tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 wychodzi na to ze nie. Chory mecz :)
9
22 lata, wow
3
@michal26 Sabalenka rok temu. Nie pamiętam który turniej, finał to był. Świetne to było, ale przegrała.
Madryt już sobie sprawdziłem
0
@michal26 dużo błędów. Słabiutka dziś
4
@lambard będzie dokładnie ten sam skład co ostatnio. Chyba że wróci fdj to zastąpi Fermina. Xavi niczym nie zaskoczy
4
Nasz największy problem to kadra. Kuźwa zawsze wracają z kontuzjami
0
@Vampir707 czyli co stopy procentowe nie podnoszą inflacji? Toż to szok, elementarz ekonomisty chyba coś się zepsuł.
4
@Matt_i1992 ostatnio Araujo to Viniego nie wyłącza, a wręcz jest odwrotnie
0
@pepo_barcarzadzi ta na skrzydło go wystawi. Kur. Jak wam już odprdl z tymi dzieciakami. Zaraz na bramkę go wsadzicie
1
@Kgorecki2500 no nie wogole. Pierwsze co ma napisane to mieszkanie prawem a nie towarem, cpk, gimnazjum salezjanskie. No obiektywny pan z prawicy :)
0
@FCB24 Lucho to placek trenerski. Tak wiem tryplet, to co na pewno pilkarze cenia u niego to motywacje. W tym był i pewnie jest świetny. Ale taktycznie, pomysłem na piłke, dramat
0
@Messibestplayerintheworld Mybappe wygrał im mecz. Rewanż był w Paryżu spoko dla nas.
3
@Oskar00 Dembele dobrze gra w psg. Może cyfr wielkich nie ma, ale daje sporo w ataku.
0
@Gall on potrzebuje też miejsca, bo bazuje na szybkości z obrońcami w Lini z podwójnym krycie wie nie zrobi. Zostawisz sam na sam po nas
0
@RosjaninBut zaraz usłyszysz że my Yamala mamy
5
Nie ma to jak nakręcanie atmosfery dookoła 16-latka. Wywieranie presji jakby co najmniej Messim był.
0
@regatta52 Jebać el clasico, mecz o nic i tak bedzie
0
@WiernyKibic2012 Najlepsza gdyby była Borussia, ewentualnie AM z którym dobrze nam sie gra. PSG
0
PSG można ograć oddając im ta piłke. Wieczne podawanie wzdłuż gówno im daje, a my kontrami możemy, ale to nie nasz styl. Jesli oni zagraja na kontry z takimi skrzydłowymi bedzie słabo
0
PSG gra nudną piłke, przy dobrej intensywnosci sa do ogrania. Jedyny problem i niestety duży to Mbappe, on im tylko robi różnice. Do tego bardzo lubi z nami grać. Raczej odpadniemy.
1
@adi7adi8 co Iga fizycznie jest mocna to jej.
2
Iga pierwszy set jak cały turniej. Początek trudny, później 5-0 w gemach.
3
@TR3YWAY zobaczył możliwości lapowek, stołkow itd. To grzeje. No bo przecież nie myślisz że on tak w imię kraju i pomocy obywatelom
0
@FCB_dimiC ja bym na buku nie stawiał. Życie pisze różne scenariusze
6
Jutro sport który nie przeczyta tego newsa. Lewy odchodzi do Arabii
1
@TR3YWAY I bardzo dobrze, telewizory psują wzrok.
2
@Dari0G u nas każdy młody od razu złota piłka itd. Dać im czas, a czas pokaże czy i co wygrają i jak się rozwiną
12
I ma rację, ludziom odpr. Jak czytam że to już najlepszy środkowy świata i skrzydłowy, drugi Messi itd.
1
@Pedri16Future ale na nagranie głupich filmów to już czas ma. Empałer łymyn
Facet się nie zajmuje dzieckiem. Wyjeb. Na łóżku z browarem w łapie.
7
Nowa dźwignia Lapcia.