tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Napoli - Torino 0-0 to będzie wyścig upośledzonych we wtorek.
0
@MatiSh A jak myślisz. Co jest u nas najbardziej modne w tym sezonie?
1
Napoli obsrane po naszym wybitnym meczu. Wolno, głupio.
Coraz bardziej ja tu widzę ze my mamy słabych piłkarzy. Zero dryblingu, zero. Yamal nic nie próbuje, do tyłu wszystko.
0
Czemu Gundo po ziemi nie podał do Guiu, kur. no złe decyzje dziś Niemca
0
Jak z tego kopnięcia będzie kontuzja. To kur. nasi to baby
1
Ah ten nasz magik z Brazylii. wielki drybling :D
0
Mój 9-letni syn lepiej by tego karnego kopnął.
7
@barcowy1899 ale przyznał przecież że później zobaczył ze chodzi o stopę. Szczerze ja też dopiero za 2 razem widziałem, a tak patrzyłem czy odepchniecia nie było
1
@Sulimo ehhhh, czekałem. Torre też zniszczył, Ryśka zniszczyli itd itd itd. Zawsze to trenerzy wszystkich niszczą. Ja oceniam dziś. Może to i być wybitna 9-tka. Ale dziś strzał w pysk że gra inny napastnik
0
Taki lekki strzał w pysk Roque. No ale za wybitnie to on nie wygląda. Więc trochę się nie dziwię Xaviemu że testuje inna 9-tke
0
@mkord a to nie czytałem. Szczerze to nawet nie wiem kto to
2
@Forsyth a co tu się zestarzało? Jak to wszystko prawda
0
@Kuba_1 źródło newsa. Sport. No musi to być prawda
4
Tak to jest jak koleś jest przydupasem Fify, uefy, wszystkich obrońców czarnych i Ch. Wie kogo jeszcze. Tu nawet dyskusji nie ma że powinien wylecieć
0
Modric zaraz strzał i gol
0
@Pogba nie krzycz bo zaraz się na niego rzuca. Nie wiem co ktoś w nim widzi. Koleś jest średni do tego bez pozycji na boisku
0
Skończy się tak że Real zaraz z dupy strzeli na 2-1
1
Szkoda tego pierwszego meczu. Lipsk miał tam więcej szans niż białasy.
4
@Culer9002 nigdy skrajność. Nigdy
2
@Kozinho. Jakie złe decyzję podjeto?
3
@Kozinho. Odnoszę się do posta, że niby musieliście czekać na Tuska by gaz był. Screen jest za czasów pis, mówię ten niżej, nie chodzi mi o Sławka
4
@Kozinho. Zobacz mam nawet screen.
https://x.com/wkurxxxPolka/status/1765426444178465227
A nie czekaj kuźwa to za pis było, szkoda.
Paly, gaz. Eh. Pewnie Kostka brukowa rzucała
0
@jacobFCB bredzisz i to mocno
1
@JoeBlack tylko ze w Rosji się nie strajkuje. Ciekawe dlaczego, hmmm. Ale widzę że coraz bardziej się uwidoczniacie by było jak w Rosji. Dobrze, wkoncu trochę prawdy od was wychodzi.
0
@Kazragore Solidarność, wiadomo
5
@Kazragore Rolnicy nigdy nie byli za Tuskiem.
6
Ruch. ich 8 lat, a teraz fotki robia :D
4
@Przemek2323 Skutek osiagniety, zobaczymy czy wstrzymanie Zielonego Ładu spowoduje, ze rolnicy i "nie tylko" :) zaprzestana strajków.
0
@LaLigaPD I tak postep. Nie anulowali mu tej czerwonej, cud.
1
@michal26 Ja mam dosc piłkarzy, którzy u nas nie pasuja. Coutimh, Felix, Dybala , Ferran. Kazdy z nich to nie 9-tki i nie skrzydłowi. I wiecznie mamy z nimi problem gdzie i jak maja grac.