tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak cieszymy się z Realu wczoraj. A dziś na nas będzie zemsta sędziowską, onucy Madryckiej Hernandeza. I człowiek się zastanawia czy oglądać, bo będzie to bardzo wkurzający mecz
0
@thorin w czym oszukali? W pierwszej zakończył dokładnie w takim samym stylu. Ktoś krzyczy oszustwo
0
@tomek8756 w meczu z Almeria to dwa gole nie powinny być uznane
1
@AxelF od fatiego to wszyscy prawie mają
0
@Mario96w 1% więcej nie ma
0
@TaughtMule jak to dobrze ze rozumiem.
0
@Pedri16Future No nam anulowali gola Feliksa w kalce sytuacji gdy Ferran niby na spalonym, dziś akceptacja. I tak żyjemy z tygodnia na tydzień
0
@Gaucho Ancelotti powiedział, ze Belingham powiedział To był gol, ty oj oj oj jesteś Gil. Oj oj
0
@Xpert77 no jutro nasz ulubiony sędzia, tzn Madrytu. Hernandez Hernandez
0
@arasz1819 no trzeba przyznać ze już to mieli :D
2
@kacper_fcb Jesteś zły, bardzo zły. Oj oj oj
0
@against_modern_football anulują jak Viniemu.
26
Oby Belingham 3 mecze. Skoro Robert za nosek 3 mecze to co dopiero za to. Ale pewnie i anulują mu ta czerwona kartkę
3
Oby ta jazda Madryckiej TV właśnie miała takie odzwierciedlenie, ze sędziowie zaczynaja mieć w nich wylane. Ze sporne sytuacje idą przeciw nim.
2
@kamiVeB Co robił :) Kurwa ona leciał 3 metry nad nim.
9
Przypomnijmy bramkę anulowana gdy Ferran na spalonym :D Czy to czasem Manzano nie sędziował?
0
Pisałem wielokrotnie. Ćwiakała to taki Stanowski. Szuka, węszy tam gdzie może zasięgi robić. Raz niby za Barca, dobrze pogada, a zaraz za realem gdy widzi ze traci zasięgi w Madrycie. Obiektywizm 0, bo zasięgi są najważniejsze, najważniejsze by ludzie oglądali.
0
@vangoor wystarczy 2-2
0
80 się zbliża. To i gol
0
@AFA Stracili u siebie tylko 6 goli. Tu musieli oczywiście zagrać jak amatorzy
0
@ToreTToOO właśnie ostatnio już widać jak dyskutuje z rywalami. Odpala już jak każdy tam. Nie wiem u nich to chyba zaraźliwe
0
@barcelonaLM Szybciej stracą z kimś z dołu kto będzie walczył o utrzymanie. Ale my nie wygramy 12 meczy przy takich wyjazdach
2
Każdy kto idzie do białych to nagle staje się właśnie taką Kur. Zresztą ostatnio Rodrygo też chroniony za akcję z bramkarzem. Coś chyba główka odpada, Belingham ma to samo już. Rośnie ego im w kosmos
1
@Deviler wyjazdy nasze. AM, AB, RM, GIRONA - nie ma szans bo by wygrać majstra trzeba wygrać 12 meczy, all. A Leo nie ma
0
@Wilku05 te dwa mecze zabrały nam możliwość walki o majstra. Teraz już po ptakach
0
Spokojnie Manzano się obudzi po przerwie
0
@against_modern_football ja na safari śmigam. Chrome nie pamiętam kiedy dotknąłem. Na telefonie opera
0
@AlwaysBlaugrana przecież to pismaki wymyślają. Wszystko wymyślają, De Jong ich pojechał, a ostatnio nawet oficjalna poszła by wielki Miguel przestał bzdury wymyślać. A temat zostania Xaviego wrzuca największy ściek, Sport
7
Haha, się wpierdzielił :)
2
@KRISU77 w f1 bolid to 3/4 sukcesu. Inni nie mają z nim obecnie szans