1

Tak cieszymy się z Realu wczoraj. A dziś na nas będzie zemsta sędziowską, onucy Madryckiej Hernandeza. I człowiek się zastanawia czy oglądać, bo będzie to bardzo wkurzający mecz

0

@thorin w czym oszukali? W pierwszej zakończył dokładnie w takim samym stylu. Ktoś krzyczy oszustwo

0

@tomek8756 w meczu z Almeria to dwa gole nie powinny być uznane

1

@AxelF od fatiego to wszyscy prawie mają

0

@Mario96w 1% więcej nie ma

0

@TaughtMule jak to dobrze ze rozumiem.

0

@Pedri16Future No nam anulowali gola Feliksa w kalce sytuacji gdy Ferran niby na spalonym, dziś akceptacja. I tak żyjemy z tygodnia na tydzień

0

@Gaucho Ancelotti powiedział, ze Belingham powiedział To był gol, ty oj oj oj jesteś Gil. Oj oj

0

@Xpert77 no jutro nasz ulubiony sędzia, tzn Madrytu. Hernandez Hernandez

0

@arasz1819 no trzeba przyznać ze już to mieli :D

2

@kacper_fcb Jesteś zły, bardzo zły. Oj oj oj

0

@against_modern_football anulują jak Viniemu.

26

Oby Belingham 3 mecze. Skoro Robert za nosek 3 mecze to co dopiero za to. Ale pewnie i anulują mu ta czerwona kartkę

3

Oby ta jazda Madryckiej TV właśnie miała takie odzwierciedlenie, ze sędziowie zaczynaja mieć w nich wylane. Ze sporne sytuacje idą przeciw nim.

2

@kamiVeB Co robił :) Kurwa ona leciał 3 metry nad nim.

9



Przypomnijmy bramkę anulowana gdy Ferran na spalonym :D Czy to czasem Manzano nie sędziował?

0

Pisałem wielokrotnie. Ćwiakała to taki Stanowski. Szuka, węszy tam gdzie może zasięgi robić. Raz niby za Barca, dobrze pogada, a zaraz za realem gdy widzi ze traci zasięgi w Madrycie. Obiektywizm 0, bo zasięgi są najważniejsze, najważniejsze by ludzie oglądali.

0

@vangoor wystarczy 2-2

0

80 się zbliża. To i gol

0

@AFA Stracili u siebie tylko 6 goli. Tu musieli oczywiście zagrać jak amatorzy

0

@ToreTToOO właśnie ostatnio już widać jak dyskutuje z rywalami. Odpala już jak każdy tam. Nie wiem u nich to chyba zaraźliwe

0

@barcelonaLM Szybciej stracą z kimś z dołu kto będzie walczył o utrzymanie. Ale my nie wygramy 12 meczy przy takich wyjazdach

2



Każdy kto idzie do białych to nagle staje się właśnie taką Kur. Zresztą ostatnio Rodrygo też chroniony za akcję z bramkarzem. Coś chyba główka odpada, Belingham ma to samo już. Rośnie ego im w kosmos

1

@Deviler wyjazdy nasze. AM, AB, RM, GIRONA - nie ma szans bo by wygrać majstra trzeba wygrać 12 meczy, all. A Leo nie ma

0

@Wilku05 te dwa mecze zabrały nam możliwość walki o majstra. Teraz już po ptakach

0

Spokojnie Manzano się obudzi po przerwie

0

@against_modern_football ja na safari śmigam. Chrome nie pamiętam kiedy dotknąłem. Na telefonie opera

0

@AlwaysBlaugrana przecież to pismaki wymyślają. Wszystko wymyślają, De Jong ich pojechał, a ostatnio nawet oficjalna poszła by wielki Miguel przestał bzdury wymyślać. A temat zostania Xaviego wrzuca największy ściek, Sport

7



Haha, się wpierdzielił :)

2

@KRISU77 w f1 bolid to 3/4 sukcesu. Inni nie mają z nim obecnie szans

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?