0

@FcPortoFan1999 wychodzi na to ze nie. Chory mecz :)

9



22 lata, wow

3

@michal26 Sabalenka rok temu. Nie pamiętam który turniej, finał to był. Świetne to było, ale przegrała.
Madryt już sobie sprawdziłem

0

@michal26 dużo błędów. Słabiutka dziś

4

@lambard będzie dokładnie ten sam skład co ostatnio. Chyba że wróci fdj to zastąpi Fermina. Xavi niczym nie zaskoczy

4



Nasz największy problem to kadra. Kuźwa zawsze wracają z kontuzjami

0

@Vampir707 czyli co stopy procentowe nie podnoszą inflacji? Toż to szok, elementarz ekonomisty chyba coś się zepsuł.

4

@Matt_i1992 ostatnio Araujo to Viniego nie wyłącza, a wręcz jest odwrotnie

0

@pepo_barcarzadzi ta na skrzydło go wystawi. Kur. Jak wam już odprdl z tymi dzieciakami. Zaraz na bramkę go wsadzicie

1

@Kgorecki2500 no nie wogole. Pierwsze co ma napisane to mieszkanie prawem a nie towarem, cpk, gimnazjum salezjanskie. No obiektywny pan z prawicy :)

0

@FCB24 Lucho to placek trenerski. Tak wiem tryplet, to co na pewno pilkarze cenia u niego to motywacje. W tym był i pewnie jest świetny. Ale taktycznie, pomysłem na piłke, dramat

0

@Messibestplayerintheworld Mybappe wygrał im mecz. Rewanż był w Paryżu spoko dla nas.

3

@Oskar00 Dembele dobrze gra w psg. Może cyfr wielkich nie ma, ale daje sporo w ataku.

0

@Gall on potrzebuje też miejsca, bo bazuje na szybkości z obrońcami w Lini z podwójnym krycie wie nie zrobi. Zostawisz sam na sam po nas

0

@RosjaninBut zaraz usłyszysz że my Yamala mamy

5



Nie ma to jak nakręcanie atmosfery dookoła 16-latka. Wywieranie presji jakby co najmniej Messim był.

0

@regatta52 Jebać el clasico, mecz o nic i tak bedzie

0

@WiernyKibic2012 Najlepsza gdyby była Borussia, ewentualnie AM z którym dobrze nam sie gra. PSG

0

PSG można ograć oddając im ta piłke. Wieczne podawanie wzdłuż gówno im daje, a my kontrami możemy, ale to nie nasz styl. Jesli oni zagraja na kontry z takimi skrzydłowymi bedzie słabo

0

PSG gra nudną piłke, przy dobrej intensywnosci sa do ogrania. Jedyny problem i niestety duży to Mbappe, on im tylko robi różnice. Do tego bardzo lubi z nami grać. Raczej odpadniemy.

1

@adi7adi8 co Iga fizycznie jest mocna to jej.

2

Iga pierwszy set jak cały turniej. Początek trudny, później 5-0 w gemach.

3

@TR3YWAY zobaczył możliwości lapowek, stołkow itd. To grzeje. No bo przecież nie myślisz że on tak w imię kraju i pomocy obywatelom

0

@FCB_dimiC ja bym na buku nie stawiał. Życie pisze różne scenariusze

6



Jutro sport który nie przeczyta tego newsa. Lewy odchodzi do Arabii

1

@TR3YWAY I bardzo dobrze, telewizory psują wzrok.

2

@Dari0G u nas każdy młody od razu złota piłka itd. Dać im czas, a czas pokaże czy i co wygrają i jak się rozwiną

12



I ma rację, ludziom odpr. Jak czytam że to już najlepszy środkowy świata i skrzydłowy, drugi Messi itd.

1

@Pedri16Future ale na nagranie głupich filmów to już czas ma. Empałer łymyn
Facet się nie zajmuje dzieckiem. Wyjeb. Na łóżku z browarem w łapie.

7



Nowa dźwignia Lapcia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?