tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Emhyr Co z tym Cancelo, dziwnie to brzmi
4
TS nas utrzymał, że było łatwiej. AM miało swoje szanse, naprawdę sporo
0
To |PSG byłoby do przejścia, ale ten koleś zrobi różnice. Zawsze nas gnoi.
1
No przecież to co teraz Alcaraz zrobil. To chore. Nie dziwie się ze wszyscy go kochają.
3
No dobra jest Romeu, więc będzie coś się działo :D
0
@dv7wisnia Zgadza się co do Lewego. Za Gundo chyba nie ma kto. :(
0
@VamosVamos Mbappe 3 brameczki. PSG 5
0
AM wykończone po Interze. Bo wchodzimy akcjami jak w masło :D
1
@michal26 Ktoś musi z nim przepracować porządnie okres przygotowawczy, ale i wytłumaczyć by nie biegać jak prdl wszędzie.
1
@michal26 Pisze od dawna on więcej niż 30 minut nie pobiega. Po tych 30 minutach jest katastrofa w pomocy, bo on pozycji nie trzyma, nie ma sił.
3
Iga teraz miała trudna drabinkę i pięknie poszło, a w Miami, wręcz autostrada. No ale wiadomo to sport
@michal26 @adi7adi8 @FcPortoFan1999
0
Jaki gol Lewego :D
1
@partymaker Jak widzisz część La Bomby tego nie kumą, sami pewnie kur. teraz po decyzjach sędziego, ale piszą jaki to on słaby. No nie, dziś sędzia nie jest konsekwentny
1
@michal26 To wiemy nie od dziś
1
@budel17 Słaba? Dziś sędziowanie to patologia.
1
Nie ma tu kompletnie faulu
0
Ale Xavi ma racje. Żółtą dla Kounde to patologia. A tu cały czas nas ostro kosza i nic
1
Ale świetna akcja
0
:)
0
@Matheu12 nie było, zobaczysz w przerwie.
0
Nie ma karnego, nurkował
0
@kanver_ Sergi Roberto - Fermin - Gundo. A ty zdziwiony?
1
@Rewolucja123 Drugi? Ja mam wrażenie ze on ma takiego conajmniej raz na mecz. Zawsze nie wiem czemu tak debilnie ryzykuje
7
Spalony spalonym, ale faul Araujo debilny
5
26 kontuzja. To jest chore
0
@szkodastrzepicryja Myślę ze nadal jest szansa. Może skoro serwis poprawiła to i Wimbledon będzie lepszy.
5
Dla mnie tam remis będzie spoko wynikiem. Utrzymamy spora przewagę nad 4,5 miejscem i zrównamy się z 2. Najważniejsze bez kontuzji.
0
@lntrowertyk Zdecydowanie w tym nie mam problemu.
2
@adi7adi8 Zaczęło się to zaraz po tym jak zaczęła dobrze serwować. W połowie roku pisałem, by Iga wróciła z wielka forma potrzebuje tego cholernego serwisu. I ma, jest serwis jest wielka Iga wtedy
1
@michal26 Iga w tym turnieju jak złapie za gardło to już nie puści. Dlatego tak postawiłem.