0

@reloaded lepsza drużyna i nas nie ma. Napoli walczy w lidze by w ogóle w pucharach być. A wczoraj mieli swoje 5 minut na 2-2

0

@MESSIah16 on w ogóle nie podpisze. Nawet od 50-tki

4

@udarpawarotam No i protest rolników, transparenty. Same przypadki

3



A to dlatego on wszedzie teraz morde pokazuje. No nic do urn.

2

@fart nie jest, popełnia sporo błędów. Najwięcej widać to w intensywności, średnio ten sztab trenerski to ogarnia. Lewy tydzień temu na pytanie czemu wyglądają lepiej powiedział, trenujemy ciężej. No kur. Się obudzili na koniec sezonu

24

@fart przecież Cubarsi jest najlepszym obrońca świata, a Yamal skrzydłowym :) tu taka skrajność jest zawsze. Nic pośrodku

0

@Kamil689 LM to inny swiat, BM ma potencjał by sie rozkręcić.

0

@ObiwanKenobi Gubi strasznie pozycje, w każdym meczu tak jest jak gra. Zawsze poczatek na pełnej piź... a później oddycha rekawami. Ktoś musi to mu wybic z głowy, że nie zawsze trzeba tyle biegać.
@Faro czym innym jest koniec meczu a 30 minut
@Ojciec5tkidzieci dokładnie on jest albo jako świetny zmiennik, ale nie na same 10 minut albo na 45 minut

0

Wczoraj Fermin bardzo dobra pierwsza połowa, chodź nie cała. Z nim jest ogromny problem, że wszedzie biega, czesto głupio. starcza mu sił na 30-40 minut. Co w szczególnosci było widac w 2 połowie jak stracilismy środek pola.

2

@Kamil689 My nawet majac Inieste, Messiego i Suareza, zawsze z nimi mielismy ogromne problemy. Graja pilke z ktora my mamy problem, duza intensywność, no i pewność siebie z nami maja. Leja nas latami

2

@bari_94 A moze jako napastnik

0

@Faro wyślij im filmik. Wpierw Osimeh faulowal

22

Niech ktoś wyślę tym durniom z Polsatu


0

@Chucky Real o Real w LM. Ale obecnie forma słaba, tylko oni zawsze czym dalej sezon tym znacznie lepiej

1

@Derean AM u siebie w tym sezonie jest naprawdę mocne. Pewnie ze bierzemy ich. Ale dla KMŚ muszą odpaść

0

Dawać karne. Dawno nie było na takim etapie

0

@Rewolucja123 Średnio grają, oglądam cały mecz. No są lepsi, ale jednak mocno się męczą z Porto

1

@barcelonaLM Pivota sobie załatwili. Tu był większy problem uważam niż sama obrona

0

@insp1re A kto ma wyższe xg? Każdy strzał rozumiem bramka? Poprzeczka to już w 90 minucie. Kara 92. Wynik 3-1 nic by to nie dało, jak już to głowa tego Duńczyka chyba to na 2:2 było mega groźne, ale my tez mieliśmy

1

@SpainFanRM89 Sprzedany ale za drobne może wrócić. Tzn drobne dla wszystkich tylko nie nas

1

@PatrychoO Laporta pewnie kogoś z rodzinki tam wrzucił.

0

@Kuba_1 Ciekawe czy tak real z Lipzig tak oceniali. 34 strzały Niemców. Real na farcie gra dalej. Ale tam pewnie mental

0

@IMBALEO Ta 500.

0

@insp1re Nie przesadzaj. Co te Napoli stworzyło? Bo to co Oriol zrobil to wiesz, nie ma nic wspólnego z forma zespołu, porostu to koleś nie na ten zespół

0

@Kleps0n Ja wiem, ale Termin na bank padnie, Gundo tez i co wtedy?

0

Nasz problem to trochę brak ławki. Kto może wejść Felix? No myślę ze tak, ale w pomocy nie mamy nikogo kto może wejść.

0

@jedrek7000 Takie 30. Do bramki, jak wpadła to stanęli

0

No i obsrani, strata bramki. Kur. no to modły do końca pierwszej polowy

1

@Comentateiro I się zesrało

0

Dobić ich jak leżą. Cisnąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?