- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1309 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
7
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1309 Culés
36
Madryciarze i ból dupy po rzekomym karnym chyba zapomnieli jak Lipskowi anulowali słusznego gola w pierwszym meczu, piękna hipokryzja
0
@Faro wyślij im filmik. Wpierw Osimeh faulowal
2
@Faro Chłopie, jakbym miał im liczyć ile oni wałków przeszli to brakło by mi palców u ręki i nóg. Niech mają ból dupy.
5
@Faro jaka hipokryzja? Przecież oni awansują zasłużenie a my niezasłużenie. Ty jesteś jakiś niedzisiejszy? :D
2
@Faro
„Oni już szukają faulu Oshimena w akcji z Cubarsim na milionowym zoomie i milionowym zwolnieniu, niesamowici są ;p i jeszcze to traktują jako faul Victora ;p wszystko żeby przykryć skandal.”
XD
0
@Faro słusznie bramki Lipskowi nie uznali i słusznie wczoraj nie było karnego.
Nie schodźmy do ich poziomu bo przegramy doświadczeniem...
0
@Bobo25 takiego samego gola im uznali w lidze, to który gol byl prawidłowy?
0
@Faro było już to wałkowane nawet tutaj setki razy, tam ewidentnie obrońca na spalonym absorbował uwagę bramkarza, nawet się lekko przepchali. Eksperci sędziowscy, ArchivoVAr i inni przyznali jednogłośnie że słuszna decyzja arbitra.
Nie chce mi się kolejny raz w to wchodzić bo to bez sensu dyskusje. Dla mnie to jak najbardziej prawidłowa decyzja sędziego. Tyle ode mnie.
a jeśli o tym uznanym golu w lidze masz na myśli gdy Rudiger był na spalonym to on tam w ogóle nie brał udziału w akcji, nawet odchodził od zawodnika, także tam anulowanie bramki byłoby dużą kontrowersją.