, pisaliśmy ze będzie 6-0
0
@Vernon_Roche No nie, i Leo i Ney technicznie inna liga, mówię o dryblingu. Ale w obecnych czasach koleś na przyslzosc by być wielkim, ale nimi nie będzie.
0
@michal26 Rafa wyleciał po 30 minutach. Ale podobno będzie żył na Napoli
0
@Emhyr Odpaliłem tłumacza google, to nie kontuzja, to puka. Co to znaczy
0
@FcPortoFan1999 Trudne rywalki tez ma w 1 rundach Iga. Ale chyba obaj wiemy o co chodzi, Collins miesiączkę ma, już się nie obudzi
0
@FcPortoFan1999 oj pierwsze mecze chyba nie tak łatwe ostatnio
2
@FcPortoFan1999 @michal26 @adi7adi8 Chyba Collins się zepsuła. Iga musi ja dobić. Collins jest wkur. a ona wkurw. to 6-0 będzie dla Igi :D Oby jej Iga nie podłączyła
0
@BarcaKings965212 Odpal 17 latka Leo. Ja wiem ze on w 1 składzie nie grał, ale co on wyprawiał to nie. Leo to inny świat dla wszystkich
0
@MikeBajson Injigo tez dobry mecz, nie można narzekać dziś na obronę. Może Kounde elektryczny, Cancelo tez dobrze
1
Cubarsi z Araujo we wtorek. Tak powinien wyglądać środek. Jak pomoc zestawić, nie mam bladego pojęcia.
0
@FcPortoFan1999 Jest szansa, a było słabo w pewnym momencie, wybroniła się Iga
0
@Fake69 Czym dalej w las, znacznie lepiej i swoje zrobil. Oceniając na koniec meczu najlepszy w ofensywie
1
@abram3k on ma zawsze dobre 15 minut jak mu sił wystarczy. Później gorzej
1
@Heros11 oglądam Barce 21 lat, do tego byłem na meczach i nadal jestem. Poprostu nie chce mi się tego dziś oglądać. Mam prawo czy jestem chorągiewką?
0
Donra nie ma sensu. Odpalam Igę
0
Dziś Yamal bardzo bardzo źle.
0
@Fake69 Oceniłem mecz, nie jego. Mecz obecny, dziś. Tak tak wolno i można. To nie komentarz w stylu skończył się, sprzedać itd. To komentarz, dziś słabo.
0
@Don Lucas Polemizowałbym.