tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JoeBlack tylko ze w Rosji się nie strajkuje. Ciekawe dlaczego, hmmm. Ale widzę że coraz bardziej się uwidoczniacie by było jak w Rosji. Dobrze, wkoncu trochę prawdy od was wychodzi.
0
@Kazragore Solidarność, wiadomo
5
@Kazragore Rolnicy nigdy nie byli za Tuskiem.
6
Ruch. ich 8 lat, a teraz fotki robia :D
4
@Przemek2323 Skutek osiagniety, zobaczymy czy wstrzymanie Zielonego Ładu spowoduje, ze rolnicy i "nie tylko" :) zaprzestana strajków.
0
@LaLigaPD I tak postep. Nie anulowali mu tej czerwonej, cud.
1
@michal26 Ja mam dosc piłkarzy, którzy u nas nie pasuja. Coutimh, Felix, Dybala , Ferran. Kazdy z nich to nie 9-tki i nie skrzydłowi. I wiecznie mamy z nimi problem gdzie i jak maja grac.
16
@LM10GOAT Piłkarz bez konkretnej pozycji. U nas kompletnie nie ma miejsca, ni to skrzydłowy ni to 9-tka. Wystarczy nam Ferran i Felix z takimi pozycjami
0
@maroon Przypomniec ci jak nagle Masło idzie o 100% bo idzie fama ze go nie bedzie, Cukier, mąka itd. Ile jest tych historii. ze podbijaja ceny. Nawert nie wiesz kiedy i tak ciebie dymaja. Po co ktos ma pieczywo ceny obnizyc jak lud kupuje? A pretekst do podniesienia cen był bardzo szybko
0
@FcPortoFan1999 To już inna kwestia. Ale z LE na ławce nie zaznaja smaku LM, bez Mbappe też.
0
@FcPortoFan1999 Zobacz na skład jaki LE miał wygrywajac LM. Obecna piłka jest całkowicie w innym miejscu niz to co on gra. Bez szans na LM
0
@FcPortoFan1999 Dokładnie
0
@FcPortoFan1999 z LE na ławce wygranie lm? Masz marzenia.
1
@FcPortoFan1999 polemizowałbym
0
@maroon to jest zmowa cenowa mistrzu, a nie monopol. To tak jak z pieczywem. Poszła Pszenica, prad, gaz, - ceny rok temu w kosmos. Wszystkie 3 elementy spadły, ceny stoja, marze w kosmosie. Wszystkim piekarniom nie zależy obniżać bo i po co. I tak samo działa Developerka. Równiutko, gdzie sie da, % w górę. Wystarczy spojrzec na Marże Developerów.
0
@maroon developerom nie jest na rękę dużo budować. Ceny rosną a wraz z nimi marzę. Jedyni co miga to zmienić to rząd. Budując bloki i zasypują rynec mieszkaniami z atrakcyjnym cenami itd. Ale tego nie zrobią, bo lobby za duże w developerce.
4
@maroon ludzie mają kasę, inwestują w to co najbardziej opłacalne i bezpieczne. Do czasu gdy będzie tak na rynku to nic się nie zmieni. Najwięcej i najszybciej na nieruchomościach się zarabia, wynajem, a później sprzedaż.
1
@Odcinkowy wystarczy przeczytać że w Barcelonie od września były 22kontuzje. By wiedzieć że nasz sztab trenerski, medyczny to amatorzy. Zespół bez presingu a kontuzje jakby maratony robili
0
@Arden przecież to ty mi wyjechałeś mistrzu. Skąd mam wiedzieć czy to żart, sarkazm, prawda?
0
@Arden uf jak to dobrze ze są tacy inteligenci jak ty. Dobrze kraj ma przyszłość
0
@Arden To plotka, bo az niemożliwe. Hernandeza nie zawiesili za Alemrie, a tu kur. co Manzano zrobił złego? Daj źródło, bo az niemożliwe
1
@Arden był w Valencia, placek, Porto placek. Człowieku w takiej Barcelonie to nikt nie czasu na wdrażanie 3 lata piłkarza. Tu za remis wszystkich zwalniacie. Właśnie dobry kierunek że poszedł na handel z opcją odkupienia
0
@Albatros odnoszę się do tego ze chcesz by Barca była jak Arsenal. A powiedz mi co Arsenał wygrał w ostatnich latach?
1
@michal26 Odpaliłem kawałek. Mazurek, szanujmy się panowie, nie przerywajmy :DDD Brzmi to od Mazurka mocno zabawnie :D
0
@michal26 co komentujesz? Jakaś debata jest?
0
@DLFCB jak coś takiego zrobi Napoli to wygramy
3
@betonito wniosek? Obaj szklanki czy może jednak coś jest w tym że w klubie w 6 miesięcy są już 22kontuzje. 22 powtórzę
0
@Albatros ten Sheffield wszyscy tłuką. Szkoda ze Arsenal nie był chodź średni z Porto. W sumie to my więcej z Porto ugraliśmy
0
@Kidd wcześniej tak, teraz nie. Nie ogromna ilość wolnych mieszkań i rośnie. Więc zaczną wręcz te ceny spadać.
1
@RoberDzik wkoncu zmiana chciałeś dodać