La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 827 Culés

0

Jeśli PSG w ćwierćfinale trafi na taki Bayern,to Francuzi będą faworytami.

1

@FcPortoFan1999 polemizowałbym

0

@tbas Jeżeli sobie nie poradzą,to nawet niech nie myślą o wygraniu LM przez najbliższe lata.

0

@FcPortoFan1999 z LE na ławce wygranie lm? Masz marzenia.

3

@tbas LE-ma się rozumieć że Luis Enrique?

0

@FcPortoFan1999 Dokładnie

0

@tbas Luis Enrique,już zna smak zdobycia Uszatka więc dlaczego miałby ponownie tego nie zrobić? Swoją drogą ostatni trener FC Barcelona z Uszatkiem.

0

@FcPortoFan1999 Zobacz na skład jaki LE miał wygrywajac LM. Obecna piłka jest całkowicie w innym miejscu niz to co on gra. Bez szans na LM

0

@tbas To jak nie w tym roku,to najpewniej Paryski Książę Pustyni nie doczeka się zdobycia Pucharu przed odejściem pewnego Królewicza.

0

@FcPortoFan1999 To już inna kwestia. Ale z LE na ławce nie zaznaja smaku LM, bez Mbappe też.

0

@tbas A jest jakiś trener który by dał radę z nimi Uszatka zdobyć skoro nie LE?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?