tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LukaszFan chyba wręcz postawie hajs że tak będzie.
6
Brazylijczyk bez dryblingu, bez techniki. Koszt 70baniek
1
@don'T.R.I.P.e też tak myślę. Albo zaraz po przerwie
4
Felix wkur. Dziś masakrycznie, same złe decyzję
0
Jak znam życie to coś zaraz wbija nam
3
To teraz nasi niech nie zapomną odjebac coś w obronie w ciągu 5 minut
0
@ChampionLW bardo dobry wynik. Ciekawe ilu z obecnych komentujących wyciśnie 140+ 200 martwy
0
@draxidox on wczoraj napisał na Twitterze że wszyscy mówili że Putin nie zaatakuje. Ciekawe bo pamiętam jak dziś że było odwrotnie. Tylko ten master class koleś mówił inaczej
0
@Saviola88 Skrajna prawica pewnie też.
3
@kynio302 Tebas się tym zajmie jak obiecał. Mecz po tym jak Real zapewni sobie majstra
0
@CZAJUN_119 no i kibice go zwalniali bo był nudny
0
@Safrani nie ma tu nic takiego co piszesz. Nic. Ja pisze ze koleś prowadzi Bologne i tyle. Zero weryfikacji na poważnym poziomie.
0
@Safrani dlaczego motta to nie setien
2
@pacior95 aha, czyli jak sobie poprawnie radzi gdzieś, w pół sezonu to mityczne nada się wszędzie. Setien mówi ci to coś? Bologna a Barca to jak latanie samolotem, a w kosmos.
4
@Culer9002 na bank. Moim zdaniem są tak poukładani że dadzą radę. Do tego mecze z BM mają już za sobą
2
@martool2 przecież oni teraz mają nowa ofiarę. Pedri, za wolny, słaby itd.
1
@CZAJUN_119 mówisz o Barcy Valverde którego wszyscy 2 lata zwalniali?
0
@FutureFCBarcelona Wystarczy że Lewy zapłaci trosze Stanowskiemu to i nawet odcinek Krzysio zrobi o najlepszym napastnik Polski w Barcelonie. Jak to lewy nie jest wybitny. Kwestia motywacji u Krzyśka
1
@PatrykBarca kolegi bo nie wiem czy syf w sklepie czy syf jedzenie. Nie wiem u mnie po remontach w bierze jest spoko
0
@draxidox dlaczego syf?
1
@adi7adi8 a powinna. Inaczej dziś jest bez szans. Głowa jest w dupie. Swoje podanie zaczyna lepiej wyglądać. Tu spokojnie jak się włączy to da radę Iga wygrać
0
@adi7adi8 no rozumiem. Dlatego na Djoko pseudo przerwa by się uspokoić
0
Ale odplynela Iga w baniaku. Niech sobie medyczna weźmie
1
@adi7adi8 Co robi poprawienie serwisu przez Ige. To jest to czego jej brakowało przez większość sezonu poprzedniego.
4
@sidi12843 zdecydowanie nie
1
@Comentateiro wczoraj Arsenal nawet strzału nie miał
0
@Beztroskii środkowy ofensywny pomocnik. A nie Kur. Skrzydło
0
@WiernyKibic111 no ale wiesz przez 15 minut oni nas zdominowali, tzn mieli piłkę. Nie oddali strzału
0
@dafik85 on nie gra na swojej pozycji. Zresztą jak pół składu
3
@marcin62 mówiłem że szukali sensacji. Koleś powinien wylecieć.