0

@LukaszFan chyba wręcz postawie hajs że tak będzie.

6

Brazylijczyk bez dryblingu, bez techniki. Koszt 70baniek

1

@don'T.R.I.P.e też tak myślę. Albo zaraz po przerwie

4

Felix wkur. Dziś masakrycznie, same złe decyzję

0

Jak znam życie to coś zaraz wbija nam

3

To teraz nasi niech nie zapomną odjebac coś w obronie w ciągu 5 minut

0

@ChampionLW bardo dobry wynik. Ciekawe ilu z obecnych komentujących wyciśnie 140+ 200 martwy

0

@draxidox on wczoraj napisał na Twitterze że wszyscy mówili że Putin nie zaatakuje. Ciekawe bo pamiętam jak dziś że było odwrotnie. Tylko ten master class koleś mówił inaczej

0

@Saviola88 Skrajna prawica pewnie też.

3

@kynio302 Tebas się tym zajmie jak obiecał. Mecz po tym jak Real zapewni sobie majstra

0

@CZAJUN_119 no i kibice go zwalniali bo był nudny

0

@Safrani nie ma tu nic takiego co piszesz. Nic. Ja pisze ze koleś prowadzi Bologne i tyle. Zero weryfikacji na poważnym poziomie.

0

@Safrani dlaczego motta to nie setien

2

@pacior95 aha, czyli jak sobie poprawnie radzi gdzieś, w pół sezonu to mityczne nada się wszędzie. Setien mówi ci to coś? Bologna a Barca to jak latanie samolotem, a w kosmos.

4

@Culer9002 na bank. Moim zdaniem są tak poukładani że dadzą radę. Do tego mecze z BM mają już za sobą

2

@martool2 przecież oni teraz mają nowa ofiarę. Pedri, za wolny, słaby itd.

1

@CZAJUN_119 mówisz o Barcy Valverde którego wszyscy 2 lata zwalniali?

0

@FutureFCBarcelona Wystarczy że Lewy zapłaci trosze Stanowskiemu to i nawet odcinek Krzysio zrobi o najlepszym napastnik Polski w Barcelonie. Jak to lewy nie jest wybitny. Kwestia motywacji u Krzyśka

1

@PatrykBarca kolegi bo nie wiem czy syf w sklepie czy syf jedzenie. Nie wiem u mnie po remontach w bierze jest spoko

0

@draxidox dlaczego syf?

1

@adi7adi8 a powinna. Inaczej dziś jest bez szans. Głowa jest w dupie. Swoje podanie zaczyna lepiej wyglądać. Tu spokojnie jak się włączy to da radę Iga wygrać

0

@adi7adi8 no rozumiem. Dlatego na Djoko pseudo przerwa by się uspokoić

0

Ale odplynela Iga w baniaku. Niech sobie medyczna weźmie

1

@adi7adi8 Co robi poprawienie serwisu przez Ige. To jest to czego jej brakowało przez większość sezonu poprzedniego.

4

@sidi12843 zdecydowanie nie

1

@Comentateiro wczoraj Arsenal nawet strzału nie miał

0

@Beztroskii środkowy ofensywny pomocnik. A nie Kur. Skrzydło

0

@WiernyKibic111 no ale wiesz przez 15 minut oni nas zdominowali, tzn mieli piłkę. Nie oddali strzału

0

@dafik85 on nie gra na swojej pozycji. Zresztą jak pół składu

3

@marcin62 mówiłem że szukali sensacji. Koleś powinien wylecieć.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?