2

@Emhyr Co z tym Cancelo, dziwnie to brzmi

4

TS nas utrzymał, że było łatwiej. AM miało swoje szanse, naprawdę sporo


0

To |PSG byłoby do przejścia, ale ten koleś zrobi różnice. Zawsze nas gnoi.




1

No przecież to co teraz Alcaraz zrobil. To chore. Nie dziwie się ze wszyscy go kochają.

3

No dobra jest Romeu, więc będzie coś się działo :D

0

@dv7wisnia Zgadza się co do Lewego. Za Gundo chyba nie ma kto. :(

0

@VamosVamos Mbappe 3 brameczki. PSG 5

0

AM wykończone po Interze. Bo wchodzimy akcjami jak w masło :D

1

@michal26 Ktoś musi z nim przepracować porządnie okres przygotowawczy, ale i wytłumaczyć by nie biegać jak prdl wszędzie.

1

@michal26 Pisze od dawna on więcej niż 30 minut nie pobiega. Po tych 30 minutach jest katastrofa w pomocy, bo on pozycji nie trzyma, nie ma sił.

3



Iga teraz miała trudna drabinkę i pięknie poszło, a w Miami, wręcz autostrada. No ale wiadomo to sport
@michal26 @adi7adi8 @FcPortoFan1999

0

Jaki gol Lewego :D

1

@partymaker Jak widzisz część La Bomby tego nie kumą, sami pewnie kur. teraz po decyzjach sędziego, ale piszą jaki to on słaby. No nie, dziś sędzia nie jest konsekwentny

1

@michal26 To wiemy nie od dziś

1

@budel17 Słaba? Dziś sędziowanie to patologia.

1

Nie ma tu kompletnie faulu

0

Ale Xavi ma racje. Żółtą dla Kounde to patologia. A tu cały czas nas ostro kosza i nic

1

Ale świetna akcja

0



:)

0

@Matheu12 nie było, zobaczysz w przerwie.

0

Nie ma karnego, nurkował

0

@kanver_ Sergi Roberto - Fermin - Gundo. A ty zdziwiony?

1

@Rewolucja123 Drugi? Ja mam wrażenie ze on ma takiego conajmniej raz na mecz. Zawsze nie wiem czemu tak debilnie ryzykuje

7

Spalony spalonym, ale faul Araujo debilny

5



26 kontuzja. To jest chore

0

@szkodastrzepicryja Myślę ze nadal jest szansa. Może skoro serwis poprawiła to i Wimbledon będzie lepszy.

5

Dla mnie tam remis będzie spoko wynikiem. Utrzymamy spora przewagę nad 4,5 miejscem i zrównamy się z 2. Najważniejsze bez kontuzji.

0

@lntrowertyk Zdecydowanie w tym nie mam problemu.

2

@adi7adi8 Zaczęło się to zaraz po tym jak zaczęła dobrze serwować. W połowie roku pisałem, by Iga wróciła z wielka forma potrzebuje tego cholernego serwisu. I ma, jest serwis jest wielka Iga wtedy

1

@michal26 Iga w tym turnieju jak złapie za gardło to już nie puści. Dlatego tak postawiłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?